Sevgilim birlikte olmak istiyor, ama ben istemiyorum

Sevgilim benimle birlikte olmak istiyor, ama ben buna henüz hazır değilim. Üstelik bakire olduğumu biliyor, ve bana istersek sadece oral yapabileceğimizide söylüyor.

Ben henüz bunların hiçbirine hazır değilim, ama bunu ona söyleyemiyorum. Eğer kabul edersem sanki beni daha az sevecek gibi geliyor.

Ne yapmalıyım? Onu çok seviyorum, ama çekiniyorum. Sevgilim çok ısrarcı.

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kullanıp atmayacağını nerden biliyorsun. Kesinlikle böyle birhataya düşme.. O seni sadece seks objesi olarak görüyor bence uzak dur ondan.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hazır olmadığını söylüyorsun, kendini evliliğe saklamayı düşünüyorsan hiç kafanı takma istemediğini söyle.

Mırın kırın ediyorsa hele ayrılmayı hissettiyorsa ondan önce sen terk et.

Bu işler bir dokunuşla başlıyor, bir dokundun mu gerisine engel olamazsın.

1|0
    0|0
  • her ne şekilde yaşarsan yaşa sonuçta ilgisi azalır ... bi süre sonrada senden ayrılmanın senın onu bırakmanın yollarını arar ... birde kendine olan sorumluluğunu sonrasını düşün karar vermeden önce ...

3|0
    1|0
  • acı söliyorum erkekler çocuk gibidir oyuncaktan hevesini aldıktan sonra bi köşeye atarlar hevesleri ve sevgisi azalır

2|0
    0|0
  • kullanıp seni bırakır

bir anda oral la başlar kızlık bozulmaya kadar gider

o duygulara dayanamaz sın

1|0
    0|0
  • Seven Insan yapmaz !

3|0
    1|0
    • aynen, bu eksileri dagatan azgin kari avcisi kim acaba :D

• aynen oLeee .s Bayanlar ne derse desın artı (+) erkekler ne solerse solesın (-) .sd

• istemediğin hiçbirşeyi yapmak zorunda değilsin .hiçkimsede sevgilisini eğer gerçekten seviyorsa bunun için zorlamaz tam tersine isteklerine saygı duyar.özgüvenin yerinde olsun istemediğin bişey yapma .seviyosa kalır sevmiyosa gider

0|0
    0|0
  • hazır değilsen bunu ona söylemelisin. herşey karşılıklı anlayışla olur.

0|0
    0|0
  • çekinmen gayet normal ben bir erkek olarak sevgilinin heves meseli diye bakmıyorum ama tabi o yapıldıktan sonraki ruh haline bağlı

0|0
    0|0
  • seni kullanacak bir günde atıp gıdecek hepsı bu kızım ne ilişkisi ne sevgısı

1|1
    1|0
  • kararsız ise ilişkiden uzak dur derim...

buna daha sonra karar ver...hazır değilsen mutlaka pişman olursun...

manitayada restini çek...ya böyle yada hiç dersin...

0|0
    0|0
  • Oralı yaparsan devamı mutlaka gelecektir bence. Ama istemiyorsan bunu ona açıklamalısın.

0|0
    0|0
  • Ardına bakmadan uzaklaş ondan!

1|0
    1|0
  • aynı sorun bendede war sevgilim snein gibi düşündüğü için istemiyor .s

0|0
    0|0
  • gururunu ayaklar altına alma !

0|0
    0|0
  • Bence hazır değilsen yapma ve bunun yarınıda var. Seni seviyorsa seni anlar ve hak verir düşünür güzelce söyle ısrar ederse kesin kararlıyım de ve uzak dur ondan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• eger seni gerçekten sevmiş olsa bukadar ısrar etmezdi canım hem senin o güzel kelimeni dahi hak etmiyor (sevgilim) ayy sakın kızma bana ama o sevilecek biri degil seni nsevgini hak etse senin hazır olmadıgını bile bile ısrarcı olmaz ben sana deyim sakın ama sakın onun için delirsende ölsende sevginden yapma herşeyin bi zamanı var eger onunla beraber olursa kafan daha çok karışacak ileride iyi düşün canım bak sen kabul etmesende senden uzaklaşacak başka arayışlara girecek ozaman ne oldugunu anlarsın birde seninle beraber oldugunu düşün ne olacak senden alacagını aldıktan sora gene gözü dışarda olacak bu soruya böyle cevap vermemin nedeni cinsellik konusunda çok ısrarcı ve aceleci oldugu içindi.seven adam sevdiginin istemedigi bişeyi ona teklif dahi etmez..

1|0
    0|0
  • Sevgisi azalirmis... canim senin pisman olucagin bastan belli zaten, pisman olucagin islere kalkisma derim. Hazir oldugun zaman olur ama birisi seni üsteliyorsa ve israr ediyorsa o kiside sevgi pek kalmamistir. Seven kisi 5 sene bile bekler ne kadar dayanamasada.

Bence yapma, ama biz burda ne desek bos zaten. Sen sanki onu mutlu etmek icin istemedigin halde yapabilecek kisilige sahipsin gibi geliyor bana. Yakinda sevgilime oral yaptim simdi benden seks istiyor diye yazarsan hic sasmam. Sonucta orali yapmisin artik bakirelik sadece bir et parcasindan ibaret degil. Ona önem veriyorsan tabiki. Beni seviyor beni asla birakmaz deme, kimin ne olucagi belli olmaz devirler cok degisti. Babana bile güvenmicen, onun bile bes kurusluk zevkinden olmayiz!

1|0
    0|0
  • Yapma sakın ama sakın yapma bunun için sevgisi artacak yada azalacaksa hiç sevmemesi daha iyidir .. Ayrıca gerçekten sevdiğinide sanmam ne için ısrar ediyor

2|1
    1|0
  • kızz çöööpp olurssuuun çöööpp:) kullanp atmayacağını nereden biliyorsun garantisi mi var Allah'ım bu kızlara akıl fikir ihsan et.Böyle birşey yapma.kendini düşün yapmazsam benden ayrılır diye düşünme eğer böyle bişey için senden ayrılıyorsa seni bir et parçası olarak görüyormuş bunu gösteri zaten.

0|1
    1|0
  • Kesinlikle yapma ayrılmada ona hazır olmadğını söyle o seni seviyor ise anlayışla karşılayacak zaten .

2|0
    0|0
  • hazır olmadığını sevgiline uygun bir dille açıkla baktın ki hala üsteliyor seni sıkıyor bu konuda o zaman o adamın sevgisinden şüphe et..

2|0
    0|0
  • Israr varsa Osmanın arzular şelale olmuş.

Ah benim güzel saf temiz kızım,böyle şeylerin zorlaması olmaz.Israr ediyorsa bencilliğinden.Hormonlarının etkisiyle gözü dönmüş onun.

1|0
    0|0
  • neden söyleyemiyorsun ki? çekinicek birşey yok eminim anlayışla karşılıcaktır seni ve hazırlıcaktır bu arada ne zamandır birliktesiniz ısrarcı olmasını merak ettim

0|0
    0|0
    • 2 yillik bir birlikteligimiz var.

• evet haklisin aslinda bekaret sadece zar degil. ama nebilim iste. kafam karisik. saglikli dusunemiyorum. dediklerinizi dikkate alacagim tesekkurler :))

• zaten oral yaptigin sekilde gerisinide isteyecek bunuda unutma, onu yaptin bunu yapsan ne fark eder gibi olabilir.

• seviyosan yap

sevmiyosan yapma bu kadar basit

hazır değilim diyosan bence sevmiyosun

0|0
    0|0
  • Eğer ki istemiyorsan ve sonradan pişman olucağını düşünüyorsun yapma bunu kendine. Bu işler severek ve isteyerek olur

0|0
    0|0
  • hazır olmadıgın hiç bir şeyi yapma !

ama hazır olmaktan ne anladıgımız da önemli .

takıntılı bir şekilde hazır olmamak ise bu ,sıkıntılı . cinselliğe bakış açın daha normalse ama buna ragmen hazır değilsen ,hazır olmayı bekle .

0|0
    0|0
    • buna hazır olmadığı belli.hazır değilse cinsellikten zevk almayacağı da belli birşey.bence beklesin :)

• ya aslinda hazir olmamamin tek sebebi; onunla birlikte olduktan sonra bana karsi olan sevgisinin azalmasi.. beni terk etmeyecehinden adim gibi eminim, ama iste sevgisi veya ilgisi azalir diye korkuyorum. yoksa bende onu cok istiyorum ona deli gibi asigim.

• canim adin kadar emin olamasin, bir bakarsin birakiverir. hadi yaptin o cinsellige önem vermis olsa sen onu tatmin edememis olsan sence bu ömür boyu senlemi kalacak. ah be saf kizim ya!

• aklın varsa bu isteğini gerçkeleştirme olan sana olur

1|0
    0|0
  • Bence kesinlikle birlikte olma.

Kesin bir dille istemediğini ısrar ederse de bu ilişkiye devam edemeyeceğini söyle.

Seni gerçekten seviyorsa ısrar etmez.

Eğer kafan karışıksa bu sitedeki benzer soruları incele. İlişkiye giren çoğu kız pişman ve sevgilim eskisi kadar beni önemsemiyor ne yapmam lazım diye bir sürü soru var.

0|0
    0|0
  • istemiyorsan olmazsın, onunla birlikte olma sonrasında olcakları sen yaşıcaksın o değil.. oralda kesinlikle yapma bence, her haltı yiyip bakire kalanlardan olma.. açık açık söylemelisin istemediğini, kimse istemediği bişeyi yapmak zorunda değil, bu konuda hiç değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...