Arkadaşlar acil yardım lütfen ?

Eşimle ilişki sırasında prezervatif yırılmış karanlık olduğu için farkedemedik ve bir parçası içimde kalmış. Ne yapabiliriz doktora gitmem şart mı?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• yok artık. prezervtf bir kere parça olarak yırtılmaz sallama. :D

0|0
    0|0
    • Sallamıyorum ışıkları açtığımızda prezervatifin üst tarafındaki boşluklu parça yoktu

• He evet canım sıkıldı geldim buraya böyle bişey uydurdum. başka işim gücüm yok zaten benim. yaşadığım bişeyi soruyorum dimi o parça yok diyorum prezervatifin üst tarafı komple kayıptı evet içimde kalmamış da olabilir ama öğrenmenim bir yolunu arıyorum. yaşayan eden varsa tavsiye alayım diye. gereksiz cevap verceksen konuyu uzatma

• canım içinde kalsada onu vucudun dışarı atar merak etme. özellikle de kanaman olduğunda.

Erkekler Ne Diyor 14

• Duşa gir duş başlığını sök. Ayakta iken bacaklarını aç. Hortumu parmak arana alıp ucu vajinaya girecek şekilde elini yapıştır içine su doldur. Sonra elini çrk boşalt. Bir kaç kez yap dökülür

0|0
    0|0
  • çıkaramadıysan doktora git enfeksiyon kaparsın bir dahada BİM'den lets marka prezervatif almayın
    ok ya da durex kullanın

0|0
    0|0
  • o parça 9 ay sonra çıkabilir...

0|0
    0|0
  • Çare elektrikli supurge 😅😅

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı kullan iki üç gün üst üste

0|0
    0|0
  • Kendi çıkar

0|0
    0|0
  • Evet şart evde ördek yoksa

0|0
    0|0
  • İçinde kaldığını nereden biliyorsun asfahafa

0|0
    0|0
  • Doktora başvur karanlıkta niye seks yapıyorsunuz

0|0
    0|0
  • İşe gider

0|0
    0|0
  • Açılmıştır o parçası içinde kalmamıştır penise göre pezervatif takın ya hu bir de nasıl yapmış tebrik etmek lazım kolay kolay yırtılmaz

0|0
    0|0
  • :)))))))))))))))) bim yorumu bitirdi beni xD şimdi asıl maksat korunmaktı ne oldu şimdi? :D Geçmiş olsun diğer korunma yöntemleri işe yaramıyor mu ki? ya da sağlıklı mı değiller?

0|0
    0|0
  • güzelce nemlendir vajinanı sonra sok parmağını al içinden.

0|0
    0|0
  • Bim den mi aldınız?

0|0
    0|0
    • Komik olcak ama evet malesef

• Paraya kıyın biraz kanka kaliteli alin ya birde esin bu başka korunma yolları var onları uygulayın. Et ete değecek bence

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...