Oral seks erken boşalma geç boşalma

Gizli Üye
regly olduğum için oral seks yapmıştım fakat ilk seferde 1 dakikada boşaldı aradan bir 5 dakika geçti morali bozulduğunu farkedip tekrar yapmayı teklif ettim bu sefer 30 dk geçmesine rağmen hala boşalamadı ve en son dayanamayıp bıraktım . ilk seferle ikinci seferin arasında bu kadar fark olmasının sebebi nedir sizce ilk seferde moral bozukluğu olunca ikinci sefer konsantre olamadı moralini bozdu falan ondan mı etkilendi.ve yaklaşık 1haftadır ayrıydık ilişkiye giremedik onun etkisi var mıdır?

ayrıca bir kadın sizin penisinizi ellediğinde yani bildiğimiz hand-job olayı gıdıklanma olur mu? partnerimde bu çok sık oluyor o yüzden bunu az yapıyorum.kendin yaptığnda oluyo mu dedim olmadığını söyledi sebebi ne olabilr
Güncellemeler
+1 yıl
performans konusunda sıkıntı yok beyler:)
Oral seks erken boşalma geç boşalma