1.Evlenmeden aldatan erkekler? 2.Evlenmeden yakın bağ kuranlar?

Bu soruya lütfen cinsel içerikli kötü yorumlar gelmesin. Cinsellik üzerine kurgulamayınız alakası yok çünkü. O yüzden bu kategoride soruyorum. Alakasız cevaplar vermesin bazı arkadaşlar(-)Şikayet

Kız arkadaşınızla 3 yıl flört ediyorsunuz, 1 yıl sözlü, 2 yıl nişanlı kalıyorsunuz.

İki sorum var;

Birincisi bu 6 yıllık süre içerisinde erkek bu kızı aldatmış mıdır? Hani diyorsunuz ya seven aldatmaz. Eğer seven aldatmıyorsa bu adam bu kız ile neden evleniyor.

İkincisi bu süre zarfında bu kız ve oğlan sadece evlendikleri günmü birbirlerine yakınlaşırlar, malum uzun bir süre

Aslında merak ettiğim bir konu daha var arzu eden cevap verebilir, Neden evlenmek için bu kadar beklenilir. (Maddi durum iyi ise)

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• bunun bir cok sebebi olabilir haci soyle acikliyim

eger kisinin yasamak istedigi birsey varsa bunuda 6 sene icin de yasayamadiysa evlilik onun icin bir engel olabilir .. eger bu kisi sensen zaten aranizda ask diye bisi kalmamisitir emin ol :) sen belki bisiler hissedebilrisin ama erkek icin bu zor bi surec.. bu artik aliskanlik haline gelir ve kadin nasil olsa seviyor diyip kaybetme duygusu olmadigi icin normal bi sekilde devam eder konu biraz sapti ama duzeltiyim

su sordugun 6 sene icinde birlikte olup yakinlasmamak biraz tuhaf :) kim olsa tas kesilir yauf.. yani ya baska seylerden hoslanip sana soylemiyordur yada dini inanclari cok kuvvetli ise seninle yakinlik kurmatan korkuyor olabilir.. ama bu sanada bagli eger yanina yaklasmiyip cekingen davrandiysan ki 6 senede bunu asmis olman gerekir

not : sorunu anladigim sekilde cevaplamaya calistim .. yalniz sorunda bi celiski var (eger seven aldatmiyorsa bu adam bu kizla ile neden evleniyor ) sen burda soruyu batirmissin.. :D

kendinle celiskiye dusme :)

eylen.

1|0
    0|0
    • ya altı sana içinde beni aldattı diyelim. ama evlendik

hani seven aldatmaz diyorlar, birde sevmeyen evlenmez diyorlar ya

o zaman aldatan seviyor aksi takdirde sevmeyen evleniyor olur :D hahah çorba oldu iyice

• bunun bir cok sebebi olabilir haci soyle acikliyim

eger kisinin yasamak istedigi birsey varsa bunuda 6 sene icin de yasayamadiysa evlilik onun icin bir engel olabilir .. eger bu kisi sensen zaten aranizda ask diye bisi kalmamisitir emin ol :) sen belki bisiler hissedebilrisin ama erkek icin bu zor bi surec.. bu artik aliskanlik haline gelir ve kadin nasil olsa seviyor diyip kaybetme duygusu olmadigi icin normal bi sekilde devam eder konu biraz sapti ama duzeltiyim

bu yazdıklarına katılıyorum

• kafam karisti :)ama kendimden ornek veriyim erkek arkadasinin kafasini karistiran onun arkadaslaridir buyuk bi ihtimal..ayrica seven erkek aldatmaz diye birsey yok..ya bi hatun onunde soyunmus seni bekliyor. allah askina buna kac tane erkek dayanabilir ? tamam yaptiktan sonra sevdigin icin pisman olabilrisin.senin bakis acin kadin tarafindan ki bu cok dogal cunku bayansin.. olaylara erkek tarafindan bak,:) bir suru adam cikar simdi ben bole degilim diye onlara cevabim nah degilsin istisna olablr

Erkekler Ne Diyor 12

• evlilik 1 belediye görevlisi 2 şahit huzurunda biz sevişeceğiz şeklinde bir ilana dönüştü bana kalırsa.. iki insan evlenmeden de çoğu evliden çok daha yakın olabilirler.. ama evlilik bir kesin karar niteliği taşır her nasılsa.. onun için çok karşı çıkmıyorum.. yine de evliliğin sadece bir belge olduğunu ne duygular ne düşünceler ne bağlılık ne de başka bir şeyi kanıtlayacağını hatırlatmak isterim..

1|0
    0|0
    • soruma cevap vermeyi unutmuşsun?

• ben sevmiyor diyorum zaten? soruyu açma amacım odur

yani sadece aşkkla olmuyor. zorunluluklar, şartlar, ailevi nedenler etkili bunda

• bu adam herşeyi yaşamış seni de 6 yıl boyunca aldatmıştır muhtemelen

senle de yaşamak istemiştir bazı şeyleri izin vermedin belki şimdi acaba diyosun heralde bişeyler için.

benle evlenen var mı diyince kimse gelmez tabi tanımadık etmedik sevmedik biri için o sorumluluğu almaz kimse.

sevgi birlikte olma duygusu falan varsa aynı ev paylaşılır.bikaç keyfli gece geçiriyim diye değil.diye düşünüyorum ama sen farklı düşünüyosun heralde..anlaşmak çok zor senle bunu söylemeliyim.

bana neyse

• Oha tam tamına 7 Yıl... Dile kolay.. Evlilikte geçirilecek zamanı flörtdü sözdü nişandı ile harcanmış gitmiş.. işin bildiğin cıvkı çıkmış.

1|0
    0|0
    • altı yıl

• Benim için 7 olsun hadi.. Nasıl olsa zaman bol gibi gözüküyor.. Aldatma konusuna gelirsek %80 evet % 20 hayır diyor.. Biraz gerçekçi olmak lazım.. Evlilik korkusuna gelirsek kişiden kişiye değişen bir çok neden bu korkulara sebeb olabilir.

• 6 senede kimler gelip geçmiştir.gerçekçi olalım.maddiyata gelince evlilikten korkmuştur.

1|0
    0|0
    • seven insan evlenmekten korkuyormu

• 6 sene ? :D

• kurbanlık gibi hissederiz.en azından ben öyle hissedeceğim.bekarlığa veda resmen.6 senede boynuzlar uzamıştır senin :D

• bu kadar beklemiş olamaz kesin aldatmıştır o ne lan alt yapıdan topcu mu yetiştiriyoruz 3 yıl şöyle bir bakınıyorlar 1 yıl karar veremiyorlar sonra karar verince emin olmak için 2 yılda öyle takılıyorlar evlenmeseler daha iyi evlenirseler birbirlerinden 6 ay içinde sıkılacaklar

1|0
    0|0
  • Neden beklenir ? Cevap veriyorum eşekliklerinden.

Aldatmış mıdır ? Cevap veriyorum : EVET

Neden evlenmek isterler ?Cevap veriyom : Yarakta yiyişirken Basılıp Zina suçundan yakalanmamak için..

Adam kızla neden evlenmek istiyor ? Cevap veriyom: Yuva kurmak için evlenmek istiyor olabilir

0|0
    0|0
  • erkeğin aldatması egodandır yada çevresinde bunu normalmiş gibi gören insanlar yüzünden bekleme olayına gelince benimde 2 yıllık ilişkim var kız arkadaşım evlilik baskılarına girmeye başları ama ben hazır değilim maddi durumum iyi olsada o olayın bi sorumluluğu var

1|0
    0|0
    • aşık degilsin! egosunu kız arkadaşı ile tatmin edebilir başkasına ne gerek var

demekki eksik bişeyler var

• çünkü evlenmeye meraklı degilsin. evlilik demek kavuşmak demektir. heleki insanın sevdigiyle olunca dahada güzeldir. Sen ise bu konuda acelen olmadıgını söylüyorsun

• çünkü hazır değilim elbette bende onunla evlenmek isterim ama herşeyin zamanı var maddi olarak ailemde sorun yok orta hali diyelim evlendiğimde herşeyi kendim yapmak istediğim için onlara yük olmak istemediğim öyle düşünüyorum bu kadar basit

• hmm.o kısım olmamış ama çok belirsiz.

seven de aldatır ya böyle bi kural yok

ama bu aldatmak cinsl açıdan tatmin olmak içindir

hem 6 yıl geçmesine rağmen evlenmek istiyen adamın sevgisi niye sorgulanır ki.

erkekmiş işi gücü varmış zaten başka birini bulamam hazır sevgilim var basıyım nikahı diye düşünme ihtimali var.ama mantıksız bu

1|0
    0|0
    • ama bana mantıklı geldi son söyledigin. kaç yıl geçmiş. ailelerde meraklıysa ne yapsın evlenmeyip. daha iyiside cıkmazsa karşısına.

• zaten çok çapkın oldugu için ailesi bu kadar uzun tuttu bu süreci. ailesi istemeden evlenemezler. onları cok dinliyor

• hem çapkın hem ana kuzusu

nası bi şeye çattın sen ya :))

• basit evlilik mantık düzen aldatmak şehvet ve senin gizli duyguların evlilik için beklemeyi sorarsan sorumluluk almak sürekli biriyle yaşamak kolay değil buna hazır hissetmekte

1|0
    0|0
    • anlıyamadım

• O zaman beni sevmiomu

• 2 ihtimal var ya ona her anlamda yetemiyorsun! yada o sapık tek kadınla duramıyor başka kadınlarla oldukça ego tatmini yaşıyor

• tamamen kişisel bi soru biz nerden bilelim aldatıp aldatmadıgını seven adam aldatmaz ve gercek seven adam sevdigiyle yatmazda ama durumuda iyiyse neden beklesinki o kadar valla kardeşim seven adam o kadar beklemez olgunlaşmış bi ilşkinin ardından muhakkak evlilikle sonuclanmalı digeri malesef tam tersi

1|0
    0|0
  • Eger seven aldatmıyorsa bu adam bu kız ile neden evleniyor.

bu ne demek

1|0
    0|0
  • eger erkek seni seviyorsa gerekli ilgi alaka sewgiyi verdiysen kendine aldatmamıstır flort ve nisanlılık dönemlerinde yakınlasma olmustursanırımm neden beklendiginden arada yas farkı falan olabilir ondan falan mı bilemiyecegim en fazla 6 ay normal yani ben sana sorayımm sen aldatmıs olabilirmisinn inş mutlu olursunn

0|0
    0|0
  • ya anlaşamazlarsa dıye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim flört dönemin 6seneden uzun hala daha da evlenicez nedeniyse hala yasımızın kücük oldugunu düşünüyoruz...her erkek aldatmaz,aldatmışta olabilir aldatmamışta olabilir ben sanmıyorum kendi adıma aldatıldığımı.

1|0
    0|0
  • Aldattıysa eger elinde o kaldıgı için onunla evlenmiştir. Daha iyisini bulamadıysa

1|0
    0|0
Yükleniyor...