Kapat

Genital bölge genelde koyu mu oluyor hep veya sizin gördükleriniz koyumuydu genelde?

0|0
8|43

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğunluk normal ten rengidir.. yalnız bazı kişilerde kromozon değişikliği nedeni ile kararmalar olmaktadır.. Bazılarında ise siyah iç dudaklar olabilmektedir.. Yalnız çoğu zaman dış dudaklarda kararmaya sıkı sentetik kumaşlar neden olmaktadır.. Rahat pamuklu iç çamaşırlar nisbeten o koyuluğu gidermektedir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 42

• Kadin doktora gitmiş ve demis ki kocam benim vajinamin morlugundan yakiniyo napcam demis kocani cagir demis. Kocası gelmis adamin gözüne bir yumruk cakmis mosmor olmus. Hoca naptin gördün mu bir vurdum ne hale geldi sen her gün vuruyon sonra da niye morlasti diyon demis olur mu hic oyle sey demiş

2|1
    0|0
  • Genital bölge normal tenden koyudur. Normal tendeki deriden daha yoğun deri vardır

0|0
    0|0
    • Bazılarının ki beyazmış

• Yok. Krem falan sürüyorlar

Genital bölge hareketli ve erekte bölgedir. Göz kapağı, dirsek, diz kapağı ve genital bölgede deri yoğun olır yani fazla. Bu nrdenle koyu renk olur

• ten renginden bir miktar daha koyu olur.. ama zamanla özellikle sıcak ağdalarla koyulaşmaya neden "oluyorMUŞ" direk doktordan duydum...

0|0
    0|0
  • Birçok farklı vajina gördüm.. evet bazıları ten rengine çok yakın. Bazılarıda ten rengiyle hic alakası yoktu ve çok koyuydu hayret ederdim bazen ama kadına sormazdım tabiki hoş olmaz tabi bunu onun yüzüne karsı dile getirmek

0|0
    0|0
    • Ten rengine çok yakın derken, hafif koyumsu muydu yani normal ten rengine göre

• Beyaz tenli kadınların genelde ten rengiyle aynı oluyo.. bir sarışınla yattım hayret ettim çok fazla koyuydu.. bazen ten rengine göre azcık koyumsu olabiliyo... genellikle gördüklerim ya ten renginde ya da azcık koyumsuydu... sadece birtanesi çok şaşırttı beni... genelleme yapacak olursam çoğunluğu tene göre azcık koyuydu...

• her insanda ayni renk degildir... koyusuda var acik renkliside..

0|0
    0|0
  • Koyulaşabilir.

0|0
    0|0
  • En baş nedeni jilet. Jilet kullanan çoğu insanda kararır. Limonun suyunun rengini açtığını biliyorum.

0|0
    0|0
  • jiletle alıyorsan koyudur

0|0
    0|0
  • Kremle ve bakımla kendi ten rengine döndürebilirsin. Ben daha bu bakımı yapan bir Türk kızına rastlamadım ama...

0|0
    0|0
  • genelde esmerlerde öyleydi

0|0
    0|0
  • Ewet

0|0
    0|0
  • Ağda yapıyor san ondan kaynaklanır

0|0
    0|0
  • Ağda dan kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • Dikkat edilmediğinden yaş ilerledikçe koyulasiyor

0|0
    0|0
  • Irtifaaa kaybeden ucak gibi dalisa gectigim icin pek farkedemedim :)

0|0
    0|0
  • Senin ki çok mu koyu

0|0
    0|0
  • Jiletle aliniyosa koyulasir limon kullan rengi acilir tabii jiletle almayi birakman gerek

0|0
    0|0
  • Açık pembe den koyu kahveye kadar gördüm hepsi ayrı güzel :)

0|0
    0|0
  • Olsun koyu olsun

0|0
    0|0
  • yooo

0|0
    0|0
  • Ağda yapanlar genelde koyu olur. Ama lazer falan yapanlar o kadar koyu değil.

0|0
    0|0
  • bir çok kez bakire bozdum herkes de farkıydı , tene göre fark ediyor.

0|0
    1|1
  • Ben hep pembe olanları yalarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Domates de en başta yeşildir. Olgunlaşmaya başladığında önce pembeleşir ardından rengi daha da koyulaşır.

Genital bölgede koyulaşma da olgunleşma sürecinin bir sonucu.

0|0
    0|0
  • Ağda sebebiyle zaman zaman koyulaşabilir. Rengini açmak için bazı maske tarifleri var, internetten araştırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Hep koyu olmaz ağdayla koyu olur. Niye oluyor bende bilmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...