Anal kısmından kan geliyor?

Analin o kivrimli olan yerler kaniyor belki biraz ice dogru da olabilir ama neden boyle ne yapmaliyim

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• ilşki yapıyorsan veya parmaklıyorsan yapma , eğer hiç böle bişy yapmadıysan wc de ıkınma sonucu anüs kısmında yırtılmalar oluşmuş olabilir. kanama sürekliyse doktora git utanmana gerek yok

0|0
    0|0
    • Offf erkek ya gidemem bakar şimdi

• canım benm utanılacak bir şey yok bunda sağlık söz konusu çatlak yırtık varsa ufak bir operasyonla halledilen bir şey , genelde herkesin başına gelir.

En İyi Kız Görüşü

• Kan varsa riskli biseydir doktora gitmen lazim en kotu utaniyorsan saglik ocagina git muayene etmeden ilac verir

0|1
    0|0
    • Gidemem doktor erkek şeyim kanıyor mu diyecegi m :( başka bir çözümü yok mu

• Sacmalama bu saglik o insan bunun icin yillaribi heba edip egitim goruyor onun icin cok dogal bisey bu senin icinde boyle olmali ayip yok bunda.. Sagligin ayibi mi olurmus

Erkekler Ne Diyor 21

• Anal fissur veya hemoroid.. aci yemekten yagli yiyeceklerden kacinin.. ozelliklede kilodan.. saglikli beslenerek spor yaparak kurtulabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Ters ilişki mi yaşadın

0|0
    0|0
  • Rahatsizligin hemoroid veya basur degil, anal fissur bir an önce agri sanci baslamadan doktora görünsen iyi olur cünkü eger yirtik iyilesmezse cok daha kötü duruma düsersin, hemoroid ve basurdan cok daha kötü..

0|0
    0|0
  • Cinsel birleşimden sonra olmuşsa, yırtmışınız deriyi.
    Yok ben öyle bişey yapmadım, hemen neden o aklına geliyor terbiyesiz misin nesin diyorsan, hemoroid's, n :D

0|0
    0|0
  • Iki nedeni vardir anal fisur yani anus yirtigi veya hemoroid.

0|0
    0|0
  • zeytınyagı sür abla

0|0
    0|0
  • Hemoroid olabilir (basur)

0|0
    0|0
  • Verdiler küsküyü sonra neden böyle oldu bak sen 😄

0|0
    0|0
  • Hemoroid halk arasında basur. Yememen gereken gıdalar var netten araştır buradan yazmak uzun sürer ve bir doktora görün

0|0
    0|0
    • İnş. Hemoroid değildir ilaç kullanıyorum kullandığım ilacın içindeki kâğıtta böyle bir yan etki yazmiyor , internete bakmak yenaklıma geldi , bu durumla ilgili yan etkisi var yarın doktoru arayıp soruyum öyle bir şey yok derse cerraha gidecem mecbur :(

• Geçmiş olsun aksatma

• Tesekkur ederim peki

• bademyağı iç

0|0
    0|0
  • kabızlık problemin varsa oda yapar

0|0
    0|0
  • Ersun yANALa sor

0|0
    0|0
  • Analdanmı yaptın ne oldu çaresi var

0|0
    0|0
    • Çaresi ne

• Sağol ya ilişki yaşamadim diyorum

• yırtılma olabilir

0|0
    0|0
  • Bayan doktorlar var onlara git hemen aksatma bunu.

0|0
    0|0
  • Anus de suna anal anuse yapilan islemler icin soylenir hemoroid olabilirsin bir doktora gorun

0|0
    0|0
  • İlişkiden öncemi geliyor sonramı

0|0
    0|0
  • Hemoroid olabillir varis ilaçları işe yarıyor genelde ama sen doktora çkkmalısın

0|0
    0|0
  • iyi olmuş analın bagırsakları yırttıgını bilmiyomuydun

0|0
    0|0
  • Akıllı ol dr a git.. utanıyosan bir kadın dr a git genel cerrahi ye gideceksin... bende de vardı 2 genel cerraha gittim

0|0
    0|0
    • Offf ya işin arasında bir de bu çıktı yazdan beri doktordayim Yoruldum :(

• Cerraha gideceksin anlatacaksın makattan kan geldigini konuşcaksınız sonra dr seni muayene edecek.. oranda bişey bulamazsa kan içerden geliyorsa gastrolog sana kolonoskopi yapacak..

• Muayenesi biraz gıcık insan hoşlanmıyo hic

• Anal seks yaptıysan kaşınmışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ne zamandan beri

0|0
    0|0
  • Doktora gidebilirsin

0|1
    0|0
  • Doktora git çözümü yok