Bakir değilseniz bakire olmayan biriyle evlenir misiniz?

Bakire olmayan biriyle evleniirmisiniz tabi sizde bakir değilseniz

• Evet evlenirim benim için bekaret önemli değil
    74% (25)34% (29)45% (54)Oy Ver
  • Asla evlenmem
    26% (9)66% (56)55% (65)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
6|81

En İyi Erkek Görüşü

• Bakir olmasam orosp*yla bile evlenirim. Hakkım odur çünkü.

8|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 80

• yıllarca eğitilip öğretilip korunması gerektiği konusunda hassasiyetle üzerinde durulan, annesi babası tarafından gözünden sakınılan ve titizlik gösterilen bakireliği, 5 dk lık zevk hiçin hiç düşünmeden feda eden anasını babasını düşünmeyen acaba her yol açılmış bekaret sorunu yok toplum baskısı yok evlenme cüzdanının önemser mi,?

bunca baskı ve hassasiyete rağmen bakireliğini ananı babanı emeklerini düşünmeyen sen acaba evlenince elin oğlunu düşünürmüsün.

0|9
    1|0
  • :) Niye ağlıyor ki, evleneceği adam sütten yeni çıkan ak kaşık mı:)

Ben evlenirim, geçmişini sormam, sorgulamam, aynı şekilde bana sorulmasından da rahatsız olurum...

3|1
    0|1
  • merhaba eger gercekten deger veriyorsa sevdigi kisi kizlik zarinin hicbir onemi olmamali hersey o demek degil yeterki sevgi gercek olsun bence dilerim seninde karsindaki kisi seni seviyordur ve mutlu olursunuz

3|0
    0|2
  • Çok zor..art niyetimden deği, yada ön yargımdan değil, ama bu yaşta böyle bişi duyduğumda, evliliğin ilerleyen zamanlarında bu beni yiyip bitirir. İşin kötü yanı da , ben asabi biriyim, her tartışmada önüne sürerhayatını zehir etmekten korkarım, seni çok üzerdim, doğru olmadığını biliyorum ancak bu olasılık çok yüksek. Sana evlilik telifinde bulunabilecek kadar güvendiğime göre, kendime bu durumu unutabilme konusunda güvenemem. Kafamda bin tane soru doğar, ya 1 değil birkaç kişiydiyse, gibi değişik sıkıntı sorular dolaşır kuş beynimde. O an belki gözüm aşktan, sevgiden dönmüş olabilir. Ancak yetiştirilme tarzım böyle, kaldıramam. Ama 30 yaş üstü olsa farklı olurdu gibi. fARKINDAYIM ACIMASIZCA BİR YARGILAMA.

0|3
    0|0
  • 40 tane adam cevaplamış biraz önce.

Genel olarak evliliğe karşı olsam da, ruh ikizimi bulursam bakirelik falan benim için hikayedir. Gerçi ruh ikizimi bulursam o da evlenmek istemicektir ya o da ayrı bir konu.

7|1
    2|3
  • Evlenemezdim herhalde. Sevdiğim birinin daha önce başka biriyle cinsel birlikteliği hep kafama takılır dururdu istemesmde

2|4
    3|0
  • Ben bir erkek olark bazi erkeklerin yaptığını anlamıyorum. Ben kendimi evlenceğim kıza saklıyorum diyen erkek yalancının önde gidenidir. Bi kız önünde d*malsın, nefessiz s*ker şerefsizim. Kız sonuçda önceden yapmış bakire değil ama bu önemli değil. Kız seni sevmiş ve senin evlenme teklifini kabul ediyorsa geri kalan tüm hayatını senle yaşamaya hazır demekdir. Bence seni bırakıp gitmediği sürece sorun yok...

3|0
    0|4
  • Ben bakirmiyim ki ? ben yapıcam edicem sonra bakire arıcam. herkes yaparsa önüne geleni bakiremi kalır ? o yüzden zamanında yaptım derim seviyorsam evlenirim.

2|1
    0|2
  • evlenirim

4|1
    0|2
  • dürüstlüğüne ve kişiliğine inanmam gerekir .gerçekten güvendiğim ve sevdiğim biri ise neden olmasın .

2|1
    0|2
  • Kızlık zarı denilen nane diktirilebildiğine göre bekareti garantileyecek bir unsur değildir. Önemli olan bir kadının ilk erkeği değil, son erkeği olabilmektir. Bu yönde kendine güveni olmayan erkek hiç evlenmesin daha iyi.

2|1
    0|2
  • anket gösteriyor ki %61 ciddi bir ortalama hala erkekler bekaret arıyor. Allah'ım ne güzel benim gibi düşünen insanların olması. evlenmeyin oğlum benim bedenim benim kararım demekten vazgeçsin onlarda yatıp kalkmasınlar kmseyle . düşünsenize çok iyi anlaştıgınız biriyle evleniyorsunuz her şeyi sizde yaşıyor bence mukemmel bir şey bu . Evlenmeyin lan kalsınlar ortada ne yapıyolarsa yapsınlar boşverin.

1|3
    9|4
  • zar dediğin önemsiz,beyinde ne olduğu önemli,dahada önemlisi karşılıklı sevgi saygıdır asıl olan...

6|1
    2|4
  • tecavüze uğramışsa suçu günahı yoktur..başımın üstünde yeri var o olayı açmam bidaha ama zevki için vermişse kabul etmem o kadar bakireliğini saklayan koruyan var oda korusaydı...erkeklerin bakir olup olmadığı fiziksel olarak anlaşılmaz..hemen saldırmayın bakirmisin diye değilim pişmanda değilim..

0|2
    2|2
    • sen zevk için yapmadın galiba çelişkiye bak ya

• o kadar saçma düşünüyosunki şuan sadece gülüyorum :D

• gül veya gülme acı gerçekler :D

• Zor bir soru gibi geldi, hayatımda hiç bir kızla birlikte olmadım. Öpüşmedim bile. Karşımdaki kızında böyle olmasını isterdim. Genel olarak evlenmezdim, fakat bende böyle bir halt yemiş olsaydım evlenirdim kesin.

2|1
    0|0
  • 1 kere yapılıp yapılmadığını nerden bileceğiz? hayır evlenmem deli gibi sevsem de sevgim olmaz artık

0|3
    0|0
    • kıza inanıyosun güveniyosun diyelim bazı insnalar vardır hani anlarsın yalaln olup olmadıgını yüzüne bakınca

• Bakıre istemiyorum ki kararımda etkili olsun

3|1
    0|1
  • Evlilik teklifine kadar bu konu konuşulmadıysa, en azından ciddi düşünürdüm.

1|0
    0|1
  • O zaman benden önce kimin olduysan git onun ol der çeker giderim...

1|4
    2|2
  • Benden öncesi beni ilgilendirmez..Ben her haltı yiyipte bakire kız arayan erkek değilim..Evlilik bana uzak bir kavram aslında ama,))) Farzederek yanıtladım:) Olabilir ağlama benden öncesi beni bağlamaz derdim..

3|0
    0|1
  • bu düşüncemi daha biriyle ilişkiye girmeden öncede besliyordum ve şu andada devam ediyor ve değişmeyecek. evet birlikte olduğum bayanlar oldu. hatta para karşılığı olanda oldu... elime zevk dışında geçen birşey varmı yok. ne için yaptım ihtiyacımı gidermek ve zevk almak için. şimdi soruyorum. evleneceğim kişi benden önce sevdiğiyle birlikte olmuş ve bunu sadece zevki için ve isteyerek yapmışlar. şimdi soruyorum o mu namussuz sevdiğiyle yattığı için yoksa benmi namussuzum parayla kendime bir beden tuttuğum için.

bundan dolayı evleneceğim insan benimle tanıştıktan sonra benden başkasına gitmiyorsa işte namus odur bence.. iki bacak arasında girilip çıkılan yer değil namus. namus kalpte birbirine bağlanmaktır.

tabiki evlilikten sonra tek eşliliğe sadık kalınacak ama bu benden öncesini bağlamaz...

KADINLAR ZEVKİ İÇİN SEVDİĞİYLE... ERKEKLER ZEVKİ İÇİN HEM SEVDİĞİYLE AMA DAHA ÇOK PARA KARŞILIĞI YAPARLAR...

1|0
    0|0
  • Evet evlenirim benim için bekaret önemli değil

1|0
    0|2
  • isterse 100 kere yapsın benden önce olan benden oncede kalır geride kafalılık olur kabul etmemek. benım umrumda olmaz şahsen.

2|0
    0|1
  • özellikle tercih ederim...bakirelik sadece zar...önemli olan sevgi...

2|2
    0|2
  • mılletten onay alıp bakırelıgını mı vereceksın

bızden bırıyle mı evleneceksın bıze neden soruyosun

yaşamak ıstıyorsan yaşarsın

korkularını burada gıdermeye çalışma

0|1
    1|1
  • Evlilik kararını aldıktan sonra dönüş olmaz ama farklı bi sonuç olursa yani bakireyim deyipte olmadığı ortaya çıkarsa o zaman daha kötü o gece gönderirim geri

1|1
    0|0
  • bekaretini evleneceği kesin olan biriyle bozan bi kadın, her önüne gelenle öpüşmüş bir vajinası bakireden daha şerefli ve kabul edilebilirdir bana göre.

2|0
    0|1
    • öpüşmesini takmazsn ama yatakta senle yaptıgı her hareketi geçmişte bir başkasıyla yaptığını düşün. bu sefer takarsın. senin ona tatdırabileceğin bir şey yok ki. her pozisyona girmiş çıkmış her şeyi yapmıs orgazmın doruklarında yasamıs illa ki her türlü senleyken eskisi aklına gelir bunu geç yani.

• karşılaştırma yaptım. tabi ki en iyisi senin dediğin.

• kızlık zarı olayından ziyade ben ilki olmak isterim.. her şeyi benle yaşasın, ilklerini bende tatsın.. ben özel birisi olayım onun için.. kendini bana teslim etsin yani.. anlatabiliyo muyum.. ;)

0|3
    0|0
  • Evlilik teklifime kadar bunu benden saklayan birisine güvenemezdim eğer en başında açık olsaydı umrumda olmazdı.

1|1
    0|1
  • Aradaki Duygusallığa bağlı

1|1
    0|2
  • Erkekler Devam
    50

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkek olsam ASLA evlenmem. Kiminle yaptıysa onunla evlensin.

1|7
    6|3
    • erkek olup sen herkesle yap ama kız yapınca yaptıgıyla evlensin:)) olmazz sende bakir ol yaptıgınla evlen erkek olsan :D

• +1 helal sana

• Versinler eksiyi. Salla gitsin. - verenler benim gbi olamadıkları icn catlıyolar :)) Sagol +1 icn ;)

• canım karşındaki de bakir olması gerek bakire kızı haketmesi için.yoksa zina yapmış biriyle yapmamış birinin evlenmesi dinimize göre bile haram yani

3|5
    1|3
    • işimize gelmese de gerçek bu

• bunu biliyorum canım da erkekler işte

• erkeğin bekaretiyle kadının bekareti bir değil. ben toptan zinaya karşıyımda. erkeğe bunu iş edinmişlerin çalıştığı genel ev var bildiğimiz gibi. genel ev dışında erkeğin yada bayanın birini kendine ayarlayıp tavlayıp onunla evlilik dışı ilişkiye girmesi kadar pislik bir durum yok. ha nasıl olmalı zina anayasal zemindede suç olup genel evlerde kapanmalı. aile desteklenmeli...

• Evlenmem olmaz olamaz

0|2
    1|1
  • hayir evlenmem

1|5
    2|3
  • herkesin bedeni kendine. böyle bişey için sorun çıkarmak fazla saçma.

0|2
    1|3
  • tercih meselesidir , ben de evlenmem !

0|1
    0|0
Yükleniyor...