Eşim gay olabilir mi?

bu soruyu sorduğum için öncelikle herkesten özür dilerim. kafam çok karışık.

eşimle evlendiğimizden beridir cinsel yaşamımız bazen orta karar bazense çok kötü. hiç mükemmel olmadı. eşim bana göre tuhaf istekte zaman zaman bulunuyor. anüsten parmaklanmak gibi. istediği için bir kaç kez yaptım. kendisi o an benle birlikte olurken aldığı zevkten daha fazla zevk aldığını görüyorum. gözlemim böyle. tüm erkekler bundan zevk alır mı?

bana karşı pek istekli değil. çoğu zaman birşeyler olmasını isteyen benim. istediğim zamanlar da ise çoğu durumda red ediliyorum. benim isteklerim pek onun umrunda değil zaten. kendi kafasında bazı şeyler kurmuş. örneğin öpüşmek mikrop kapmanın en kolay yoluymuş. oral seksi ise sadece kendisine yönelik ister. o yapmaz. ya da çok çok nadir. hastalık bahanesini çok fazla kullanıyor.

ben bakımlıyım, temizim hatta ondan daha hijyeniğimdir.

tüm bu açıklamalarıma göre eşimde bir sorun olduğu kesin. acaba bu sorun nedir? doktora gitmeyi istedim onla beraber ya da sen git nasıl istersen öyle yapalım dedim ama herşeye olumsuz.

Güncellemeler:
eşime birkaç gün önce burda size sorduğum soruyu sordum. gay, bisex her ne deniyorsa artık ondan mısın dedim. hayır nerden çıktı bu dedi. bende düşüncelerimi anlattım. o da rahatsızlıklarından ötürü isteksizlik oluştuğunu yakında düzeleceğini söyledi. üstüne birlikteliğe girmeye çalıştı ben istemesem de istediğini aldı. neyse. soruyu güncellemek istedim. benim halen kafam karışık çünkü cevabından tatmin olamadım. 6gün önce soruyu açmışım ve sadece bu soruyu sorunca yanaşdı bana. hala bana uzak

0|0
9|46

En İyi Erkek Görüşü

• Sekste her iki cinsinde beklentileri farklı olabilir. Evlendiğinizden beri gerçek bir cinsellik yaşayamadığını yazmışsın. Buradan anladığım, birbirinizi cinsellik konusunda yeterince tanıyamamış olmanız böyle bir sorunu ortaya çıkarmış. Uygun bir romantik ortam yaratın, baş başa güzel hafif erotik müzik eşliğinde mum ışığında şarap için. Onu küçük kaçamak hareketlerle tahrik et. Örneğin seksi bir kıyafet ama asla çıplak değil. Elbisenin ucundan görünecek bir göğüs frikiği veya eteğin birazcık yukarı sıyrılmış olması erkeği çıplaklıktan daha fazla tahrik eder. Loş ışıkta küçük dokunuşlar yapın birbirinize, hemen sevişmeye girmeyin, olabildiğince bunu uzatın, dans edin evinizde, nefeslerinizin sıcaklığını hissedin boynunuzda, küçük dudak dokunuşları yapın ama hemen abartıp öpmeye dönüştürmeyin. Ön sevişme süresini olabildiği kadar uzatın, birbirinizin vücudunu tanıyın, parmaklarınla, dudaklarınla, gerektiğinde dilini kullanarak tüm vücudunu keşfet, en çok neresinde neye tepki veriyor öğren.Tüm bunların sonunda inanamayacağın bir tepede bulacaksın kendini. Çok daha detaylı olarak neler yapman gerektiğini anlatabilirim gerek duyarsan.

Yine sonuç hüsran olursa, iki uygar insan olarak oturup karşılıklı konuşun, cinsellikten beklentilerinizi, sizi nelerin tahrik ettiğini, nelerden hoşlandığınızı, hangi bölgelerinizin daha çok tahrik ettiğinin öğrenin. Kadın veya erkek her ikisi de cinsel organı ile anüs arasında kalan bölgeden tahrik olur. Kafan karışmasın, her insan anüse yapılacak küçük darbeler ve dokunuşlardan zevk alır. (Bazıları endişeli yaklaşsa da bilimsel gerçek bu).

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• sorun doktorluk değil.. adam sevmiyor seni okadar.. parmaklama mevzusuna gelince anüs içinden uyarılmanın arttığını biliyorum... hatta bu isteği belirten erkek sayısının da az olmadıgını ve arttıgını biliyorum.. tabu bir konu sanmıyorum eşcinsellikle alakalı oldugunu

1|2
    1|0
    • sevdiğini her defasında söyler cinsellik dışında hiç bir sorun yok. beni başka zaman düşünür ve iyi olmam için çaba gösteriri. tek sorun bu. severek isteyerek evlendik. karşılıklı. kimse zorlamadı bizi

• bencil olduğu kesin. kendi tatmin olsa yeter ona göre.

• sevgilililerimin hepsine oral yaptım ama hiçbir fahişeyi öpmedim bile... sadece işimi gördüm.. tek temizlik takıntısı olan eşin değil yani :)

• hiç de normal değil. erkekler anüse dokunuca bırakın zevk almayı, tüm cinsel istekleri söner. ortamdan kopar. eşinizde sorun vardır. ayrıca bencillikte var. yalanmayı istiyor ama yalamıyor.

2|0
    0|1
  • Sorunlarının olduğunu söylemiş, bence ona daha farklı yaklaş, sorunlarını rahatsızlıklarını çözmesi için yardımcı ol. Cinselliğin tam anlamıyla yaşanabilmesi için, çiftlerin kafalarında hiç bir sorun olmamalı ki kendini tamamen verebilsin. Takıntılar, endişeler, günlük yaşamın getirdiği stresler, kafadaki acabalar cinselliğin samimiyetini etkiler. Yardımcı ol ona, evlilik her durumda destek olmaktır eşe.

0|0
    0|0
  • Eşinin makat bölgesiyle oynamanı istemesi normaldir erkeklerde makattan zevk alırlar diye düşünüyorum öyle olmasa bu kadar millet gay yada travesti olmazdı bence eşinin bu isteğini banel sex yapmakdan bıkmış farklılık arıyor diye düşünmelisin ama eger sana yaklaşmıyorsa dışardan kendine bir bak belkide sende sorun vardır vucudun gögüslerin kilo yaş selilüt belki seni istemiyordur farklı fanteziler dene belki kendine göre çok ateşli oldugunu düşünüyordursun ama eşine göre öyle değilsindir belki konuşmayı dene bence eşinle Prblem olacagını sanmıyorum yada gay olacagını çünkü makat bölgesiyle oynatan kişiler gay olsaydı şu anda erkek adam bulamazdınız sokakda farklılık arıyor bence..

0|1
    0|0
  • Cinsel istekliliği az olduğu kesin.. Her insanın cinsel enerjisi bir değil, bu kadınlar içinde erkekler içinde böyle öncelikle kendi cinsel enerjine (libido) yakın birisi ile olduğunda cinsel hayatın tatmin edici oluyor. Bunu değiştiremezsin fakat birlikte olduğunuz zamanları daha tatmin edici hale getirmen mümkün.

Cinsel olarak etkilendiğiniz şeyler farklı olabilir, kocanın nasıl bir seksten hoşlanacağını anlamak için beraber içki için sonra cinsel fantazi kurdur ona ve kurduklarını yap. Belki onun hakkında yeni bir şey öğrenirsin. Gay lik konusunu anlamak kolay değil, gizli gay olabilir, sana yeterince güvenmesini sağlarsan cinsel fantazilerle anlarsın...

0|0
    0|0
  • vay arkadaş diyoruz ışte test etmeden almayın diye

1|1
    1|0
  • eşinin kendisinin düşünmesi gerekmez mi bu durum ? "ulan ben kadınımı mutlu edemiyorum, nasıl adamım ben" diye..

Gerçekten al karşına konuş, ona bi' kadın olduğunu ve bu konunun senin için çok önemli olduğunu belirt..

zaten erkekse dediklerinden utanır, ve performansını attırmanın yollarını arar..

2|0
    1|1
  • yav yokmu bi arkadaşın yakışıklı bişey sana yardım edecek yanaşsın biraz eşine bakalım tepkisi nolacak

1|0
    0|0
  • Geçmişte yaşadığı bişey olabilir çocukken böyle bişey yaşadısa Kendisi bile rahatsız olsa bu durumdan kaçmak istesede kaçamaz cünkü kendisinin anüsü ister bunu belirttiğin özellikte daha önceden yaşadığı bir olaydan kaynaklanıyor belkide eşiniz daha önceden çocukken cahllikte merakla yaptı bunu ya da küçükken başından bir tecavüz olayı geçti bakın bu konuda uydurmaca değil kesinlikle bunlar kanıtlanmış bilgilerdir.

0|0
    0|0
  • anlattıkların gay olma ihtimali güçlendiriyor fakat yargısız infaz da olmaz şimdi önce emin olmak lazım sana bulduğu bahaneler aşırı derecede komik bu konuda yarduım alabileceğin birileri vardır mutlaka çevrende

0|0
    0|0
  • Davranış ve istekleri gay gibi,nasıl erkek bu ya?karısının isteğine cevap vermesi lazım,onunda ihtiyacının olduğunu bilmesi lazım.Bu düzelmiyorsa yapacak bir şey yok,boşanıp başkasını bulacaksın.

1|0
    0|1
  • Parmak sevmesi haricinde klasik cicim ayları geçmiş evli erkek.

0|0
    0|0
  • parmak degilde daha büyük bişey dene tepkisi ne olucak...çoğu zaman bişeyler olmasını istemeyen benim demişsin zamanla uzaklaşıyor insan eşinden kopmalar oluyor sonra ben isteyince karşılık vermiyor oluyor adam isteyince karşılık bulabiliyormu hayır...hata senin eşini uzaklaştırmışsın kendinden tecrübe...ev arkadaşı olmuşsunuz arası ihtiyaç gidermeye yarıyorsunuz birbirinize...ama eşcinsel oldugunu düşünmüyorum açıkcası.

0|0
    1|0
  • sağlıklı bir erkek kendine dokundurmaz.Bir sorunu olduğu belli,kırmadan incitmeden tedavi yoluna gidin bence.

0|0
    0|1
  • gay felan filan degil icin rahat olsun..

0|1
    0|0
  • evet bencede gay

0|0
    0|2
  • bu anlatıkların eşin kesinlikle gay yada meyilimi var hiç bir zaman bizim eşleriiz biz sex zorlamadı hep biz zorladık halada öyle

1|0
    0|0
  • biseksüel olma ihtimali oldukça yüksek ve yazdıklarını okuduğumda da seninde bu ilişkiden soğuman an meselesi bence

0|0
    0|0
  • Çok enteresan bi durum... Belki gay değildir, biseksüel felandır ama normal olmadığı ortada.

Sık görüştüğü, iyi anlaştığı arkadaşlarını filan gözlemle bence. Emin olduktan sonra da karar senin

0|0
    0|0
  • olabilir. arkadaşlarını tanıyormusun. ve severekmi evlendiniz. ön sevişme yapıyormusunuz. seni durduık yerde okşarmı. veya çok soğukmu.

0|0
    0|0
    • evet tanıyorum hepsini. hepsi düzgün kişiler. severek ve isteyerek evlendik. yapıyoruz ama kendi istediği gibi. durduk yere bir şey yapmaz.

• erkeklerin bazılarının gay olmadığı halde parmaklatmaktan zevk aldıklarını okumuştum. evlendikten sonra kilo aldınmı. bazı erkekler kilolu kadından hoşlanmaz. ama gay içgüdüleri varsada açık etmektende utanıyordur. iş stresi varsa ondan olabilir..

• sana belden bağlamalı vibratör alıp senden kendisini becermesini istemeden ayrıl bence

1|1
    0|0
  • iki seçenek var:

a) Seni aldatıyor ,

b) Erkeklere ilgisi var. Gay yerine bisex diyelim...

1|0
    0|0
  • gay değil de sana olan ilgisini kaybetmiş gibi geldi bana

0|0
    0|0
    • hep böyleydi. değişir diye çabalım ama sonuç yok. evlendiğimizden beridir aynı. ilgisini kaybetmiş diyemem.

• evlendiğimizden beridir diyorum. evlenmeden önce birşey yaşamadık.

• o zaman biseksüel olma ihtimali var

• erkek adam parmaklanmaktan hoşlanmaz bu ne yaa,birde sana oral yapmaması felan kabul edilemez,eşin senden soğumuş olabilirmi?oturup konuşabailirsin bu evliliği düzene sokmak için çaba göstermeli kesinlikle otur konuş

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun..ikincisi:

İnsan Temiz Güzel seks varken neden başka şeyler isterki...

bence doktora ikiniz gidin bunu doktora açıkla ama ona değil doktorla yanlız görüş söyle...

sonra doktor sana benlki yardımcı olabilir..

0|0
    0|0
  • bir sorunu olduğu kesin seni istemiyor olabileceği hiç aklına geldimi

0|1
    0|0
  • cinsel kimlik değişikliğine varan fantezi saplantısı, doktora gerek yok çünkü çıkarı yok,ilaçlar onun zihnini durdurur hayal gücünü değil.

0|0
    0|0
  • gay değil sadece değişiklik bir arayış içinde senden sıkılmış bencil

0|1
    0|0
  • evet kesinlikle yanlış düşünmüyorsun eşinde büyük bir sorun var.

0|1
    0|0
  • bir erkek evlenirse gay değildir biraz piskolojisi bozuk olabilir

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 9

• cidden sorun var bir yerde , hareketler normal değil tedavi şart canım , işiniz zor

1|0
    0|1
  • Nickfukarası diyoki: kocanı yanıma yolla hemen anlarım...

0|1
    1|0
  • Arkadaslar her erkek zevk alır demisler ama her erkek zevk almaz. Hatta Türk erkeği sözkonusu oluğu için tepki bile verebilirler öyle bir harekete. Bence esine sorun var biseks olabilir.Sana ilgisizliğiyle ilgili konusmalısın.Yoksa ilerleyen zamanlarda ya seni aldatacak yada senden istekleri farklılasacak.

0|1
    0|1
  • çocuk varmı merak ettim açıkcası

0|0
    0|0
    • yok.

• çocuk yoksa bence boşan..yada dedıklerını yap masusu sonra o san daha rahat acılacaktır.anlayınca kesınlıkle bosanırsın.normal degl

• belliki kırmadan incitmeden bu konuyu halletmek istiyorsun.psikiatriden önce bir ürolojiye gitmesini sağla.hatta sende ona eşlik et.ikna etmen içinde bu evliliğin bu şekilde yürümeyeceğini söyle.mutsuz olduğunu bilmeli.aksi taktirde evliliğin boyunca üzülen sen olursun.çocuk olmamasıda sorunlarınızı halletmeniz için bir avantaj

• bence bu durumu ailenden biriyle (annen, ablan ya da kardeşinle) paylaş. ne olur ne olmaz. ya bak benim başımdan da buna benzer bi olay geçmiş idi. erkek arkadaşlarımdan biri hatta bayağ bayağ ciddi ilişkim olanlardan birinin gay olduğunu öğrendim ayrıldıktan sonra. ilişkimiz süresince de şüphelerim vardı. hatta kendisine açık açık sordum ama reddetti. ve ilişki bittikten sonra en yakın arkadaşlarımızdan biriyle ilişki yaşadıını öğrendim. dünyam yıkıldı resmen. erkeklerin hepsini eşcinsel ama saklıyor diye düşünmeyee başladım. allaha şükür sonradan bu korkumu atlattım ama demem o ki eşcinsel olması eğer sen de öyle hissediyorsan kuvvetle muhtemeldir. durup dururken hiçbir kadın böyle hissetmez.

0|0
    0|0
    • Sacmalama erkeklerim hepsi escinsel degil. Ama bana pasif olmak isteyen o kadar evli coluk çocuk sahibi ya da iliski sahibi erkeksi sakalli ya da babyface gordum ki. Ailemden olan bayanlarin gelecegi icin endiselendm.
      Cunku gay ya da bisex lerinde esi colugu cocugu da durumu bilmio ve erkeklerine yakistirmiio. .
      ya da esini paylasan ya da paylasmak isteyen. Her neyse cok tedirginim ve kimseye guvenemiorm ailem için.

• güzelim sırf kendini parmaklatıyor diye eşinin gay olduğunu söyleyemeyiz tabi. çünkü yumurtalık ve anüs arasındaki bölge sinir uçlarının fazlaca olduğu bir yerdir. ve kadın erkek herkes oradan zevk alır. erkeklerde buna ilaveten p noktası denilen bölge vardır. anüsün hemen içeri bölgesinde prostat bezlerinin olduğu bölge yani. maalesef bizim erkeklerimiz homofobik yaklaşımları yüzünden vücutlarının bu kısmını keşfetmeyi pek istemezler. her neyse. asıl soruna gelelim. eşinin gay olma ihtimali olabilir. bunu daha dikkatli gözlemlerde bulunarak bulabilirsin. duygu asenanın paramparça isimli bir kitabı var onu okumanı tavsiye ederim. orada işine yarar ip uçları bulabilirsin sanırım. bunun dışında eşinin görüştüğü erkekleri ve onlarla olan ilişkisini de gzlem altında tut derim. çünkü eşcinselliğini saklayarak kadınlarla evlenen çok fazla erkek var bu ülkede. eğer öyle bir durumla karşı karşıyaysan bunu en kısa zamanda çözüme kavuşturman senin hayrına olur

0|1
    0|0
  • aynı durum benim eşimdede var

0|0
    0|0
  • Seni iyi anlıyorum.

Aynı sorunları ben de yaşadım..

Ve evet kesinlikle yanlış düşünmüyorsun eşinde büyük bir sorun var.

Normal bir erkek bunları yapmaz.

0|2
    0|1
    • çözüm bulabildiniz mi?

• arkadaşlar toplumdaki değer yargılarının alt üst oldugu, kadının erkekleştiği erkekğin kadınlaştıgı bir dönemde yaşıyoruz malesef, sorunlarınızı umarım çözersinizz...

• neymiş beyefendinin rahatsızlıkları :S

sallamasın ya...

adam gibi şu şu şu hastalığım veya durumum var desin insan gibi çözümüne bakın.

resmen bir parmak bal çalmış ağzına sus diye.

• Erkekler bu anlattığından çok zevk alır. Yani her erkeği bu boşaltabilir.

Sırf bu sebeblerle eşcinsel olacağnı düşünmüyorum.

Başka bir erkeğe ilgi duyduğunu gördün mü hiç?

İnternet geçmişine bak eşçinsel p*rnolar veya resimler bulursan o zaman bunu düşünebilirsin.

0|0
    0|0
    • yok hiç görmedim. tam tersini gördüm ama.

• Erkekler anal yolla uyarılmaktan zevk alırlar, çünkü anüs bölgesi hem kadında hem de erkekte vücudun erojen bölgelerindendir ve nasıl bazı kadınlar anal yolla uyarılmaktan zevk alıyorlarsa bu durum erkekler için de geçerlidir. Ancak erkekler eşcinsel oldukları düşünülür kaygısıyla, bu isteklerini parterleriyle paylaşmaktan çekinebilirler. Çiftlerin her ikisi de istiyorsa birbirilerini anal yoldan uyarmalarında bir sakınca yoktur.

Yükleniyor...