Kızlık zarının bozulup bozulmadığını kendin anlayabilir misin?

Ben 24 yaşındayım erkek arkadaşım parmağıyla bozdu zannediyorum..bozıup bozulmadığını kendim anlayabilirmiyim

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Digital fotoğraf makinası ile ayırıp çek ve incele istersen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Anlayamazsın... Kızlık zarı vajinanın 4 ila 7 cm içinde ve gözle seçilebilen bir doku değildir...

0|0
    0|0
    • 3ay

2 cm içerde abartmışsın

• 3ay

bozulup bozulmadığınınettekiilerle benimkinin alakası yokki çözemiyorum

• 3ay

@otçul yarın mesaj atarım sana

• kanama olmadı mı? kanama olduysa bozuldu olmadıysa duruyor demektir. başka izahı yok

0|2
    0|0
    • Kanama oldu

• o ortama girmeden düşünecektin. cahil değilsin. 24 yaşındasın. vajinaya herhangi bir şey girince bozulacağını bilmen gerek. o ortama girince mutlaka birşeyler olacağını bilmen gerek. o ortamlardan uzak durman gerek. şimdi 5 dk oynaşıp zevk alalım derken yıllardır ananın babanın gözü gibi koruduğu her şeyi mahvettin. değdi mi. anana babana yazık değil mi.

• 3ay

amca neden felakat tellallığı yaptın kıza yazık değilmi.. her insan hata yapar

• anlarsın. elini içeri doğru ittir . canın acıyorsa bozulmamıştır.

0|0
    0|0
  • link :D :D

1|0
    0|0
  • kendin anlayamazsın be gülüm doktora git o bakar ama parmağını soktu ve sonrası kan geldiyse yandı gülüm keten helva üzgünüm sende artık kadınlar kervanındasın hoşgeldin aralarına

0|0
    0|0
  • Kan geldi diyorsun o zaman açılış olmuş demektir hadi hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Neden erkek arkadaşın o kadar derinlere parmak atma gereği duydu buda bir soru.

2|0
    0|0
  • kızlar o kadar hassas ki bu konuda bi erkek görse bile bozuldu sanıyolar :) psikolojik olsa gerek

0|0
    0|0
  • bozulmuş ise bile diktirirsin...sorun değil...

0|0
    0|1
  • sen bu çocukla kaç artık bak düğün falan hikaye olmuş hazır kaçırmak istiyo seni git

0|0
    0|0
    • gidiyim en iyisi yapacak bir sey yok.

• doktora gidicen bi el feneriyle bakıversin anlaşılır

0|0
    0|0
  • cok zor ama ayna ile bak sonra zar cesitlerine bak

0|0
    0|0
  • bı kac bakıre kızda gormustum beyaz lens gıbı pul gıbı duruor ılerde zar

0|0
    0|0
  • ne kadar danalık okuzluktur afedersınızde...parmakla bozduracak kadar düştüysen ne halıvarsa gör :D

0|0
    0|0
  • kan gelmedı mı ablacım

0|0
    0|0
  • penis ile bozmak varken parmak nereye gidiyor ? erkek arkadaşın saf kan gerizekalı

0|0
    0|0
  • %90 anlaşılır vajinanın yaklaşık 1 cm içinde olduğu için cıplak gözle gözükür tabi ki ikinçi şahsın bakması gerekir tek başına öğrenemezsin

0|0
    0|0
  • şahsen ben çok rahat anlayabiliyorum,ayna kullanarak sende anlayabilirsin yırtılıp yırtılmadığını...burdan nasıl atlatayım bilemiyorum ama,iç dudakların bitip,vagina ağzının başladığı yerdedir.Yani en baştan ölçersen 3,5 cm derinde.Tam vagina agzında beyazımsı zar görünür dikkatli bakınca.İşte o kızlık zarıdır

0|1
    0|0
  • Anlayamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• anlayamazsın.. zannediyorsan bozulmuştr

0|1
    0|0
  • Ayna ayna söyle bana diye başlayabilirsin şansını denemeye bacım nerden anlıcan

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • kadın doğum uzmanları bile her zaman kesin emin olamıyorlar çünkü kızlık zarının önceki görüntüsü de önemli ve kızlık zarının çok çeşidi var

0|0
    0|0
Yükleniyor...