Boyumu? işlevimi?

İnternette patladı bu soru ne diyosunuz kızlar?

• Boy
    40% (6)37% (10)38% (16)Oy Ver
  • İşlev
    60% (9)63% (17)62% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncellendi

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Boy olmadan işlev nasıl olacak mk diyen kız haklı bence.
    Küçüklerin kendini oyunda tutma çabasıdır bu soru adfsgdf Kusura bakmayın beyler.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• 4:19 da ki acı biber benzetmesi yapan kadına koptum :D :D :D

"Acı biber küçüktür ama etkisi büyüktür" :D :D :D :D :D

Bildiğim kadarıyla kadına zevk aldıran sinirler ilk 2 - 3 santim civarında daha derinde zevk siniri yok, o açıdan boyu önemli olmaması lazım diye düşünüyorum ama tabi ki kadınlar daha iyi bilir :)

0|0
    0|0
  • ülkedeki tüm kızlar kaşarmı oldu?

0|0
    0|0
  • su gözlük muhabbeti yapan elamana koptum ya :)

0|0
    0|0
  • Işlevi önemli deliğime oturmali 😁

0|0
    0|0
  • Şimdi şöyle bir şey var. İşlevini gerçekleştirebilmesi için bir boyda olması lazım.
    Ama işlevi yoksa 30 cm in bir yararı da olmaz bu durumda. İkisi de çok önemli.

0|0
    0|0
  • İşlevi diyenle boyu diyen eşit çıkmış :D

0|0
    0|0
  • bunlar ne bilcek rütbeli hatunlara sormak lazım o soruyu ;)

0|0
    0|0
  • Bencede işlevi. Kısa penise sahipte değilim Türkiye ortamasında bir penisim var. Ama boyu diyenlere sadece tek bişey sorcam 20 cm olup 5 dakika siikenmi, 10 cm olup 15 dakika sikenmii daha makbul? :D

0|0
    0|0
  • ya artık lanet olsun dedim millet eskiden bunlara utanırdı şimdi kim kimin altına girmeye can atıyo belli değil ne zaman bu kadar açıldı bu millet bu kadar geniş oldu. tamam biliyondur fikrin vardır kalsın içinde. artık harbiden nefret etmeye başladım... ulan bunlar özel konudur özelinle konuşulur yaşanılır sen reklam yapar gibi millete açık açık söylüyon hiç utanma sıkılma kalmamış.

1|1
    0|0
Yükleniyor...