Erkekler neden cuckold olurlar. ben bunun altında geçmişte yaşanmış travmalar olduğunu düşünüyorum?

bilgisi olan var mı b konuda. ne düşünüyosunuz. sağlıklı bir şekilde büyümüş bir erkek cuckold olmaz bence. özellikle 0-3 yaş arası kritik dönem çok önemli ve 0-6 yaş arasında karakter şekilleniyor. bu dönemlerde yaşanılan travmalar ilerde ruhsal bozukluk olarak ortaya çıkabiliyor. bence cuckol altında geçmişt yaşanmış travmalar var. bu konuda bilgisi olan var mı?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• O ne yaw

0|0
    0|0
    • diyelimki evlisin. kocan senin başka erkekle olmanı istiyor ve bunu izlemekten haz alıyor. işte o zaman cuckold erkek oluyor

• Benim kabul edebileceğim bişey değil

• sen etme zaten

En İyi Erkek Görüşü

• Evet. Geçmişte yaşanan sevdiğin biri (birilerini) kaybetme (ölüm ya da ayrılık gibi) türü travmaların böyle bir fetişe dönüşme potansiyeli vardır.
    Ancak bir tek bu sebebe bağlamak doğru olmaz kanaatindeyim

0|0
    0|0
    • evet ben küçük yaşta annemi kaybetmişim ailemi kaybetmişim. yetiştirme yurdunda büyüdüm. sonra evlatlık verildim. ve cuckold fantezileri hayal ediyorum. ama gerçek hayatta yapam inşallah. ama o filmkleri izlemek hoşuma gidiyor

• senin de beğendiğin bir kitap var mı. adını bana yazabilirmisin. ingilizce sorun değil

• Bak sana benim okuyup paylaşmaya değer bulduğum bazı kitapları özet bilgiyle paylaştığım blog adresimi vereyim. Oradaki insaitable wives adlı kitap tam da bu konu üzerine zaten.
      neocandaules.blogspot.com.tr/?zx=805b0b4f20b374ae

Ayrıca benim türkçe bloguma da bakabilirsin.
      http://neozeus.tumblr.com

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Şu zevkleri sorgulamayı ne zaman bırakacaksınız acaba her seyide saçma sapan bir bilimsel izahata bağlamaya çalışmak ta ne tür bir bilimsel hastalık acaba?

0|0
    0|0
    • yok hastalık değil o. bendede var. ben rahatsızzlık duyuyorum ama aklımdan atamıyorum. bebkliğim travmalarla geçmiş. anneyi babayı kaybetme vs... aynı zamanda gelişim psikolojisi dersleri okudum üni de burdan dolayıda bilgim var. ma konu üzerinde daha derine inen biri vardırda bişeyler öğrenebilirim diye sordum

• Senin bahsettiğin istisnai durumlar genel olarak kişiler farklı farklı fantazi ya da zevkler yaşamak ister herkeste buna kafa takmış bende onu diyorum.

• Cuckold ne bilion mu sen mk?

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi.

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...