Bekaret testi ücretli mi?

Arkadaşlar bekaret testi yaptıracam ama devlet ödemiyormu ücret alıyorlar mı

Güncellemeler:
AYRICA 24 YAŞINDAYIM..
dalga geçmeyin yaa

0|0
523

En İyi Erkek Görüşü

• normal muayeneye gittiğinde direk bakıp söyler bence

1|0
    0|1
    • ANLADIM..muayenede kesin anlaşılır değil mi

• bunun özel bir test olduğunu hiç duymadım devletteki doktor ameliyattan bile para almıyor hastadan sadece ilaç alacağın zaman muayene ücretini eczaneden alırlar o da muayene başına 8 lira. ilaç yazıp yazmaması önemli değil direk sisteme işler ve birikir.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• her hangi bşr hastanenin üroloğundan randevu al.muayene ücreti ödersin sadece.ama bu teste kişiliğin için karşı çıkmalısın.

0|1
    0|1
    • ama emin olmak istiyorum

• dediğim şekilde öğrenebilirsin.gözle görülebilen bir şey sonuçta.muayene yeterli.

• Dijital makinan varsa bedava. Ayırıp resmini optik zoomla çek bilgisayarda bakıver. Şüphen kalırsa telefonla rendevu ve ücreti sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Hiçbirdevlete bağlı hastahane buna bakmıyor. Bakması için senin 1 kişiden şikayetci olman lazım. Polis o kişiyi gözaltına alıyor. Daha sonra bekaretine bakıyorlar. Eğer bekaretini kaybetmişsen şikayetci olursan o kişi gözaltında kalıyor. Şikayetci olmazsan serbest kalıyor. Yani devlet hastahanesinde yada devlete bağlı yerlede baktırman çok zor.

Bunun yerineözel jinekologlara gitmen gerekir. 30-40 tl gibi bi ücret ödeyip baktırabilirsin.

0|0
    0|0
  • bakireysen almıyorlar değilsen cezalı ücret ödüyorsun

4|1
    1|1
  • Ücretsiz, normal muayene gibi gidip oluyorsunuz. Yaşınız 18 den fazla olduğu için hiçbir şekilde engel de bulunmamakta.. Ürolog bölümüne randevu alarak test yaptırabilirsiniz ayrıca test sonuçları %99 doğrudur..

0|0
    0|1
  • elbette ücretli. devlet hastanesine gidersen 13-15 tl falan

0|0
    0|1
  • o haltı yerken düşünmüyorsun şimdineyin peşindesin bozulduysa tadını çıkar seks dünyasının mutlu ol:))))

0|0
    0|0
  • fakirler bu testi yaptıramıyor kafasında soru işaretleriyle yaşıyorlar işte ücretsiz değil çok pahalı sen yaptırma

1|0
    2|1
  • bende yaptırmak istiyorum, acaba bakir miyim

0|1
    1|1
  • ben ücretsiz yapıyorum

0|0
    0|0
  • ücretsiz bacım

0|0
    0|0
  • git doktora bakar sorun olmaz

0|0
    0|0
  • dalga niye geçelim

0|0
    0|1
  • ücretli tabikide ilişkiye girdin sanırım...

0|0
    1|1
    • parmağı kaçtı..

• cinsel ılışkı değilse adamın şeyının senın oralarında ne işivar :)) Neyse anladım olayı ben sanırım :))

Git işte doktora bugun akşamda mesaj at ne olmuş :))

• RoMeOxX arkadaşim ayıp senin yaptiğim...!

• 24 yaşındasında neden bu yaşta üyelik aldın?

elbette ücretlidir. bedava olan ne kaldı ki?

0|0
    1|2
  • valla ben almıyorum

istediğin zaman gelebilirsin

0|0
    4|1
  • ayna yardımıyla kendin bile bakabilirsin. jinekolog çok kolay bir şekilde sana yardımcı olacaktır

0|0
    0|1
  • bakıre olup olmadıgını bilmiyonmu la

0|0
    1|1
    • regli olunca karışıklık yaşadım

• yok.. üstüne para veriyolar birde..

0|0
    1|1
  • Nasıl anlamadın kızlık bozulup bozulmadıgını kanama olmadı mı :))

0|0
    0|1
    • olduda regli ile karıştı..

• O donemde hamıle kalmamak ıçın mı yaptınız :)) Hmm ama sokmuşsa ıçerıye bozulmuştur da sen belkı esnek mesnektır falan bozulmamış mıdır dıyorsan bencede gıt bır doktora orda anlarsın zaten

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

• Bekaret testi diye bir şey söz konusu bile değil sakın gidip hastaneye söyleme gülerler sana , ana çocuk sağlığına git doktora durumunu anlat sana yardımcı olacaktır ..

0|0
    2|4
    • adam gibi cevap veriyoruz kayle almıyorsan biz ne yapalım , saçma sapan iş yapıyorsunuz ...

• sanırım aileni arıyorlar test yapmadan önce..bekarsan yani..

0|1
    0|2
  • jinekolağa git devlet hastanesi ücretszidr , 5 dklık muayne sonucu rapor verir sana doktor..

1|1
    0|0
  • k.bkma ama 3gndur yettin yaani.

0|1
    0|0
  • CANIIIMM BEKAREİN NASIL BOZULDU YANLIŞLIKLAA MIII BUNU AÇIKLARMISIINN YRDIMINA İHTİYACIM VAARR

0|1
    1|2
Yükleniyor...