Türk kızlarını sevmiyorum ve psikolojimi bozdular neden hayır diyorlar?

Gizli Üye
Türk kızları neden insana insan olduğu için değer vermez.Yani bir insan yakışıklı olmayabilir.Fakat genel kültürü iyidir.Çok film izlemiştir,müzik kültürü vardır,güzel hobileri vardır,güzel giyiniyordur,naziktir,arabada veya mekanlarda bayanlara öncelik tanır , kibardır,kırıcı söz söylemez,kıskanmaz ve giydiği kıyafetlere burnunu sokmaz.Bunların neden önemi yok türk kızlarına göre.Yakışıklılık hariç hepsi ben de var fakat bütün tekliflerim red edildi.Benim de mutlu olmaya ve karşı cinsle ilgili güzel şeyler yaşamaya hakkım var.Ben bir erkeğim ve gay değilim.Hislerim , arzularım var.Peki siz kızlar sizin neyiniz var .Anlamıyorum aptalca triplerinizi.Selam veya merhaba yazınca face den cevap atmazlar.Sanki tecavüz edicekmişim gibi tepki verirler.Not istersin cevap atmaz not lazım olur anında veririm.İyi insan olmak neden bu kadar kötü mü?Cinsellikten neden hep kaçarlar?Ve cinsel bilgileri sıfırdır.Neden kültürsüzdürlerdir.Her şeyden önce neden kezbandırlar ! Yani flört,cinsellik,bir mekana çağırıp takılma,güzel vakit geçirme gibi teklifleri red ederler?Neden red edersiniz aa kızlar?Allah size akıl dağıtmadı mı hiç mi vermedi ?
Türk kızlarını sevmiyorum ve psikolojimi bozdular neden hayır diyorlar?