Peniste et beni?

Merhaba arkadaşlar penisteki her et beni siğilmidir? benim penisimde 2 ay once 4 tane iğne ucu kdr et beni çıktı dermotolog siğil değil dedi ben tatmin olamadım 4 doktora daha gittim onlarda siğil değil et beni dedi ben rahatsız oldugum için yaktırdım şimdi 2 tane daha çıktı netteki görüntülere hiç benzemıyor alakaları yok karnıbahar görünümü falan da yok iğne ucu kdr bir şey çıplak gözle farkedilmiyor genital siğili çıkan arkadaşlar siğilin görünümü hakkında bilgi verebilirmi?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle bilmedigin kadinla iliskiye girersen olur boyle şeyler. Kremu vardir bunun 150 lira ffalandi. Hic acisiz. 1 aya gider...

0|0
    0|0
    • Daha önce hiç bir cinsel deneyimim yok 18 yaşındayım opusmeden dokunmadan fazlası olmadı

• Eee o zaman oraya nereden bulasti mikrop. Bu senin dedigin sigil etek trasinin oldugu yerde. Burada cinsel yolla bulasir. Baska birisinin ic çamaşırı ni filan mi giydin en ettin. Abi kardeşin filan...

• Hayır giymedim abim namaz li adam böyle bir şeyi yok olsa söyler zaten öyle bir insan değil dediğim gibi doktor da et beni olduğunu zararsız olduğunu bulasici bir durum olmadığını söylüyor

Yükleniyor...