Sevgilim 17 cm lik penisime küçük dedi tartıştık ne yapmalıyım?

sevgilim 17 cm lik penisime küçük dedi güldü deli oldum o anda tartıştık ne yapmalıyım.bakire kendisi.p*rnoları izliyo izliyo sonra penis beğendiremiyoruz.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• sor kendisine kendi rahim derinliği ne kadar mış. yahu p*rnolardaki şerefsizler yapay yolla yani vakkumpomp denen cihazla penisleri büyütülüyor. yapısı bozulduğundan dikkat edin hepsinin penisi belden kırık. bükük duruyor. bunlar gerçek dışı şeyler.

rahim esnek dokuya sahip. normal erekte olmamış derinliği 8-9 cm. erekte olup penis zorlayınca 16-17 cmye kadar süner. daha fazla alamaz. 18 cm penisi olup eşi ile ilişkiye giremeyen ve eşi acı çeken bir sürü insan var. kısaltmanın yollarını arıyorlar. kendinin derinliğini bilmeden saçma sapan isteklerde bulunmasın. eşek bile koca penisi olmasına karşın ancak 20 cm sokabiliyor. daha fazla almaz. çifteyi basar.

2|2
    0|0
    • abi seni cinsellikte hep görüyorum tek düzgün yorum yapan sensin ve diğerlerine göre bilgilisin teşekkür ederim cevabın için.+1

• ben teşekkür ederim. kafanı takma. hatta senin ölçün üst sınırlarda. yeter de artar. sana bir öneri. sevgilinle ilişkiye gireceğinde bacaklarını karnına doğru yasla. hatta kollarının arasına al göğsüne doğru itele. penisini var gücünle dip yap. yani kökle. bak acıdan nasıl kıvranacak. rahme dayanınca o ölçüyü o zaman anlar.

Kızlar Ne Diyor 4

• 17 santim penis olmaz...bu birrr...kız arkadaşın çok penis görmüşe benziyor bu ikiiiiii...madem bakireliğini koruyor orda burda erkeklerin penislerine bakmıcak...buda üçççç

3|10
    4|1
    • 17 santim penis niye olmaz anlamadım? hem oral yapacaktı hesapta.sadece benim penisime bakıyo başka erkeklere bakmıyo yani umarımbakmıyodur.

• sana bamyalar denk gelmiş hep. olmazmış pehh

• 17 cm neden olmaasın

• o kzı bakire senin keklemiş :D , 17 cm küçük he kafa yapıyor ya da c,ddden o...

2|2
    0|0
  • güzel hikaye :D :D

3|3
    1|0
  • Sen onu ona bi sok da o zaman anlar büyük mü küçük mü.

4|4
    1|1

Erkekler Ne Diyor 11

• ıcıne sok bakalım ne dıcek :D

2|1
    0|0
    • kavgalıyız hem evlenmeden olmaz diyo.

• gir göte bak ne oluyor

1|2
    1|0
  • Bu sor pek inandırcı gelmedi bana başka senaryo yaz :D

0|0
    0|0
  • çelişki var hacı.

ya penisin 17 cm değil.

yada kız ağır sorunlu :D:D:D:D

1|0
    0|0
  • sor bakalım aç karnına yemiş mi ? :)

0|0
    0|0
  • yaw he he :)

0|0
    0|0
  • bakire olduğuna emin misin? ruhen

0|0
    0|0
    • bana öyle dedi.onun yalancısıyım yani.

• zar vardır belki de seninkini görüp küçük dediyse ilk defa oral yaptığını sanmıyorum.

• kökle anlar buyuk kucuk

0|0
    0|0
  • Bide bizim türk milletinin abartma olayını hesaba katalım. Geçen arkadaş 180 boyum var diyo. Yanyana geldik aynı duruyoz. Mantıkta 10 cm uzun. Dedim ya sen 170sin yada ben 180 im a q. Hangimiz yalan söylüyo

0|0
    0|0
    • yok birader kız küçük dedi akşam eve geldim dün gece 11 den beriölçuyorum acaba yanlışmı ölçtüm diye hayır kesin doğru 100 kere ölçmüşümdür.

• yalan bu birader afrikadakilere bile 13-14 cm demiş bazı ülkelere .

• demekki sen yanlış ölçmüşssün 17 e birde kalın olunca hayat kadınları bıle buyuk dıyor koç emin ol

0|0
    0|0
    • yok doğru ölçtüm.bu gün sabahtan beriölçüyorum doğru yani eminim.

• Sende ona seninde göğüslerin küçük, squirt yapamıyon de. De de böyle de bak bakam ne dicek.

0|0
    0|0
    • kocaman göğüsleri var nasıl söyleyeyim küçük diye.

Yükleniyor...