Kızlar, Ertesi gün hapı koruma oranı kaçtır?

Sevgilimle ilişkiye giriyoruz prezarvatif kullanmak istemiyorum 15-20günde bir birlikte oluyoruz zaten ertesi gün hapı ne kadar faydalı koruma oranı nedir kullanan var mı aranızda varsa ilaç adını söylermisiniz

Güncellemeler:
yok mu bilgisi olan birileri

1|0
2

En İyi Kız Görüşü

• Ertesi gün hapları yılda en fazla 3 defa kullanılabilir kadın sağlığı için zararlıdır. Gerçek bir korunma yöntemi değildir kız arkadaşın doğum kontrol hapı kullansın.

0|0
    1|0
    • Onu sürekli kullanması lazım sürekli yapmıyoruz ki

• Dogum kontrol haplarıda hormonları bozmuyomu kıllanma, zor hamile kalma gibi problemler yaratıyo diye okumuştum bikaç yerde

• Arkadaşım türkiyede saçma sapan blogları okumıycaksın millet kulaktan doğma yalan yanlış milleti korkutmak için doğum kontrol hapı kullanmayın işte hamile kalamazsınız yok ölürsünüz bunlara inanmayın. Evet ilk kullanmaya başladığında ufak tefek yan etkileri var hafif mide bulantısı biraz iştahı açar ama 3. Kutudan sonra bunlarda ortadan kalkıyor ki zaten gününü mahvedicek canını acıtıcak bir yan etkisi yok kız arkadaşın 35 yaşından küçük ise doğum kontrol hapını rahat kullanabilir 35 yaşından büyük bayanların doktor kontrolünde kullanılması doğru görülüyor he yinede kaç yaşında olursa olsun bir eczaneye bir jinekologa ben bu hapı kullanabilir miyim diye sorsun doğum kontrol hapı regliyi düzenler korur tüy azaltır hormon dengeler rengli sancısını daha az yaşamanızı sağlar ve regli gününüzü günü gününü bilirsiniz hapı bırakınca istediği zaman hamile kalır yine

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanırım %70 li bir oran ihtimaller vardır.

Sürekli ertesi gün hapı kullanması iyi değil yumurtalıklarını kötü etkiler ve ileride çocuk konusunda sıkıntı yaşayabilir.

0|0
    0|0
    • En azından 1sene daha kullanması lazım üni bitene kdar

• Benim kullanmıyorum ihtiyacım yok :d

Arada nette araştırdığım için az çok bilgiliyim ve sende nette araştır

• Yorum yapınca kullanıyomusun diye sordum internette çeşit çeşit yazılanlar var ondan kullanan biri lazım bana

Yükleniyor...