Kapat

Türk kızlarını sevmiyorum ve psikolojimi bozdular neden hayır diyorlar?

Türk kızları neden insana insan olduğu için değer vermez.Yani bir insan yakışıklı olmayabilir.Fakat genel kültürü iyidir.Çok film izlemiştir,müzik kültürü vardır,güzel hobileri vardır,güzel giyiniyordur,naziktir,arabada veya mekanlarda bayanlara öncelik tanır , kibardır,kırıcı söz söylemez,kıskanmaz ve giydiği kıyafetlere burnunu sokmaz.Bunların neden önemi yok türk kızlarına göre.Yakışıklılık hariç hepsi ben de var fakat bütün tekliflerim red edildi.Benim de mutlu olmaya ve karşı cinsle ilgili güzel şeyler yaşamaya hakkım var.Ben bir erkeğim ve gay değilim.Hislerim , arzularım var.Peki siz kızlar sizin neyiniz var .Anlamıyorum aptalca triplerinizi.Selam veya merhaba yazınca face den cevap atmazlar.Sanki tecavüz edicekmişim gibi tepki verirler.Not istersin cevap atmaz not lazım olur anında veririm.İyi insan olmak neden bu kadar kötü mü?Cinsellikten neden hep kaçarlar?Ve cinsel bilgileri sıfırdır.Neden kültürsüzdürlerdir.Her şeyden önce neden kezbandırlar ! Yani flört,cinsellik,bir mekana çağırıp takılma,güzel vakit geçirme gibi teklifleri red ederler?Neden red edersiniz aa kızlar?Allah size akıl dağıtmadı mı hiç mi vermedi ?

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• kendileri insan diil de ondan

0|1
    5|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Neden reddedildiğini anlıyorum. Kendini akıllı ve kültürlü mü sanıyorsun? Şu yazdığın paragraf senin hakkında o kadar çok ipucu verdi ki... Her şeyden önce genelleme yapan birisin. Seni reddeden 3-5 kıza bakıp koca bir milletin bayanlarını aşağılıyorsun. Bu da senin ne kadar sığ biri olduğunu gösterir. "Kezban" lakabını kullanmış olman içler acısı bir durum zaten. Cinsellikten uzak dursak kezban, durmasak kaşar. Her durumda suçlu olan bayan, değil mi? "Kırıcı söz söylemez" demişsin ama şu paragraf baştan aşağı hakaret, çok da kırıcı bir üslupla yazılmış. Yani üstüne bir de yalancısın. Daha fazla bir şey söylememe gerek yok. Bu kafayla devam edersen dünyanın her yerinde reddederler seni. Çuvaldızı bayanlara batırırken iğneden nasibini almayı unutma. Gerçi burada çuvaldızı hak eden sensin ya, neyse...

4|0
    0|1
    • sen aptalın önce gideni değilsen ben de bir şey demiyorum.Lan salak cinsel ilişkiye giren hiçbir kıza kaşar demedim demem de .Bunu diğer amele türk erkekleri yapıyor.Ben çoğunluğa kezban diyorum yani yüzde en az 98 lik kısmı.Buna takılma ! Elbet çok iyi kızlar da tanıdım ama sevgilileri vardı.Ne kadar kültürlü olduğumu da ben bilirim buna emin ol.Benim gibi erkek de nah bulursun türkiye de.

• Siz kızlar varya hakikaten çok düşük zeka seviyelisiniz hea.Hiç bir işe yaramazsınız!Senin seviyendeki birine ben neyi açıklayayım yahu.Duvara konuşuyor gibi hissediyorum kendimi haha :D Daha yorum atmayın lütfen zira bir sonuca varmaktan ziyade eleştirilerin yapıcı değil yıkıcı olduğunu düşünen biri ile konuşmanın faydasız olacağını düşünüyorum.Umarım bol kitap okur, film izler değişik hobiler edinirsin de bir kıvılcım olur kafanda.Neyse kal sağlıcakla...

• Hiçbir işe yaramayan, sevilmemiş ve bu gidişle de asla sevilmeyecek olan sensin. Şu söylediklerini duvara söylesen kahrından ağlar o tuğlalar. Ancak bu kadar umutsuz vaka olunabilir zaten. En acısı da kendini zeki ve kültürlü sanman... Azıcık zeka ve mantığın olsa; koca bir millette tek bir kızın bile sana "evet" dememiş olmasından çıkardığın anlam bütün kızların yanlış olduğu değil, senin yanlış olduğun sonucu olmalıydı. Sen anca hakaret edersin. Boşsun... Allah doldursun. İyi akşamlar.

• Bence bu gözlemleri "Türk kızları" genellemesi altında yorumlaman pek objektif sayılmaz. Sen, biz Türk kızlarına önyargılarımız hakkında güzelce saydırmışsın ama bence sen burda eleştirdiğin konuma düşmüşsün. İlk olarak her Türk kızı kültürsüz değildir. Misal ben de çok film izlerim ve bir müzik kültürüm olduğunu söyleyebilirim. Cinsellik konusunda ise, bir kız erkek arkadaşıyla öpüşüp koklaşırken görülürse adının o*ya çıkma olasılığı bayağı yüksek bir ülkede yaşıyoruz yani Türk kızlarını kezban diye yargılamadan önce, genel olarak Türk "halkının", cinselliğe bakış açısını değerlendirmeni öneririm. İlgi duyduğun her kızın karakter ve dış görünüş arasındaki ayrım konusunda objektif davrandığını iddia edemem ama senin karakterinin onlara uymamış olabileceğini ya da tavrında herhangi bir şeylerin onları itmiş olabileceğini hiç düşündün mü? Kibar, kültürlü olmak güzel özellikler olabilir ama her kız bundan hoşlanacak diye bir şey yok. Ayılıktan, kıskançlıktan, maçoluktan hoşlanan kızlar da tanıyorum.

2|0
    0|1
    • Bunlar işte sizin hüsnü kuruntunuz adı neden o*ya çıksın . Neden çıksın yani neden erkekler de genel eve gidiyo bundan çekiniyorlar mı adım çıkar diye.Siz korkaksınız da ondan.Hem o* deseler ne olacak yani.Yüzüne karşı mı diyecekler.Erkekler birbirine abaza diyor ve böyle ismi çıkıyor.Bu çocuk çok abaza diye biz takıyor muyuz sizin gibi kafaya.Anlamıyorsunuz bunları.Benim tek sorunum tipte buna emin ol.Gayet güzel espriliyimdir de.Sululuktan bahsetmiyorum.Kısacası suçlusunuz be kızım

• Annen baban la ne alakası var yahu ! Benim ailem kızlarla seks yaptığımı veya yapmak istediğimi çok mu biliyor sanki ya da ben sölüyor muyum onlara ! Erkeklerde de aynı durum söz konusu.Ayrıca bu aileye göre de değişir yani.Kültür seviyesi ve eğitim durumuna göre değişir yani.Benim ilerde kızım olursa kesinlikle serbest bırakırım bu tarz konularda .O bana güven verdikten sonra kimle sevişeceğini bilir zaten :D

• İnan bana kültür seviyesi ve eğitim durumu bile kurtarmıyor. Ben bir kolejde okuyorum ve bu okula gidenler yaşadığım şehrin en sosyete en parayla oynayan insanları. Bir kız vardı dönemimizde ve sevgilisi vardı bir seneden fazla süredir birlikte olduğu. Velilerden bir tanesi görmüş ve laf ağızdan ağıza yayıla yayıla kızın ailesine ulaşmış. Babası az daha kızı okuldan alacaktı biz seni okula o*luk yapmaya yollamıyoruz diye. Biz en zengin kültürlüsünün bile bu kafada olduğu bir ülkede yaşıyoruz

• Tip yok diyorsun , para yok diyorsun ...

faceden msnden dırdık yere brad yazsa tanımadıgı herife neden atlasın düzgün kız

seks yapsa herkesle bu seferde kızlar reroro

dayaklıksınız he

4|0
    0|2
    • hayır yahu öyle değil onu kastetmedim bu dediklerim arkadaşlarım , anlatmam uzun sürer.Ama bunu kastettim

• sevgilim orta tıplı ya da tıpsız de olsaydı yıne onunla çıkardım.. yeterli mi bu cevap kardeş..

• haha anlaşıldı yani yakışıklı :D Her şey tahmin ettiğim gibi :D Yakışıklı olmasa da zateb başka hiçbir şeyi gözün görmezdi .ANLIYOR MUSUN ? ! GÖRMEZDİİİİİİİİİİİİİİİİ

• Beni de türk erkekleri açmıyor. Napcaz kanka?

6|1
    0|2
  • sansini rus kizlarda dene bir de panpa.

2|1
    0|0
  • Ileride anne olacaklarinin farkindalardir :) Herseyi seks uzerine kurmus Turk erkegini iyi tanidiklari icin oylelerdir :)

3|1
    0|1
    • Ulan Avrupa erkeklerinin hepsi seks yapıyor anne olmakla ne alakası var bunun kondomu var zartı var zurtu var.Her şeyi seks üzerine kurmak da ne demektir yahu.Sen lezbiyen falan mısın ? İnsanların cinsel isteği vardır ve bu normal bir duygudur ve çok doğaldır.Doktorlar bile tavsiye ediyor.Sen kaç yaşındasın ve bilgin ne bu konuda .Araştırma , okuma cahil cahil konuş sonra :D

• Gaza geldim ahaha

• Hahaha iyi gaz veririm :D

• bi dilenmeyin ya.

3|0
    0|1
  • ask herzaman yakısıklı veya guzele bakmaz. huyu hoşuna gıder konusmasıyla etkıler .. yok ne erkkelerde ıs var ne kızlarda bosver ;)

0|0
    0|1
    • olmuyor yahu olmuyor.Bunların hepsi yalan hatta jim carrey "Babamın penguenleri" filminde bu konu ile ilgili çok güzel bir söz sölüyor.Diyor ki : " Önemli olan tip değildir sözü sadece tipsiz insanların uydurmuş olduğu bir yalandan ibarettir." Ve çok da doğru sölüyor.Şuan şu lanet klavyenin tuşlarına basarak sana bu uzun mevzuyu anlatmak için uğraşıyorum ve inan ki durum bu.Başka hiçbir şey değil.En yakın arkadaşım çok yakışıklı ve yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez.Ve o da yakışıklılık kıstasını

• iyi biliyor ve sırf yakışıklı diye hiç tanımadığı kızlarla sevişiyor ve bu kızlar kendileri buna çıkma teklif ediyor.Yani burdan bile belli oluyor anlıyor musun?

• Güzel yorum...

• Yaklaşımına bağlı olarak değişir bu konu. Onlara nasıl yaklaşıyorsun?

0|0
    0|0
    • Belli bir samimiyeti oturttuktan sonra , işte sinemadır ,mc donals,7d sinema falan filan iyice gezdikten tozduktan sonra ,Başka bir gün kahve içmeye veya yemek yemeğe davet ettiğim kızlar oldu.Dİrek teklif ettiğim kızlar oldu.Ağır abi gibi yaklaşmıyorum merak etme nerde nasıl davranacağımı iyi biliyorum ama sulu( cıvık,) da davranmıyorum hatta romantiğimdir güzel süprizler jestler yapmayı severim.Mesela bir kıza çok güzel edebi bir not yazmıştım.O kadar güzel bir nottu ki.Erkek arkadaşlarım bu n

• sözlükçüüü

entrycan seni.

• ayrıca, kezban senin annendir!

• sen var ya yakışıklı + zengin olsan şuanki tüm davranışları yine sergilesen seni yine redederdim! İticisin. Yaptığın iyiliğinin karşılığında bile birşeyler bekliyorsun. Kezbanmış peh ya. Akıl dağıttığı için sana yüz vermiyor o kızlar senin haberin yok.

3|0
    0|1
    • he he tamam ondan 5 kilo hadi yol burdan sütünü iç ve annenin yanına git !

• heyecanlı ergen seni :D

• Kültürlü olmak, kibar olmak, insan olmak bu değil sayın soruyu soran arkadaşım. Sen çok yanlış anlamışsın. Kızlara değer vermiyorsun. Kibarsın diye onlara iyilik yaptın diye kızlar direk sana aşık olacak olmazlarsa kezbanlar var mı böyle birşey? Şu yazdıklarından asla "kendini tanıttığın" insan çıkmaz, çıkamaz üzülerek söylüyorum. Amaaan aldırma sen bu lafları üstüne alınıpta nerede yanlış yapıyorum demezsin. Bana da kezban dersin. O yüzden canım sen "Kralsın" (!) :)

• bu durumları psikolojini bozacak kadar takmıssan kültür mültür hepsi hikaye.bildiklerin beynindeki kuru klabalıktan ibarettir .bilmek önemli değil bildiklerini mantığınla yoğurabilmek önemli.ki sen bu kezban yaftası altında genelleme yapmakla uğrasıyorsan bu hayatın amacını anlayamamıssın yok olmamıs.

2|0
    0|1
    • Tamam yahu uza git zeki bir insan olmadığın şu yaptığın malca yorumdan belli.Siz erkekleri gram anlamıyorsunuz gram ! Hayatım boyunca bir sevgilim bile olmadı .Gay değilim ve hislerim var arzum var cinsel isteğim var .Anlamıyorsunuz erkekleri ! Ve hırslı bir insanım istediğim her şeyi başardım şu hayatta kız mevzusu hariç Kızların malca tripleri , kezbanlığı zartı zurtu insanı delirtiyor yani siz türk kızları.daha yorum atma lütfen sen.Kültürlü biri olsan böyle konuşmazdın zaten.

• ben bu gizli kullanıcıya katılıyorum.

• afferim sana analog iyi iş çıkarttın :D haha

Erkekler Ne Diyor 6

• kanki ilk olarak face olayını kafandan sil.

şimdi saydığın özellikler sende varsa yılışık bir insanada benzemiyorsun elbet istediğini bulursun ama sabırlı ol. her gördüğün kıza yazma. İlk bıraktığın izlenim çok önemlidir ilk irtibata geçişin. orayı düzgün yaparsan gerisi gelir zaten. Standart, kızlara yazan erkek modeli gibi yaklaşma.Ağır başlı ol sen gitmesen bile birisi gelecektir sana emin ol.

0|1
    0|0
    • doğruların ve yanlışların var.İlk izlenimin devamı da önemlidir.Birinin seni en iyi hatırladığı an seni son gördüğüdür

• valla kardeş bu lafları duymaktan sıkıldım yha yanlış anlamada gerçekten sıkıldım bunların hepsini biliyorum.Yaklaşmada bir sıkıntı yok.Son derece normal yaklaşıyorum ama teklif aşaması bir kahve içmeye davet falan edince veya başka bir şekilde hemen red geliyor.Neden çünkü hanfendi bradd pitt istiyor

• demekki sorunlu olaranlara denk gelmişsin.dediğin gibi brad pitt isteyen kızlar var onlardan uzak durmak gerekir

• Ey gidi eyy kardes sen daha ne gördünki asla ve asla eksiklerini kabuletmezler 20 li yaşlarda olanları küçük dağları ben yarattim havasındadir 25-30 lu yaşlarda olanları basit kadın olmama modundadır ( her ne demekse o ) ..hem yaşak isterler ama yaşamaya sıra gelince bir sürü bahane bulurlar ..sen simdi buralarda sana böyle atıp tutmalarına bakmaaddiyat hep ilk plandadır ...ha bu gercekleri dile getirdiğin zaman mutlak surette suçlusun çünkü bu ülkede erkek olmak başlı başına bor suç ..tabii hepsi böyledir denemez ama büyük çoğunluğu böyle ..

0|0
    0|1
  • Hocam Türk kızları komplekslidir, kendilerinibir halt sanırlar, halbuki güzel deneilebilecek biranesini alıp balkanlara götürsen çirkin kalacaktır. Ancak Türk kızlarının böyle olma nedeni onlardan ziyade, yetiştirilme biçimleri ve Türk erkeklerinin abazanlığı malesef. Bir yabancı kızla mukayese bile edilemez bunlar. Zira ne kültür olarak, ne güzellik olarak sınıfta kalırlar. Kültürel bir konuda konuşmayı dene, birşey bulamazsın. Bildikleri toplumun dayattıkları kadardır. Büyürler belki okurlar ve evlenirler. Olay budur bunlar için.

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa sen bayanlarla iletişim kurmakta sıkıntı çekiyorsun sorun sende olmasın :)

1|0
    0|1
    • yok yahu arkadaşça gayet iyi takılıyorum bi sıkıntı yok.Kanka gibi takıldığım kızlar bile var fakat sevgili olma noktası olmuyor.Çünkü yakışıklı değilim ve yaptıklarımın bi önemi yok onlara göre !

• oyunu kuralına göre oynarsan istediğini elde edebiliyorsun bunların.Çok düz mantıkta hareket ediyorlar.Cinsellikten de kaçmıyorlar.Hoşlandıklarıyla yaşıyorlar.+ bok atmayı bırak içsel değişime gir.İstiyorsan mesaj atiyim her şeyi öğreteyim sana

1|0
    0|1
    • yakışıklılarla yaşıyorlar.Benim tip ise orta şeker diye düşünüyorum.Öyle olduğumu da söylerler.Ne taktiğiymiş kardeş ya denemediğim şey kalmadı.Diyorum ya psikolojim bozuldu.Bu yazın Almanya ya seneye yazın da Amerikaya gidicem.Şuan üniversite okuyorum.İlerde de komple Amerika da yaşıycam.Burdaki kızlar sadece tipe önem veriyor.Bu arada bana kızları savunma kimin ne bok olduğunu iyi biliyorum ben.Yakışıklı erkek arkadaşlarım bile bu sorunları yaşıyor ve duyuyorum onlardan.Ama çıkabiliyor ve seks

• onlar o gözle bakmıyor reis.Senin tipin iyidir bence yakışıklısındır.Sakalın var mı mesela benim yok.Küpe takar mısın mesela ben takmıyorum.Bunlar farklılıklardır anladın mı?

• ya tarz önemli bir şey ama her şey değil.Bu kızlar karışık gözüksede bildiğin düz mantıklar.Belirli bir duygusal düzene göre hareket ediyorlar.Orayı açabilmek en önemlisi

• Faceden kimi dürtsem bir daha !"" dedi.. :p dsgfgdfhd

0|0
    0|1
Yükleniyor...