Kızlar epilasyon aleti acıtıyor mu?

epilasyon aletiyle kasık kıllarımı almaya kalktım acıdı, siz onu nasıl kullanıyorsunuz, sizinde acıtıyormu, acıtmaması için ne yöntemler var yoksa makinamı boktan

not: gay filan değilim sakın gay yazmayın sadece kıllardan bıktım

Güncellemeler:
buz alıp sürsem nasıl olur

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Epilasyon degdirme acıya dayanamazsın ne olur ne olmaz herhangi bi yerıne yanlışlıkla sürtebilirsin canın yanar.. Agda dene trş makinesi dene yada jilet

0|1
    0|0
  • Jeli var jeli

0|0
    0|0
  • Ben onu bacağıma değiremiyorum, sen kasık kıllarını nasıl aldın? Soğuk ağda bantlarından alabilirsin, 2 dakikada halledersin ve çok daha az acı çekersin.

1|0
    0|0
    • alamadım zaten 2 tel aldım bıraktım

• Evet, acıyor.

0|0
    0|0
  • acıyo tabi :) de acımasını istemiyosan uyuşturucu kremler var bayıl 50 lirayı acımasın

0|0
    0|0
  • epilasyonu sadece bacaklarina kullan öbür taraflarina agda yap daha az acitiyor ve daha cabuk bitio

0|0
    0|0
  • buzlu epilasyon aleti var. onlardan al.

0|0
    0|0
  • Epilasyon aleti çok pis acıtıyor. Ağda en zararsızı. Bak istersen link :D

0|0
    0|0
  • acıtmaz mı mantıklı düşün. bi tane kılı almaya dene şimdi ise 15 bir anda düşün. saçmalık bu erkeklere şans verilmişken kulan bence)

0|0
    0|0
  • çok acıtıyoo

0|0
    0|0
  • ben epilatörü genelde bacak ve kollarım için kullanıyorum. bikini bölgesi için ağda her zaman daha iyi. yani epilatör tüyleri tek tek aldığı için daha can yakıcı. bu yüzden sen de ağda kullan istersen. (sir ağdayı şiddetle tavsiye edebilirim)

1|0
    0|0
  • epilasyon acıtır zaten. o bölgeye ağda kullan, daha rahat olur bence :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Mac3 neyine yetmiyor, macera arama. Epilasyon aletleri cımbız mantığı ile çalışır.

1|2
    0|0
  • erkek kılı daha güçlü unutma

0|1
    0|0
  • ben de alcam ama cesaret edemiyom pampa

0|1
    0|0
Yükleniyor...