Arkadaslar bakarmisiniz lazere karsiyim fikir almak istiyorum?

Merhabalar. Ben nisanliyim. Cinsel iliski yasamadim. Ben lazere kesinlikle karsiyim sebebi ise saglik acisindan garantili bir yarari olmayacagi. Cok asirida cocuk sahibi olmak istiyorum. Neyse uzatmayacagim neticede lazer yaptirmak istemiyorum agda kullaniyorum kesinlikle erinmeden saatlerce ugrasiyorum. Fakat sivilce tarzi seyler cikiyor. Ve kasiklarimda siyah nokta nokta biseyler olusturdu bunun yani sira tuyler ufakken alamayacagimdan esimi rahatsiz eder mi? Bu kafama cok takilan bir soru yardimci olursaniz sevinirim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir şey olmax. Benim eşimde ağda yapar. Ağda ve temizlikyen sonra vazelin sürüyor. Sivilce olmuyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bu sorun genelde ağda yapan herkesde olur.. kıl dönmesi, sivilce tarzında kızarıklık.. azıcık bunların önüne geçmek için ağda yaptıktan sonra 3 saat kadar banyo yapma o bölgeleri ıslatma.. birde işin bittikten hafif hafif buz sür.. kuzum o anda eşin o minik tüylerimi görecek? :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Lazeri uzmanı yaparsa sorun olmaz. İstanbul'da olsan iyi bir dermatolog tavsiye edebilrdim sana.

0|0
    0|0
  • açıkçası ben orman gibi olmadığı surece rahatsız olmuyorum ama yeni ağda yapılınca kaymak biri pamuk gibi oluyorum o Zaman başka bir güzel oluyor ama

0|0
    0|0
  • Pek rahatsız olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• niye kasıyorsun ki lazere gitmemek için. sağlık açısından bir sıkıntısı yok. derinin 2-3 mm altına atıyor sadece. direk kıl kökünü yakıyor. bence yaptır. evlendiğin adama temiz git.

0|0
    0|0
  • O tüyler rahatsız etmez sğda olduğu için sert değil ztn

0|0
    0|0
Yükleniyor...