Arkadaşlar vajinada gelen pembemsi kanama oldu?

dün gece ilişkiye girerken zevk toplarını kullandı eşim...1ini koydu sonrada kendi devam etti zevk topu içindeyken boşaldım sonra topu çıkardığımda boşalma sıvısının pembemsi olduğunu farkettim ama hiç bir acı yok... duş alıp uyudum sabah kalktığımda akıntının devemı gelmişti gene pembemsiydi... topla ilgili mi acaba? yoksa 1 ay oldu kızlığım bozulalı tekrar o mu kanadı?
devamederse doktora gideceğim

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• Top rahime zorlama yapmış. O rahim kanaması. Adam gibi doğal sevişin yapay uygulamaları bırakın. Siz daha 1 aylıkken bu kadar arayışa giretdeniz sonunuz cinsel sapıklık

1|0
    0|0
    • kızlık zarı tam olarak kanamış sorun buymuş bu gün doktora gittim pazar günüde devam etti çünkü

En İyi Kız Görüşü

• 1. ayda bu sekilde farkli fantazi arayisima ciktiysaniz sizin iliski bitmis olmussunuz siz yurumez bu evlilik :))

2|2
    0|0
    • yani öyle değil tabi ki eşimin aklında kalan bir şeydir laf ola almıştır seks hayatımız ona bağlı değil olmadan da gayet heycanlıydı

• Vallahi tebrikler aynen çok haklısın @pembeninhertonu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• fazla zorlamışsınız. her halde şu işi normalini yapsanız saglıgınızla oynamasanız daha dogru olur sonuç olarak tehlike yok

0|0
    0|0
    • aynen ders oldu...
      pazartesiyi bekliyorum devam etsede etmesede doktora gideceğim enfeksiyon vs.. olabilir

• Bozulalı 1 ay olmuş daha.. o tarz oyuncaklar genellikle hamilelik sonrası tavsiye edilir deformasyon fazla olmadın diye... söyle eşine fazla kurcalamasın, ileride penisini küçük hissetmek istemiyorsa

0|0
    0|0
    • o da korktu zaten bir daha istemeyeceğini umuyorum

• Daha 1 ay da neden böyle şeylere başvurdunuz?

0|0
    0|0
    • haberim yoktu aldığından falan ne yapabilirim o an
      bu durum sanırım toptan kaynaklı çünkü sert yani tenle bir olamaz

• Muhtemelen

• Vajina dokusu yumuşaktır, penisle birlikte topta olunca zedelenmiştir.

0|0
    0|0
  • tahriş olmuştur

0|0
    0|0
  • Zevk topu nedir? Ben ilk defa duyuyorum. Cok cahil kalmisim. Buyuk ihtimal o top senin vagina icinde tahribat yapmistir. Onun sivisi geliyordur.

0|0
    0|0
  • Top ne renkti

0|0
    0|0
    • yoo rengi çıkacak bir şey değil

• şu an rahatsız edici bir durum yok ama belliki bir yer tahriş oldu enfeksyon kapabilirim

• Hisssederdin cunku kanal cok hassas ve tahris olmasi cok zor sividan dolayi

• Tekrar olmaz da zevk topunu nereye kullandınız

0|0
    0|0
  • Zar iyce yirtilmis demekki. De top varken nasi sokdu penisini?

0|0
    0|0
  • sorunyok devam edebilirsin ciddi bisey olsaydi emin ol seni rahatsiz ederdi

0|0
    0|0
  • İlginç bir durum

0|0
    0|0
  • onlar anal içindir.

0|0
    0|0
  • 1 ayda bu hale geldi iseniz 10. yılınızda neler yapacağınızı merak ediyorum açıkcası.

0|0
    0|0
    • bu çok tuhaf bir şey mi?
      genelde seks de anlaşan çiftler için normal olduğunu düşünmüştüm?

• Zevk topumu.. ilk defa duydum.. nasıl biseyki..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...