Vajinal akintim var yardim edebilirmisiniz?

Vajinal akinti sorunuyla kadin doguma gittim. Kadin muayeneyi sen cok kotu durumdasin resmen bulasici mikrop deyip kesti. Senin kultur testi yaptirman lazim ama ben sana ilac yaziyorum partnerinle beraber kullan 1 hafta sonra gel dedi. Bunu partnerime nasil aciklicam? Ve acikcasi bu akintilar uzun suredir var daha once iliskiye girdigim birinin mi yoksa simdikinin mi mikrop bulastirdigini nasil anlayabilirim? Eger esimin organi saglikliysa yinede ilaci almali mi? Son olarak ben her iliskimde prez kullandim ve iliski sonrasi hep yikadim nasil bulasmis olabilirki?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Doktpra gidip bizden yardım isyeme. Biz doktordan fazla bilmeyiz. Bizimki ahkam kesmek olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlacı kullan kültür testinde bişey ypk yaptır tedevini ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bazen prezarvtf ise yaramiyor sonucta cok ince ufak yerden bile bulassa alir dikkatli ol herkesle yatma teste canin biraz yancak

0|0
    0|0
    • Test yaptirmayabilirim ilactan sonra duzelirse.. Herkesle yatmadim zaten sadece iki kisi oldu...

• He tamam tesekkurler. partnerime ilac kullandiriyim mi peki? Ondan bulasmis olmasa bile bir zarari dokunur mu?

• Yok ilac temizlik icin icsin sorun olmaz ama gitsin oda muayene olmaya

• demekki önceden bulaşmış veya sebebi penis değildir

0|0
    0|0
  • Bunlari neden dr ye sormadinki :s sakin buradaki urologlara jinekologlara kadin dogumculara kanip bisey yapma :)

0|0
    0|0
    • doktorun başı kalabalıktı ve biraz başından savmaya çalıştı..

• Belkide partnerinnden bulastı

0|0
    0|0
  • heee sen bayağı bayağı yapıyosun bu işi alta yatmasını seviyosun kaliteli ayırt etmeden... sonuç böyle olur işte osuruk

0|0
    0|0
    • bilip bilmeden yargılamayınız lütfen.

• Öyle bence tek eşliliği tercih etmelisin

Kızlar Ne Diyor 1

• eşinle birlikte kullan. bulaşmış olması şart değil kendiliğinden de oluşmuş olabilir. doktorun dediğini uygula derim yoksa bu durumun ilerlemesiyle hem cinsellik yaşarken ağrıların olur hemde onun pisliği iki tarafı da rahatsız eder. kokusu falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...