Moralim çok bozuk siğil varmış?

Moralim çok bozuk bugün doktora gittim ve genital bölgemdeki kabarciklarin siğil olduğunu söyledi. Ve bu sigili yapan virüs vücuttan hiç cikmiyormus :(

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1 senedir tekrarlamadi bende krem falan da kullanmadim sadece bagisiklik sistemini guclu tuttum

0|0
    0|0
    • Geçmesi için de mi bişey yapmadın

• Boyle uhu gibi bir ilac vardi uzerine suruyorsun 2-3 hafta sigil dusuyor ve iz kalmiyor bir daha da cikmadi

Erkekler Ne Diyor 7

• Siğili kurba atar derler derede falan mı yüzdün :D geçmiş olsun merak etme kötü birşey olmaz geçer cildiyeye git

0|0
    0|0
  • Cinsel iliski yolu ile bulasan kadinlarda rahim agzi kanserinin sebebi olan HPV yakalanmisin.. Tedavisi yok, sadece erken teshis icin sürekli dokorda kanser kontrolü yaptirman gerekiyor ve cinsel iliski yasayacagin insana bu HPV tasiyicisi oldugunu söylemen gerek..

0|0
    0|0
  • Düzenli cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
  • çokta önemli bir sorun değil halledersin daha kötüleride var

0|0
    0|0
  • Az bir dk benimde peniste var kabarcik gibi ama et parcasi değil sadece pempelesti nedeni neymis ben bir kizla iliskiye girdim boyle oldu

0|0
    0|0
  • Ne derdin vardı verdin bu hale dustun

0|0
    0|0
  • patnerin den eşin den bulaşmış hpv vürüs genital siğil cinsel temasla bulaşır
    bazlı tipleri iyi huylu bazı tipleri rahim ağızı kanseri yapar hpv aşısı ile rahim ağızı kanseri önleniyor hpv aşisı koruycu oluyor
    genital siğil tedavisi var yakma koterizasyon - lazer tevdevisi- kriyoterapi dondurma - cerrahi yontemle alma - ilaç tevdavilri

0|0
    0|0
    • Biliyorum cinsel yolla bul aştığını. Ilac tedavisi olacam doktor öyle dedi

• Asi sadece Virus bulasmamissa etkili, bulastiktan sonra degil ve ayrica asi 100% garantili degil.. Yani asi oldum, bulasmaz degil, sadece risikioyu azaltabiliyorsun..

• @ixedos aşı dan bahseden kim?

Kızlar Ne Diyor 4

• Dermatoloğa gitmen gerek. Donduruyorlar o siğilleri ve bir kaç güne kendiliğinden düşüyor. O virüs her zaman vücutta var evet ama bir daha tekrerlaması binde bir.

0|0
    0|0
    • Büyük ihtimalle tekrarlar dedi doktor. Çok var o yüzden ilaç kullanacaksın dedi

• Geçmiş olsun

• yooo lazerle kesin çözüm var canım.. bir akrabam yaptırdı. üzlüme

1|0
    0|1
    • Yakiyorlar mi lazerle?

• Afaki bilmeden yanlis bilgi veriyorsun, yakinin o virusun tasiyicisi, eger ileriki bir zamanda kesin bir care bulunmaz ise, ömür boyuda tasiyacak, genital bölgede olusan sigiller hpv virüsudur.. ukalalik yapip cok bilmis diye saldirmana gerek yok..

• @ixedos git be o aklı başkasına ver fazlada ukalalık yapma.. kendini ne halt zannediyorsun? aklın sıra bilmişlik taslıyon? ömür boyu seninin ukalalığın devam eder işte böyle.. boş boş konuşup her soruya maydanoz olma.. bilmem anlata bildimmi?

• Yaktırdın mı?

0|0
    0|0
  • Ya ilaç isimlerini bana yazar misin?

1|0
    0|0
    • Neden

• Aldara krem biraz pahalı ama doktora gitmek istemezsen kullan çünkü müdahale etmeyince çok artıyor

• Ben en iyisi doktora gideyim. Tesekkur ederim yine de

Yükleniyor...