Ne sorunum olabılr kı?

20 yasındayım 3ay önce uyurken altima kaçırdım. dün de tuttuğum çişimi hapşırdığımda istemsizce kaçtı? ne sorunu olabılır bende sizce? dktora gitmeyı dusundum ama utandım

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Doktordan utandin ama kalktın geldin burada millete anlatırken utanmadin öyle mi!!! Trolünün hımısına koyim...

0|1
    1|0
    • doktorla burası bir mi? açıp bakcak dıye utanıyrm çok bılmıs

• sen gerçekten 29 yaşında mısın? ergen gibi atarlanman daha küçük yaşta olduğunu gösteriyor sanki

• Yaa kızım bir * . ol git başımdan yaa, salak salak çıkıp bıdı bıdı yapma bana... Başımda ki manyaklar yetiyor bana birde seninle uğraşmayım... Hadi yoluna hadii!!

En İyi Kız Görüşü

• Uyku halinde ve hapşırırken çok çişin varsa ondan olur bence bidaha geldiğinde yaparsan sıkıntı kalmaz 😊 yine de içini rahatlatmak istiyorsan git doktora utanmanı gerektirecek bir durum yok 😊😊

0|0
    0|0
    • tamam canım bı gidicem bısey olmasında

Erkekler Ne Diyor 23

• Itanacak bir şey yok. Bel kemiğinde boşluk vardır. Doktora git. Muhtemelen sert yerde yatma tedavisi verir ama başka sorun da olabilir. Doktora mutlak git. Sorun büyümeden git

0|0
    0|0
  • ürolojiye git geçmiş olsun

0|0
    0|1
  • Utanılacak bir durum yok ortada.

0|0
    0|0
  • Sistit olabilirsin
    İstemsizce kaçırma bundan dolayı olur , kaşınması olur , idrardan sonra ucunda yanma olur.

1|0
    0|0
  • Bazen rüya halinde altına kaçırabiliyor insanlar illa bişeyin olcak değil hapşurmadan önce de çok tutmuşundur ondandır mümkünse tutma direk git tuvalete 👍🏻👍🏻👍🏻

0|0
    0|0
    • bıdaha öyle yapcam zaten :) yanı sorun yok mu diyorsun?

• gidicem büyük ihtimal 3. su olursa

• En sağlıklısı olur çok da öyle kafana takma 👌🏻

• bende bir kere rüyada işiyodum bir kalktım harbiden gerçektete yataga bırakıyorum hemen kalktım gerisini tuhalete yaptım sendede o durumlar olmasın?

1|0
    0|0
    • bazen oyle oluyrm ama 3 ay öncekı bıldıgın altıma yaptım tutamadım

• rüyada oluyosa uyumadan once bir yapıcan tuhaletini 3 ay öncekide normaldir ya sürekli olmuyorsa dert etme.

• sürekli olmuyor

• Sorun yok

0|0
    0|0
  • Sinir stres

0|0
    0|0
  • Buda guzel

0|0
    0|0
  • sorun felan yok takma kafana bu kadar

0|0
    0|0
  • Kendini tuvalette mi sanıyorsun

0|0
    0|0
  • idrar yolu enfeksiyonu doktora git utanma çok yaygın bir hastalıktır kendılerı :D

0|0
    0|0
  • Altına işiyorsun işte daha ne sorunun olabilir? Doktora git.

0|0
    0|0
    • utanyrm bakıreyım acıp bakar mı kı?

• Cahillik böyle bişey ışte...

• cahillikle ne alkası var ya doktora hiç gitmedm cahılım dıye mı bu

• Bence utanma ve doktora git

0|0
    0|0
  • Bakire mısın değil misin önemli

0|0
    0|0
    • bakireyım ama ne alkası var kı?

• Psikolojik olabilir

0|0
    0|0
  • idrar yolu intihabı ya da idrar kesesi sarkması

0|0
    0|0
  • doktora git bunda utanılacak birşey yok sadece 3-5 test yapacaklar sana açıp da ona bakmazlar

0|0
    0|0
  • Peki hiç sexs yaptın mı?

0|0
    0|0
  • bagırsaklarda intahaplanma vardır mutlaka

0|0
    0|0
  • Git gittt

0|0
    0|0
  • her kadında olur arada normaldir.

0|0
    0|0
  • senin yusuf yusufun ölmüş degiştirmen gerek. :))) tamam da ne soktun orayada öldürdün yusuff yusufunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiperaktif mesane olabilir. Birden gelir tutmak zorlasir. Usutme de olabilir endiselenme

0|0
    0|0
  • Bakire misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...