Hacamat yaptıran var mı anlatabilirmisiniz?

Hacamat diye bir tedavi varmış yaptıranlar var mı aranızda?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkes yapamaz guvenilir olsun benim sevgilim yaptrmisti sirtinda cizikler vardi bantlamislar falan . hacamat saglik acisindan cok iyi bir uygulama

0|0
    0|0
    • Videoya baktım şimdi de korktum :) adamın canını alıyorlar sanki kan felan bırakmadılar :)

• Ben yaptırdım 4kere yapdırdım. canı tatlı ve igneden bile korkarım ama ondan korkmadım acımıyo ve saglık için çok iyi, ehlini bulup yaptır.

0|0
    0|0
    • Ciddimi peki yapınca nasıl degişiklik hissettin etkileri neler

• Ben ilk sünnet diye yapdırdım sonra seneler sonra yapdırdım hemen bir yapmaya bişey farkedermisin bilmiyorum peşpeşe olması lazım tedavi amaçlı yapiyosan hastalıgına göre sayısı ve süresi degişiyor

• Anladım teşekkür ederim :)

• Benim ananem yaptirdi yuruyemeyen kadin simdi kosuyor gercekten iyi bir tedavi

0|0
    0|0
  • enseni jiletliyolar. faça atmak gibi bildiğim.

0|0
    0|0
  • Daha dün bunla ilgili bir video seyrettim, değişik birşey bilgim yok benim aslında 😑

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ama bende yaptırmayı düşünüyorum

• İyice bir araştır istersen ☺️

• Çok korkunç kan alıyorlar tırstım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Hacamat eskiden beri bilinen ve yüzeusel enfeksiyonların tedavisinde kullanılan etkili bir yöntem. Hala iç anadolu, anadolu, azernaycan, türkmenistan... da uygulanır

0|0
    0|0
  • hacamatın cinsel sağlık bölümünde ne işi var.

hacamat yaptıranları gördüm.
    enseden, sırttan, belden ve bacaklardan yaptırabiliyorsun. kan dolaşımına etkisi olmayan vücuttaki piis kanı almak diyebiliriz kısaca

1|0
    0|0
  • İleride düşünebilirim. Ama çok araştırman lazım, hijyen önemli.

0|0
    0|0
    • Nasıl bir şey bilmiyorum da yaptırın diyorlar herkez doktora yaptırmak en güzeli

• Var. Bir kere sırtımdan kalp hizasından, bir kere de başımdan 3yerden yaptırdım. Yapan kişi işi biliyorsa temizliğe dikkat ediyorsa sorun olmaz gayet sağlıklı. Batı'da kupa terapi adıyla eğitimleri veriliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...