Orgazm şansını arttırmak için

İnternette çok okuduğum ve hakkında bilgim olan bir konu ama hepsi araştırmalara dayalı olduğunu söylese de ben denediğim halde orgazm olamıyorum. Bu da yavaş yavaş isteği azaltıyor.

gerçekten orgazm yaşamış kadın üyelerden cevap bekliyorum internetteki bilgilerle gelmeyin lütfen tecrübelerinizi paylaşın.

şahsen ben kendimi hiç kasmadan ön sevişmeyi de uzun tutarak denediğimde çok kısa bir süre zevk aldm ama orgazm değildii.

orgazm dediğim şeyi ilk kez,yine burda okuduğum bi tavsiye üzerine vajinama tazyikli su tutarak ( küvetlerdeki jakuzi özelliği ) oldum. bunun sonrasında vajina dudakları şişiyordu. okudğum kadarıyla bunun olması normalmiş...ama bakire arkadaşlara bunun denenmesini önermiyorum kızlık zarımı esneten olay bu oldu ve ilişkide kan gelmedi.sanırım bu olayla bozuldu...

herneyse, öneri ve tecrübelerinizi paylaşın lütfen.hangi pozisyonlarda başarı şansı artar? ve g noktası dolgu işlemi denen birşey varmış bilginiz var mı? cidden çok büyük bir problem bu kadınların yarısından fazlası için..

ayrıca çok alakasız bir soru da;

kadın doğum uzmanlarına gidildiğinde aileye haber verildiği doğru mu? yeni bir yasa çıkmış bunun hakkında öyle deniyor.ben reşitsem bile mi aileme haber veriliyor?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlardan cevap bekliyorsun ama böylesine mantık dolu bir soruya cevap vermeden geçmek istemedim. öncelikle cinselliğin en önemli faktörü "beyin", beyin eğer ilişki veya cinselliğe hazır ise orgazm kolaylaşır. kadın için de erkek için de aynıdır bu durum. orgazm olamadığını düşünerek ya da şimdi olacak bu orgazm vs gibi düşünceler kafanda oldukça orgazm olamazsın. diğer konu ile ilgili reşit olduğun halde ailene bilgi gidiyor konusu içinde gitmiyor diye biliyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kız arkadaşımla sex yaparken ona biraz uzun oral yapıyordum. ( şuan ayrıyız) o zaman daha çabuk organz oluyordu.. birde piyasada organz mı hızlandırıcı ve arttırıcı ürünler var. araştır bakalım.. mesela azdırıcı damla gibi. ve ilişki önce sex filmi izlemekte faydalı...

0|0
    0|0
  • Eğer mast yaparak orgazm olmaktan bahsediyorsan sana bu konuda yardımcı olabilirim. Bu şekilde birçok bayan arkadaşımı (netten tabi) orgazma ulaştırıp, orgazm olmalarını sağladım. Istersen ekle, sana ordan tekniğini anlatırım. Sonra yine silersin.

0|0
    0|1
  • Kendi tecrübelerime dayanarak cevaplıyorum. Orgazım olmak, kadından kadına göre degişir, bazı kadınlar çok çabuk orgazım olurken bazı kadınlar zor orgazım olurlar. Kısa sürede orgazım olmak için ön sevişmeyi uzun tutmak, kliitorise temas, bu elle yada penis başı ile sürtünme yolu ile yapıldığı zaman daha kolay orgazm olunabilir. Kadın için en zevkli olanı, penisin başını klitorise sürtmek ve kadının orgazım olacagı saat penisi vajinaya koyup, kadının bu şekilde orgazım olması.

0|0
    0|0
  • aileye haber verlmez

0|0
    0|0
  • beyin olarak hazır olman gerekiyor ve klitorise yoğunlaş yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tek yapman gereken şey orgazm olma amacını bırakman.

O an sadece partnerine odaklan. Sana dokunuşu, sıcaklığı, nefesi ve bunların güzelliği.

Daha sonra orgazm olur muyum amacıyla yapma ama bunu bu amacı gerçekten bırak ve o andan zevk al.

1|0
    0|0
  • şekerim vajinal orgazm her kadın tarafından öğrenilebilecek birşey. ben de orgazmı çok sonradan tadanlardanım ve emin ol ondan önceki ilişkilerimi unutturdu resmen. boşa kürek sallamak gibi birşeymiş orgazmsız cinsellik. ve dediğin gibi orgazm olmdan yaşanan sevişmeler belli bir süre sonra isteksizliğe sebep oluyor. bi kere öncelikle odaklanmak şart. yani o an kafanda, yaşanılan cinsellik dışındakileri atman gerekiyor. ve kesinlikle karşınsakine güvenmen şart (yani seni sevdiğine, değer verdiğine, ne bileyim seni incitmeyeceğine vs) belki şurası da sana bu konuda bir görü sağlayabilir link

ha bu arada o duş başlığı ile yapılan şey vajinal orgazm için değil klitoral orgazm için ;)

0|0
    0|0
  • yok öyle bir şey , o yazan seni keklemiş aileye haber yok , kürtajsa onu bilmiyorum belki vardır ama yasa değil yönetmeli çıakrılmış olabilir ... canım orgazm kızdan kıza değişir 2 türlü beyinsel vaginal rgazm , zevkin üst kısmıdır , boşlama şart değildir ... partnerinle yapıyorsan herhangi bir anda alınabilir zevke doyduğun en büyük andır o :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...