Oral seks erken boşalma geç boşalma

regly olduğum için oral seks yapmıştım fakat ilk seferde 1 dakikada boşaldı aradan bir 5 dakika geçti morali bozulduğunu farkedip tekrar yapmayı teklif ettim bu sefer 30 dk geçmesine rağmen hala boşalamadı ve en son dayanamayıp bıraktım . ilk seferle ikinci seferin arasında bu kadar fark olmasının sebebi nedir sizce ilk seferde moral bozukluğu olunca ikinci sefer konsantre olamadı moralini bozdu falan ondan mı etkilendi.ve yaklaşık 1haftadır ayrıydık ilişkiye giremedik onun etkisi var mıdır?ayrıca bir kadın sizin penisinizi ellediğinde yani bildiğimiz hand-job olayı gıdıklanma olur mu? partnerimde bu çok sık oluyor o yüzden bunu az yapıyorum.kendin yaptığnda oluyo mu dedim olmadığını söyledi sebebi ne olabilr

Güncellemeler:
performans konusunda sıkıntı yok beyler:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• elin küçük kalıyordur penise, o zaman gıdıklanma oluyor :D

• öyle idare edeceksiniz yapmak bir şey yok =)

• napayım ben:(

• ben sırf bu yüzden boşalamıyorum :D senin ki iyi gene 1 dakikada götürüyormuş işi

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 23

• Fabrika ilkinde kapasitesini doldurduğu için sonrasında malzeme kalmamıştır.

• vuuuhu

• Pisikolojik nedenden olabilir,havaya girememiştir,ilk boşaldıkdan sonra ardan 15-20 dakika geçmesini bekleseydin.

• valla helal abla sana

• 2 ci sefer dha geç sürer penis hassaslaşır normale donmesini beklemelisin

• bazıları oraldan fazla etkilenmez.. eğer o an doygunsa (ki sizin durumunuz.) bosalamaması normal bence.. 2. soru gıdıklanma olmuyor... ama bazı arkadaslar salatalık niyetine ısırdıında veya tırnakladıında gerçekten acıyor...

• şisman ise kilo versin...

• yok ya 60 kilo

• İlkinde boşaldığ içi ikinci geç gelir tabiki birde sertleşme problemi olabilir aynı zamanda boşalmamak için kendini kasmış olabilirde

• Bir haftadır ilişkiye girmedik diyorsun. Adam ne yapsın o yaşta tabiki normal hemen boşalması. Bu tip şeyler ileride düzenli seks olduğunda kontrol altında tutulabilir. Yoksa düzensiz olduğunda eğer bir hafta ilişkiye girmemişse çok normal. Ben bile bu yaşta bir hafta birlikte olmamışsan uçan kuşları bile farketmeye başlıyorum doğal olarak ayırt ediyorum tüm canlıları erkek veya dişi olduğunu. Bir tek hareketten bile herşey anlaşılabiliyor düşün artık senin arkadaşın gayet normal.

• o 29 yaşında ve ilişkilerimiz zaten düzenli.

• ulen yarım saat emseler beni, 10 defa gelirdim ha

• ılk oral sex erken bosalma sebebı uzun suredır bosalmamıs olması 2.uzun cunku tekrar o menı bırıkıyor :D go

• bekar erkeklerin genel sorunu bu ilk seferde erken oluyor işte. ayrıca 30 dakika surmesi senin için büyük şans çünkü herseferinde senide orgazm edebilir. millet o kadar sürsün diye ilaç falan kullanıyo, sen dua etde senin erkeginki hep böyle 30 dk sürsün ;)

• İlk boşalma süresinin erken olma nedeni. tamamen heyecan dan kaynaklanan bir durum. yani insan aşırı heyacanlandıgı için o an vücuttaki en çok pompalanan kan penis de oluşmaktadır. üstüne birde bunu senin teklif etmen eklenince bu durum çok normal. kısacası 2. de geç boşalma nedeni ise fazla zevk alamaması ve takriben geç boşalmaya neden olması ortaya çıkmaktadır.

• haydar dümene sorsana :)

• Tamamen normal sıkıntı yok. İlk defa yapıyorsan sevgiline 1 dk da normal. Hatta sekste bile ilk girişte orgazm olmakta normal... fazla normal kullandım :))

• ilk değil ilk mayıs ayında yaptık o zamandan bu zamana hız kesmeden devam:D

• Senin işin de zor :( Birşeyler yapıyorsun ve bir şeylerden o kadar bir habersin...)(cevabın: Yeni cinselliğe başlayan bir erkeğin çabuk orgazm olması normaldir. Bu yaş ilerledikçe düzene girer. Erkek bir organı ile sperm üretir o yüzden orgazmdan sonra alakalı organın tekrar çalışıp tekrar bir şeyleri üretmesi gerekir bu da azıcık zaman ister )

• ok değiştirdim smile i...:) Evt bazen bahsettiğin şekilde psikolojik durumlar olabiliyor. ( sanırım sorunu daha iyi anladım yorumundan sonra) Ama bunlar büyük bir parçanın küçüğe yakın parçaları sadece.No big problem.

• bihaber değilim ilk boşalmadan sonra ikincisi için belli bir süre geçmesi gerektiğini ve 2. 3.lerin daha uzun sürdüğünü elbet ki biliyorum ama bu sürenin bu kadar uzun olması beni şaşırttı , kendisini kasmasından mı kaynaklanıyor bunu merak etmiştim, ve bu kişi düzenli ilişkimin olduğu bir kişi ilişkiye girdğimiz zamanlarda 2. 3. seferlerde bile bu kadar uzun sürmüyordu...benim için üzülme yani:) o smile gereksiz olmuş

• 2.de öyle olması normal.orgazm olmuş penisin eski halini alıp tekrar boşalacak duruma gelmesi için zaman gerekti çünkü penis hücreleri su alış verişi sayesinde ereksiyona uğrar ve buda zaman alır 2. seferde.

• uzun zamandır yapmıyorsa normal karşıla

• Bu genelde bayanın expertligine bakıyor onun bosalmasa suresi senin elinde ,ilk seferde hızlı gitmisssin galiba adam bir dakkaa bosalmıs tabi burda adamında sucu var2. seferde gırtlak yapsaydn:)

• yok değil baya oldu :/

• Ozman onun morali bozulmus diyelim kotu bir ilk performans sonunda konsantre olamamıs olabilir, bir erkek icin cok moral bozucu bir durum 1 dk ta patlamak ama yine yarım saat de baya uzun bir sure ozamana kadar toparlaması lazım normalde, bu sizin ilk birlikteliginizmiydi onunla belki ondan dolayı da olabilir

• gırtlak dediğimiz deepthroat olayını bi 15 kere yapmışımdır hiç abartmıyorum. ilkinde ona zamanım bile olmamıştı iki git gel boşaldı nolduğunu anlamadım:(

• ya bende de öyle boşalınca zevk geçiyo 2.si geç oluyo o yüzden ama benm sevgilim o kaar yapmıyo sıkıldım diyo sen yine iyimişin sevgilin şanslıymış

• 1dk ne ya sinirlendim gene bak. Bi' dur ağzına alsın hmmna koi. Boşalmaya yer arıyor pezev...Neyse tamam sakinim.Normaliz biz hocam. İdeal sex süreleri içinde takılıyoruz.

• boşaldığında tekrar boşalması için yarım saat normal bi zaman.

• Mastürbasyon etkisi yapıyordur. biraz daha şehfetli ol. gözlerine bakabilirsin kafanı hafif kaldırıp.

• Beceriye bağlı bir olay bu yavru ceylan.

• Dilini penis gövdesine yapıştır, ağzınla vakumla. Dişlerini kullanma. Testisleri fazla zedelemeden sakız balonu hassasiyetinde em. Yapabilirsen ne ala. Çok söyledim beceren az oldu hatunlardan. Artık performansını sen değerlendir. Ağzı içeriden dönüp full vakum potansiyeline sahip hatunlar var onların tarifi bu artık onların yalancısıyım.

Kızlar Ne Diyor 3

• daha önce oral yapmışmıydınız aynı kişiye böyle bir sey olmuşmuydu

• 5 dk kısa bir süre zaten kızlardaki gibi olmasını bekleme erkeklerin ilki hemen ikinci uyarılmaları daha geç olur

• kişiye göre degişr ama karşıdaki eşe görede tabi

• herkeste öyle olur. ilki seni özlediği için daha çabuk olmuş 1 haftanın etkisi var muhtemelen. ikinci her zaman daha uzun sürer. erken boşalma sorunu yoksa.

• önemli olan ilkten başlamak ve uzun süre ilişki süresini uzatmak geç boşalmaktır

Yükleniyor...