Hangi prezervatif iyi?

arkadaşlar sevgilimle prezervatifle korunuyoruz lakin internette bazı markalarla ilgili ''patlıyor, yırtılıyor'' şeklinde yorumlar okudum. ve bu olayı gözardı etmek istemiyorum. özellikle erkeklere soruyorum. hakikaten sağlam, yırtılıp patlamayan prezervatif markası hangisidir? ya da siz hangisini kullanıyorsunuz? teşekkürler şimdiden.

Güncellemeler:
not: ayrıca bu 'hassas' ya da 'yakın temas' modellerinde inceliğinden dolayı yırtılma olur mu?

0|0
7|40

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kiz dogru soyluyor. Niye zipliyorsun ki. Aliskanlik yapti herhalde. Hem seksci bir sapiksin hem agzi bozuk bir edepsiz. Seviyeli olmayi ogren burasi sevgilinin kollari degil engellemissin bide. Yorum yazip benide engeller smdii

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Durex sorun yaşamazsın, ama en iyisi Buna gerek kalmadan yapılan seks buna doyum olmaz, yani Ten, tene değmeli :)

2|0
    0|0
    • orası öyle :) de sonuçları kötü olmasın

• :) Mutluluklar dilerim.

• teşekkürler :)

• Petlas kullanın.

Biraz kabaca ama olsun riske girmeye gerek yok.

2|1
    1|0
  • Hicbiri :)

0|0
    2|1
  • kanka hayvanca abanmazsan ve vajina kurmazsa sen de bunu anlıyorsan tecrübeliysen yani hiç birine bir şey olmaz
    ama kurumuş vajinaya parmak versen onu da yontar ona göre davran hayvanlaşmadan yapın şu işi yırtılmaz *

1|0
    0|0
  • durex ve ok başka kullanmam

1|0
    0|0
  • Duralex kullanıyorum çokta memnunum

1|0
    0|0
  • Okey iyi

1|0
    0|0
  • Okey yirtilmaz, dureks yırtıldı bir kere ve bir daha o marka almadim, okey Hisset en güzeli bence. Birde bosaldiktan sonra ilişkiye devam etmeden değiştirmek gerekiyor

1|0
    0|0
  • Kullanmam. En dangalak yöntem

0|0
    0|0
  • Okey klasik
    Bir sıkıntısını görmedim bugüne kadar

1|0
    0|0
  • gaz maskesi ile gül koklayanlardan değilim..

0|1
    3|0
  • okeyi tak daşa vur dler geçer okadar...

1|0
    0|0
  • Streç flim Poşet bağla kafasına... En azından patlama olasılığı yok :-)

0|0
    1|0
  • okey en iyisi

1|0
    0|0
  • okey tenn

1|0
    0|0
  • Okey kullandım geciktiricili rötar yazandan.. farklı markalarıda kullandım fakat isimleri aklıma gelmiyor arkadas arasında birbirimize verirdik hep... ama dikkatimi çeken bayanlar durex in ince olanını çok tutuyorlar...

0|0
    0|0
  • Okey ya da Kodex Aynı soru 2-3 Gün öncede buralarda idi

0|0
    0|0
  • senin iyiliğin için rötar, onun iyiliği için yakın temas

0|0
    0|0
  • Durex en iyisi

0|0
    0|0
  • Kondomlar %99 muydu neydi koruma sağlıyor yani %1 lik hamile kalma durumun var kondom kullansa bile.

0|0
    0|0
  • en iyisi durex bence

0|0
    0|0
  • Durex kullanmanızı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • durex

0|0
    0|0
  • durex

0|0
    0|0
  • Hemen hemen piyasada olan tüm prezervatifleri deneme imkanım oldu, ama en iyisi Okey büyük boy.

0|0
    0|0
  • boşver siz takmayın, nasıl olsa hergün koyuyor çocuk sana

0|0
    0|0
  • okey durex al

0|0
    0|0
  • Durexten şaşmayın

0|0
    0|0
  • Bu dövmeli kızlar bu işlerle neden haşır neişir anlamadım bitürlü :D

0|0
    0|0
    • alla alla bir tek dövmeli kızların sevgilileri kullanıyor sanki prezervatif..

• yok mevzu prezervatif değil seksle cok içli dıslı dövmeli kızlar :D

• haha evet o konuda haklısın :D

• Durex en kalitelisidir. En incesini kullanırım yıllardır en ufak kaza yaşamadım. Okey de iyidir ama durex e göre epey kalındır ve kokusu hoş değil. Fiesta yı hiç tavsiye etmiyorum. Birde çok eskiden okomoto diye japon malı lateks olmayan prezervatif kullanmıştım. En büyük boyu olmasına rağmen zor sığdırmıştın içine. Çok ince idi. Tek sıkıntısı kremi iyi tutmadığından iyice sulandırmadan kullanılırsa bayanın canını çok yakıyordu.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...