Kızlık zarı dikimi?

Arkadaşlar ne zaman ks'ye girmek için google'a "kızlar soruyor" yazmak istesem "kız.." yazdığım anda "kızlık zarı dikimi" falan çıkıyo.. En çok arananlar demek ki bunlar google'da.. Peki neden benim hemcinslerim böyle saçma şeyler yapıyor? Bunu düşünmek bile çok iğrenç bence.. Bir şeyi yapıyorsan ya arkasında duracaksın, ya da yapmayacaksın arkadaş! Neden böyle hile hurda düşünüyorsunuz?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Helalsin be yaptığının arkasında duran kızları severim dürüst olsun yeter be

0|0
    0|0
    • Bence de ya! Yani madem hata olarak görecektin, önceden dişünecektin.. Ya da hadi diyelim düşünemedin yaptın, pişman olsan da olmasan da arkasında duracaksın.. Ki ben yaşadığım hiç bir şeye hata gözüyle bakmıyorum çünkü kendi irademle yaptığım herşey benim sorumluluğum altındadır.. hayatta tecrübe ve deneyim kazandırır.. Ben şahsen, hayatımı bir yalan üzerine kurmak istemezdim.. Düşünsene, her gün gözlerinin içine bakıyorsun, onu inandırıyorsun.. Çok aşağılık hissederdim kendimi..

• Evet, tabii.. Takip ettim. :)

• Bende takip ettim :)

En İyi Kız Görüşü

• Söylediklerinin altına imzamı atıyorum. Resmen kendilerini yamamaya çalışıyorlar

0|0
    0|0
    • Çok aşağılık bir hareket bence..

Erkekler Ne Diyor 21

• oha bilseydim hiç sormazdım böyle bir soru. aynı şeyi sormuşuz. www.kizlarsoruyor.com/.../q4057747-kizlarin-cogunlugu-patlak-heralde

0|0
    0|0
    • Ya ben hep farkediyordum da bugün bir düşündüm üzerine.. Hani çok saçma geldi yani

• teşekkür etmene gerek yok teşekkür edilcek bişey yapmadım. yorumlarım güzel de değildi aslında. kusura bakma tekrardan. kadınlara lafım yok ne bakirelere ne de olmayanlara

• Demek ki hoşuma giden tarAfları olmuş da güzel demişim. Ben yine de teşekkür ediyoeum, sağlıcakla kal.. ✋🏻

• önceden patlattırıyolar sonrada çaresini arıyolar.

0|1
    1|0
    • Patlatmak nedir ya ne biçim zihniyetsiniz ya o sıfat nedir ya nefret ediyorum şu zihniyetten şu kadınlara bakış açınızdan biperken iyi dimi ama evlenip boşanınca da sorun yok çünkü ne var imza attın dimi zihniyetinize tüküreyim

• şuraya bak aga farketmeden aynı şeyi sordum aynı şey başıma geldi şu patlatma kelimesinden sora aldığım tepkilere bak neyi savunuyolar sanki anasını satıyım. s.. kilmiş a.. ın davası olmaz demeyi bilirler binbir çeşit kelime laf biz bir patlatmak deriz artis kesilirler anasını satıyım allahın gerizekalıları. www.kizlarsoruyor.com/.../q4057747-kizlarin-cogunlugu-patlak-heralde

• @speedomer tepki alırsın tabi patlak çok çirkin bir kelime bir kadına her şeyden önce bir insana patlak demek ya o nasıl bir kelime sen sikince sana kimse patpatçı diyor mu ya saçmalatıyorsunuz beni deliriyorum birde zzzzz götün davası olmaz bilmem ne ne bu ya zzzzz sizsiniz diye ne bu havalar ay bu erkekleri al kopar bir taraflarına sok tövbe y hadım edilcekler deseler en önden helal olsun diye bağırarak yürürüm

• Maalesef kızlarımız böyle

0|0
    0|0
  • diktirince kendini de beraber yaşayacağı kişiyide kandıracak sonra ahirette hesap sorulacağı zaman düşünemiyorum bile iğrenç bir insan bana göre bunu yapan

0|0
    0|0
  • Bencede ya yapmayacan namuslu olcan.
    Ya yapacan sonra tecbe edip dürüst olcan yarı namuslu olcan.
    Ya hem yapacan hem yapmaya devam edip orosqu olcan.
    ya da yapıp gizleyen kaşarlı şerefsiz olcaksın. Hiç yapmamak en iyisi bence !!!

0|0
    1|0
    • Hayır yani ben de bakire değilim ama belki de bir gün hayatımı birleştireceğim bir adama bu konuda yalan söylersem, tüm hayatımı bir yalan üzerine kurmuş olurum.. Ve bence bu en büyük namussuzluk. Bence hayat kadınları bile daha namuslu. Sonuçta "ben hayat kadınıyım" diyebiliyor ve bir insanın kendini bilmesi en güzel karakter göstergesidir..

• Bencede ama ginede ilişki yaşamak namussuzluk abla. Bence tevbe et o işten uzak dur

• enayi erkekleri keklemek için. sahtekarlık üzerine nasıl bir hayat kurulur anlamış değilim.

0|0
    0|0
    • Mümkün değil ya her gece rahat uyumak.. Mümkün değil yani..

• Hersey bir anda oluyo çünki 😆

0|0
    0|0
    • Ya ne oluyorsa oluyo, yaptığının arkasında duracaksın arkadaş!

• Genelde erkekler durmuyo orda kızlara pek suç bulamam

• helal

0|0
    0|0
  • adam gibi adam yok deyip kızlık zarı diktircek kadar iğrençlik işte

0|0
    0|0
    • Ha bir de o muhabbet var.. İnsanları anlayabilmek gerçekten çok güç.. Egolarının ve kibirlerinin altında yaşayan aciz varlıklar olarak görmeye başladım artık çok büyük bir kesimi..

• yaparken iyi iş evlenmeye gelince erkekler neden bakireliğe takar oaly sadece zarmı bilmem ne

• Zar dikilebilir ama yalan ve aldatmanın zar-arı dikilemez ve mutlaka o bir gün karşısına çıkar

0|0
    0|0
  • Evet maalesef çok patlak var :))

0|0
    0|0
  • İnsanlar biraz namuslu bu konuda. #Dasdfghjk

0|0
    0|0
  • şeytanın agzını açıkta bırakan bir tür çünkü senin hemcinslerin

0|0
    0|0
  • Once * sonra diktir. Fahiseligin cagdas hali

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın. Arkasında duramayacağın şeyi yapmayacaksın.

0|0
    0|0
    • Ya yapmakta ben bir problem görmüyorum ki.. İstediğin kişiyle istediğini yaşarsın. Evlenirsin ya da evlenmezsin, onu zaman gösterir ama kimse kimseyi geçmişiyle yargılayamaz..

• Katılmıyorum.. Dün sadece bugünü şekillendirir.. Sen sanıyor musun ki toplumdaki bakire kızların hiç biri cinsel bir yakınlık yaşamadı? Bunu kriteri bu olamaz. Kaldı ki cinsel deneyimle bir insana damga vurulamaz. Bir şeyler yaşamış olması demek, onun doğru bir eş ve anne olamayacağı anlamına gelmez.. Algınızı buna kilitlemeyin lütfen..

• Dediğimi anlayıp öyle yorum yapsaydın daha iyi olurdu.

• doğunun ahlakı ya da ahlaksızlıgı nasıl tabir edersen

0|0
    0|0
  • Ben dikiyorum

0|0
    0|0
  • bunlarla evleneceğime genelevde vesikalı hayat kadını alırım daha iyi. enazından ne olduğu belli. bunlar ise bildiğin yamalı don.

0|0
    0|0
  • terziler dikmeye başlamış :) yırt yırt doktorlarda hergün vajinadaki zarı dikecekti işleri gücü kalmadı herhalde :)

0|0
    0|0
  • Demekkki zar patlatan çok fazla bacım

0|0
    0|0
  • Yıllardır evli çiftler bile fantezi olarak yapıyorlar

0|0
    0|0
    • Oha ya, çok saçma bence..

• Nostalji olsun diye :)
      Güzelde oluyor inan bana

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir şeyin araştırılması onun yapıldığı anlamına gelmez

0|0
    0|3
    • Zaten yapılmasına değil tepkim farkındaysan, onu düşünmüş olmak bile çok iğrenç.

• Sana mı kaldı namus bekçiliği sana mı kaldı bunun yapılıp yapılmaması bir hata ya da bir aşk uğruna yaşanan bu olay yüzünden kızlarımızın kadınlarımızın canlarını bile alıyorlar ne yapsın
      bu kadınlar kızlar bunları yaptırmaya bunları düşündürmeye itmesinler.

• Evet bana kaldı, var mı bir problemin?

• soru başlığını görünce seni de o kızlardan sandım kusura bakma :D detayı okuyunca anladım tabiki. helal et :D

0|0
    0|0
  • Benim kuzenim tecavüz e uğradı yıllarca evlenmedi olayı kafasında silemedi 30 yaşında kızlık zarı dikimi yaptı ve evlendi eğer dikim olmasaydı ben bunu karşımdakine anlatamazdım evlenemezdim dedi günümüzde bunu anlicak erkek yok malesef , mecbur kalındıysa yapılmasında bir sakınca yok

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler varki buna mecbursun. İşte yok hata yapmışsın falan demiyorlar ilk basta kabuk edip sonra her seferinde başına kalkiyorlar o yüzden bende olsam bende diktiririm hatta o kadar para vermem sahte kızı zarı kanı kullanırım. Ne öyle be onlar istediklerini yapsınlar sonra gidip namuslu kız arasında bence bazı erkekler bunu fazlasıyla hakediyor

1|0
    0|0
  • Çünkü insanlar hata yapabiliyor ve bu zamanda hiçbir erkek dürüst olunmayı haketmiyor bu konuda. Gerçeği söylediğin an bir kişiyle yaptığın halde hemen amacı düşüncesi farklı oluyor. Kimseye söylemeden diktirme derdine düşmeleri çok normal bence benim görüşüm bu.

1|0
    0|1
    • Bana sahtecilik gibi geliyor. Eğer bir adam seni sevecekse affedersin, cinsel organınla sevmeyecek! Ya da geçmişin yüzünden sevigisi etkilenmeyecek.. Gerçek sevgi böyle bir şey olsa gerek..

• Günümüz ve cahil toplumumuz böyle ne yazık ki!

Yükleniyor...