Her gün mast yaptığım içim pipim tahriş olmuş eğer 1 ay hiç yapmasam düzelir mi?

Mast pipime zarar veriyo artık bırakmam gerek ama nasıl? bir erkek mast yapmadan yaşayabilirmi? Son olarak tahriş geçermi pipimdeki? Teşekürler

Güncellemeler:
Ve ucuna doğru hafif buruşukluk var fazla mastyan dolayı o geçer mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Midem kalktı ya

0|1
    0|0
    • Özür dilerim ama öğrenmem gerek ve bugunden itibaren artık tövbe bugun sonkez yaptım ve bitti

• Sizde bu sekilde sinava tabisiniz

• Tabiki ama eğer kız bacağını açıyosa ona 2 günah biz bakanlara 1 günah var tahrik eden daha tehlikeli bazı kadınlar abartıyo giyinmeyi giyindikleri halde çıplak olan kadınlar cehennemliktir biraz kadınlarında dikkat etmesi gerek artık tövbe benim için yarın yeni bir gün yeni maceralar yeni umutlar yeni bir yaşam

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçer de 1 ayda mı geçer 1 haftada mı onu allah bilir

0|1
    0|0
    • Sen nerden biliyosun ki 🙏 ya geçsinde artık yapmıyorum zaten bu pislik şeyi öğreten kişiyide çok pis sövesim geldi çok kötü bence mast bide ucuna yakın deride çok mast yaptığım için buruşmalar olmuş oralarda geçer mi

• Adı üstünde tahriş. Nasıl ki bir yarayı kaşımadığın kabuğunu koparmadığın sürece iyileşiyor bir da öyle ellemezsen düzelir. Bilmiyorum.

• Anladım teşekkür ederim bir deniycem 1 hafta kesinlikle hiç yapmıycam sence ideal olarak kaç günde bir yapılmalı vr sen yapıyomusın?

• Tahrişin geçer ama bir ay mast yapmadan duramazsın.

0|1
    0|0
    • Ya bende onu düşünüyorum aslında yapmak istiyorum ama noluyısa şeytan geliyo kandırıyo sence ne kadarda ama bu sefer dayanacam ve bide ucuna doğru hafif buruşmalar olmuş onlarda geçer mi?

Erkekler Ne Diyor 1

• 5-6 sene önce banada olmuştu deri soyulmuştu sanki Sünnet olmuşum gibi acıyordu. 2 haftada falan geçmişti

0|1
    0|0
    • Mast yaptıpın için olmuştı demi? Ozaman bende bıraktım mastı 1 gün oldu yapmayalı ama şimdilik sorun yol ama nasıl dayanabilirim temelli bırakmak istiyorum

Yükleniyor...