Hangi Prezervatif Daha İyi?

ayçademirci
arkadaşlar sevgilimle prezervatifle korunuyoruz lakin internette bazı markalarla ilgili ''patlıyor, yırtılıyor'' şeklinde yorumlar okudum. ve bu olayı gözardı etmek istemiyorum. özellikle erkeklere soruyorum. hakikaten sağlam, yırtılıp patlamayan prezervatif markası hangisidir? ya da siz hangisini kullanıyorsunuz? teşekkürler şimdiden. Birçok prezervatif markası olması aklımızı çok karıştırdı hangi kondom daha iyi, en iyi prezervatif hangisi bilenler yardımcı olabilir mi?
hangi prezervatif iyi
Güncellemeler
+1 yıl
not: ayrıca bu 'hassas' ya da 'yakın temas' modellerinde inceliğinden dolayı yırtılma olur mu?
Hangi Prezervatif Daha İyi?