Orgazm olamamak :-( ?

Nisanlimla sevisirken de orgazm olamadım. Zevk alıyorum ama rahatlayamıyorum. En son o bölgede masaj yaptı ben acı cektim çok fazla dayanamadım hatta. O ise orgazm olamadığın için acı cekiyorsun dedi. Sizce bu mümkün mü?
Bende orgazm olmak istiyorum. Mast. Hiç bir zaman zevki tatmadim. Zaten pişmanlıkla yarıda kestim hep

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun için doktora gitmeden uygulaman gereken bir yöntem var. Masti elle yapıyorsun yanii kontrol sende olacak sekilde değilmi?
    Kontrol sende olmadan mast yapman lazım. Yani yardimci bir aletlE. Bu nedir dersen titreşimli aletler. kontrol sende olmuyacak yani.
    Titresimli bir alet ve Belli bir teknikle müthiş bir zevkle orgamz olabilirsin. Bu şekilde Önce orgamz olmayi sonra kısa sürede Orgamz olamayı ogreneceksin.
    Pişmanlık da kalmiyacak. Yani bilinçaltinda cinselliğe karşı önyargı lardan kurtulacaksın.
    Belli bir teknikle com rahat orgazm olabilirsin

1|0
    0|0
    • Ama sanki o an yapmam yanlış gibi geliyor. Yani yapmamam lazım. Yasak elma gibi geliyor

• Yinede teşekkür ederim.

• Rica ederim
      ama bu yöntemi mutlaka uygulaman lazim

En İyi Kız Görüşü

• Bu bir hastalık arkadaşım. En yakın zamanda jinekologa veya cinsel terapiste gitmelisin.

" Anorgazmi nedir? (Orgazm olamama sorunu)
    Anorgazmi ‘orgazmın olamaması’ durumudur. Anorgazmik kadınların pek çoğunda cinsel uyarılma olmasına rağmen “orgazm olamama” sorunu vardır ve bu sorun kadınlarda bir takım içsel sıkıntılara neden olabilir. Kişinin kendisini kötü hissetmesi, kendisine olan güvenin azalması ve depresyon en sık olarak görülen eşlik edici yakınmalardır.
    Orgazm olamayan kadınlar kendilerini eşlerinden uzak hissederler. Zamanla cinsel isteksizlik sorunu da ortaya çıkabilir. Kendilerini kadın gibi hissedemeyebilirler. İlişkilerini yalnızca eşleri mutlu olsun diye bir görev haline getirebilirler; bu da genel anlamda mutsuzluklarını arttırmaktadır.
    Diğer taraftan sosyal ilişkiler, hatta iş hayatlarında dahi olumsuz etkiler izlenmektedir. İş yerlerinde konsantrasyon azlığına bağlı olarak gözle görülür düzeyde verimliliklerinde azalma yaşanmaktadır. "

Alıntıdır.

1|1
    0|0
    • Kesinlikle çok teşekkür ederim

• Inşallah çözülür. :)

• Önce bir cinsel terapiste git istersen, daha sonra o gerekli görürse zaten yönlendirir jinekologa.

Erkekler Ne Diyor 13

• rahat olman lazım zamanla düzenli ilişki yaşadıkça sende bedenini tanır daha kolay orgazm olursun

1|0
    0|0
  • Heğ yarıda kalıyorsun.

0|0
    0|0
  • Fazla kasiyorsun kendini

1|0
    0|0
    • Olabilir.

• Yanlış anlama ama sevdiğin adamın yaninda bir o* kadar rahat olamazsan o isten hic bir zevk alamazsin

• Olamadığımın farkında oda mutlu değil bu durumdan :/ bizde ileriye bıraktık. Ama vajinusmus olmaktan çok korkuyorum

• Sevişirken rahat bırak kendini kasarsan olmaz psikolojini rahatlat

1|0
    0|0
  • hayatı boyunca hıc orgazmı yasayamayan kadınların sayısı %60dan fazla durum piskolojık.

1|0
    0|0
  • Psikolojik olabilir

1|0
    0|0
  • Bide oral dene 😁

0|0
    1|0
  • zamanla olurr

0|0
    0|0
  • ilerleyen zamanlarda olur

0|0
    0|0
  • önce rahat olacaksın öpüşürken birbiriniz okşarken sulanıyor mu

0|0
    0|0
  • Neden pismanlik duydunki

0|0
    0|0
  • Galiba sevgilin seni tatmin edememiş olabilir

0|0
    0|0
  • Bulunduğun ortam rahat olsun ve kendini güvende hisset kendini kasma ve aklına bişey getirme rahat ol... adam acıtmadan yavaş yavaş vajinanı yalasın özellikle klitoris bölgesini... bazı bayanlar oral ile 5 dk içinde boşalıyo bazıları gec.. 15 dk rahat yaladığım zamanlar bile oldu bu benim için biraz yorucu oluyo fakat benim prensibim ilk önce kadın oral ile boşalıcak sonra birleşmeye geçilecek.. nekadar uzun sürerse sürsün o boşalmadan oralı yalamayı bırakmam kesinlikle..

0|0
    0|0
    • Kendisi 3 kere boşaldı bende tık yok :/ zevk alıyorum ama yok.

• Inşallah dediginiz gibi olur. :(

• Evet olucak ama dedigim gibi işin büyük kısmı erkekte bitiyor.. bn senin gibi biriyle evlenmiş falan olsam dediklerimin hepsini yapardım zaten de öyle olması gerekiyor... üzülme ve panik yapma biraz akışına ve zamana bırak fakat sakın olmayacak diye benini koşullandırma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...