Penisi kalkmadı?

Erkek arkadasıma 15 dk oral yaptım penisi gene sertleşmedi ki öncesinde bayabi öpüştük falan. Neden penisi kalmadı sorun bendemi yoksa ondamı bidr yaşı 38 acaba fazlamı yaşlı ondanmı kaldıramadı

0|0
9|85

En İyi Erkek Görüşü

• bazen her erkek ara ara dönemsel iktidarsızlık yaşar tabi bilemezsin pek çok faktör olabilir stres olabilir , kaygı hali olabilir, üzüntülüdür, kafası çok doludur falan filan . Malesef yanlış bir algı var toplumda erkek daima sekse hazırdır diye düşünülüyor ama öyle değil her zaman öyle değil

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaşla alakasi yok ya onun sorun ettigi bir seyler var ya da sende sorun var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 84

• Yaş değil daja yaşı ne ki. Ben 47 yaşındayım günlük iki krz yaşıyorum

Onın odaklanma sorunu var. Ya aşırı düşünce ya syres... kısacası cinselliğe odaklanmasını engelleyen bir kafa karışıklığı var. Kafası meşgul

0|2
    0|0
  • Ulan bir de 2 yıllık tecrübe demişsin ama p*rno yıldızı değilim demişsin , ama 38 yaşında sevgili yapmışsın yaşıtların sevgiline amca diyor sen aşkım , sen basbaya p*rno yıldızısın

1|4
    1|0
  • İlk defa mı yaptın?

0|0
    0|0
  • Sürekli olmuyorsa, o ana mahsus bir tekleme ise sorun yok. Ama sürekli oluşan bir ereksiyon bozukluğu söz konusu ise nedenleri araştırılmalı. Kimi hastalıklar ve kullanılan ilaçlar erkeklerde sertleşme güçlüğüne neden olabiliyor. Üzerine eğilmekte fayda var.

0|0
    0|0
  • Ben de 38 yasindayim ama indirmekte zorlaniyorum :) hic normal degil. Senin yasinda bir kiz agzina aldigi anda agzina sigmayacak kadar sertlesir benimki sahsen.

0|0
    0|0
  • Hic sertlesme olmadiysa bu yaslarda gorulebilir. Durust sekilde cinsel hikayesini anlatmali. O yastaki biri kendi sorunundan mutlak suretle haberdardir. Dinlemeni ve kirmadan cozum uretmelisin. Burada dalga geçilecek bir konu degil erkek acisindan

0|0
    0|0
  • Sen ağzına biberondan başka şey aldın mı acep?

0|1
    0|0
    • p*rno yıldızı değiliz ama fenada deilimdir

• agıza alınan bir penis 60 yasındakinin penisi bile olsa anında kalkması lazım bir sorunu vardır o kisinin, sen kac yasındasın

0|0
    0|0
    • Ben 22 ne sorunu olabilirki

• sertlesme sorunu olabilir, ikinci defada bir dene yine sertlesmezse kesin sorunludur

• Olmayınca olmuyor, zorlamamak gerek.

0|1
    0|0
  • penis yerine adamın neyine oral yaptın...

0|1
    0|0
    • Hahaha bilmiom kucuktude zaten

• sorun vardırrr

0|1
    0|0
  • sen kaç yaşındasın bebeğim yaaa kaldıramadıysan onun pipisinde sorun var elinden geleni pardon ağzından geleni yapmışsın sen

0|0
    0|0
  • Benimkini yalamaya bile gerek kalmıyor sabahtan beri indiği yok yaşla alakali değil ya kafasında ciddi bir sorunu var ya da fizyolojik bir sıkıntısı var.

0|0
    0|0
  • uğraştığına deymez gel burada daha taze ve irisi var

0|1
    0|1
  • onda tabikide sorun. çüş yani

0|0
    0|0
  • Vinç çağıralım bacım?

0|0
    0|0
  • Psikolojik veya testosu çok düşükk..

0|0
    0|0
  • Onda bir psikolojik sorun vardır. 38 yaşında o ne yahu, aküsümü bitmiş.

0|0
    0|1
  • 38 yaşındaki Adam dediğin şartlarda kazık gibi yapr

0|0
    0|0
  • Bana yapsan seni inim inim inletirdim sonuçta hayat tecrübesi var
    Seni 3 gün Götünün üzerine oturtmazdım

0|0
    0|0
  • kimbilir kafada ne problemler vardır.
    enufak bir stres kaynağı tüm fizyolojiyi etkiler

0|0
    0|0
  • Otobandan çabuk çıkmayayım diye önden bir tokatlamıştır. Kondisyonu da zayıf ise takatsizlikten kaldıramamıştır. 1 saat sonra tekrar deneyiniz. Yine kalkmaz ise harem ağası olacak adammış vesselam dersin, sepeti koluna takarsın.

0|0
    0|0
  • Oralla kalkmadi ise isin zor

0|0
    0|0
  • Sarhos veya bir madde aldiysa olabilir bide cok iliskiye girdiyse baya bir fazla oda 2 3 kere degil biraz uzun surebilir

0|0
    0|0
  • Sıkıntı var sanki

0|0
    0|0
  • Yorumlarda ki cevaplarima baktim da ilk defa onunla yapmissun sanirim ve onu tanimiyo gibisin dogrumu anlamisim

0|0
    0|0
  • Senin yaş?

0|0
    0|0
  • 38 yasinda sevgilimi olur

0|0
    0|0
  • Orosqumusun sen? 2 yıllık tecrübeyle cehennemden çıkmazsın sen. Penise kan gitmiuyodur !!!

0|0
    0|0
  • senin yasinda sevgilisi olup kalkmiyorsa baska sorunu vardir bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    54

Kızlar Ne Diyor 8

• 38 yasda bir sorun yok ki millet 60 yasinda baba oluyo. Bence partnerinde sorun var. Tamamen duygusal da olabilir. Gay de olabilir.

0|1
    0|0
  • Penisi bozulmuş onun hep opuşeceksin hemde oral yapacaksın o penis kelkmayacak sıkıntı ondadır kalkmıyordur belkide

0|0
    0|0
  • öncesinde boşalmıştır

0|0
    0|0
  • Kızım sende hiç mide yok mu o yaşta adamla neden yaptın çıtır oğlanlar diri penisler varken? Pata için felan mı? Eskort musun?

0|0
    0|0
  • Kuş bozuk

0|0
    0|0
  • geydir

0|0
    0|0
  • Penisi kaç cm

0|0
    0|0
  • Sen ona bir baston al. öyle idare edersin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...