Acaba penisimde mantar mı var? Yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar ilk penisin sünnet kısmında şişlik oluştu bir süre sonra şişlik inince deri soyulmaya başladı ve soyulan derinin altında su geliyo biraz. Bu da canımı yakıyo 3-4 gündür böyle. Acaba mantarmıdır ya da başka bişey mi. Böyle bişey geçiren var mı yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sünnetli erkeklerde mantar olmasi biraz zor ve tarif ettiginde pek uymuyor.. Herhangi bilmedigin bir kisiyle cinsel iliski yasadinmi?

0|0
    0|0
    • Yok yakın zamanda cinsel ilişkim olmadı.

• Rahatsizlik gecirmedim, bu bilgiler meslegim geregi...

• Çok teşekkürler verdiğiniz cevaplarla çok rahatladım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Uçuk olmuşun dostum. Yanlış bir zamanda eskiden de olabilir mikrop kapmışın. Çok aşırı derecede kaşıntı yapar ve sonra tomurcuk tomurcuk su toplar. Sakın onları patlatma kendi kendine geçsin. Ayrıca korkacak bir durum yok. Kendinden emin bazı proflar döktürmüş nağmeleri onlarada kanma.

0|0
    0|0
    • Aynen dediğin gibi oldu bir haftadır ne çektiğimi brn biliyorum ya daha yeni yeni geçiyo. Sağolasın kardeşim eyvallah

• doktora git olum mikrop kapmış mk. kalkmaz bak geç kalırsan

0|0
    0|0
    • Abicim dur deme öyle ya 😄

• Doktora gitsene kardes daha gencsin maldan olma

0|0
    0|0
    • Deme öyle ya kardeş ya zamanım yok ve çekiniyorum

• Uroloji daha cok ic organlarla ilgileniyo diye biliyorum ben cildiye daha uygun olur bence

• Teşekkürler ilgilendiğin ve yardımcı olduğun için kardeşim. Araştırıp gidicem doktora

• sünnet derisi iltihabı balanit

0|0
    0|0
    • Nasıl bir tedavi şekli uygulamak lazım

• üroloji uzmanı git

Yükleniyor...