Lütfen iki dakikanızı ayırıp okur musunuz?

bende pko var biliyosunuz işte adet düzensizliği sivilce ve aşırı tüylenme. arkadaslar psikilojim çok bozuldu valla sabah aksam net basında bu konuyla ilgili araştırma yapyorum. doğum kontrol haplarının çogunu denedim kullandığım zaman iyi hoş ama hapı bırakır bırakmaz bi sonraki ay olmuyo hap kullanmayınca olmuyo onuda kullanmak istemiyorum zararları malum dr. a git demeyin ona gttm zaten aynı şeyleri söylüyo hep. bu hastalığı yaşayıp bi şekilde kurtulan büüyüklerinden bi bilgi alan ne biliym işte bi şekilde bi çözüm bulan varsa lütfen paylaşsın. nişanlımla ayrılma derecesine gidiyoruz, eger denediğiniz ve feyda görüp kurtulduğunuz bi yöntem varsa lütfen yardımcı olun.dalga gececek olan yazmasın

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• çok geçmiş olsun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Saf aloe vera jeli ekstresi, propolis ve omega 3 gibi doğal antitümoral takviyeler ile polikistik over sendromundan kurtulan bir çok insan var. Ancak tedavi süresi kistin durumuna göre 3-4 ay gibi bir zaman almaktadır.

0|0
    0|0
    • bu dediğin nasıl kullanılır? nerde bulabilirim fiyatı kaç yl civarıdır ve kesin çözüm mü? biraz açar mısınız konuyu

• İstediğim sorudan başlayabilirmiyim? :)

Tıpta kesin çözüm diye bir şey yoktur. Ancak eşim dahil olmak üzere kullandırdığım kişileri baz alırsam düzenli kullanımda başarı %90 oranındadır.

Fiyat olarak aylık 200 TL civarında bir külfet getirir.

Propolis dünyadaki en güçlü doğal antibiyotiktir.

Aloe vera jelinin içilerek kullanılması ile yumuşak dokular desteklenir ve antitümoral etkiler kist sorunlarının giderilmesini sağlar.

Omega 3 de gıda takviyesi olarak kullanılır.

• Doğum kontrol hapları zaten başlı başına yan etki olarak tüğlenme ve adet düzensizliği yapıyor. Hiç doğum kontrol hapları kullanmamanı tavsiye ederim ben. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • endokronoloji uzmanına gidip doğru düzgün hormon testlerini yaptırıyorsun ve o doktorun eğer verirse, söylediği ilaçları kullanıyorsun...

0|0
    0|0
  • tüm hormonlarını dengeleyebilirsin. düzenli kullanımda. botanik.flptr.com 320 nolu ürün

geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • arama yaptım ama farklı sonuçlar çıktı linki yollar mısınız

• çok teşekkür ederim inş. işe yarar. gerçekten çok sağol

• siz düzenli sabah akşam 1 ölçek kullanın. faydasını ilerleyen günlerde göreceksiniz.. beğenmezseniz 30 gün içinde fatura ve boş kutularını gönderin firmaya paranızı geri alın.

• kekik otu çok faydalı ben denedim işe yaradı

0|0
    0|0
  • gecmıss olsun

0|0
    0|0
  • yöntemi sadece doktor bilir

0|0
    0|0
  • en iyisi doktor kontrolü, kulaktan bilgilerle olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hormon testi yaptırmışmıydın ?

0|0
    0|0
    • evet prolaktin ve testesteron yüksek

• hayır canım sadece hap hullandım ben 3 sene falan bide geçen sene soğan kürü uyguladım ama pek düzenli kullanmamastm bi faydada görmedim zaten. onları azaltıcı tedavi nasıl oluyo

• Doktor ona uygun tedavi önermeliydi.Sana tavsiyem özel hastaneye git.Onlar işin peşini bırakmıyorlar.Dermatolog, epilasyon la ilgilenen bölüm (adını hatırlayamadım) ve kadın doğum beraber bir çözüm bulurlar..Kafana göre birşey uygulama herkesin bünyesi farklıdır.Birine iyi gelen seni dahada kötü edebilir.o tüy sarartıcıyı da kullanma .kullanan hatta eczanede özel yaptırıpta tüy yumağına dönen tanıdığım var.

• Doğum kontrol hapı tek çözüm sanırım , oku istersen link

0|0
    0|0
  • doğum kontrol haplarının zararlı olduğunu kim söyledi ki sana ? hiç bi zararı yok sadece iştah açar. bunun yanında adetini düzenler cildini güzelleştirir hormonal denge sağlar. bir çok doğum kontrol hapı denemekle hata etmişsin. 1 tanesine sadık kalmalıydın. mesela yasmin doğum kontrol hapını öneriyorum. ben kullandım kist tedavisi için kullanan tanıdıklarımdan tedavi bittikten sonra hamile kalan da oldu. eğer sen de kısır olurum yanılgısına kapılıyorsan diye söylemek istedim. ve bu haplardan 1 2 ayda sonuç almayı bekleme. en az 1 yıl kullanmalı ve 6 ayda bir ultrason kontrolüne gitmelisin. düzenli kullandığın taktirde tüylenmenin de azaldığını göreceksin.

0|0
    0|0
    • 3 sene kullandım ben zaten yasmin kullandım 5 ayda diane kullandım. o hapların öyle masum göründüğüne bakma göğüs kanserinin 1. sebeplarinden birisi. benim çok yakın bi akrabam göğüs kanseri ve doktorun ilk sorduğu soru doğum kontrol hapı kullandın mı? buydu yani

• göğüs kanserinin en büyük sebebi düzensiz uyku ve kilo problemi. doğum kontrol hapı ile alakalı hiç bir şey duymadım şahit olmadım

• geçmiş olsun

doktoru değiştir belki gideceğin doktorun vereceği ilaçlar daha iyi gelebilr

bir de soğan suyu kürü var etkili olduğu söyleniyor bir araştır derim

0|0
    0|0
  • soğan suyu kürü dene

0|0
    0|0
  • pko hakkında bilgim yok ... adet düzensilziğin varsa dikkat et ..ilerde gebe kalma şansın az olabilir ... ilaçlarını vs kullan .. iyi bir jinekoloğa git .. kist mist bilmem ne olmasın

0|0
    0|0
    • adet düzensilziği kısırlık demek değildir bilmiyosunuz konuşuyosunuz

• kısrılık demektir ... ister inan ister inanma .. bir kere sağlıklı bir kadın her ay adet görmek zorundadır çünkü yumurta ürütüor ... döllnemeyen yumurtada knala dışarı atılır .. ama düzensiz olan kadınlarda her ay ymurta üretmior demek tir .. asıl sen bir şey bilmiorsun ..

• umurtlayamayan kadın adet olamıyor . adı üstünde yumurta olamdan nasıl hamile kalıcaksın be gülüm yumurtlaman düşük işte adet olamıyorsan .. biz bitkimiyiz eşeysiz üreyelim

Yükleniyor...