Vajinamdan kan geldi neden olabilir?

Arkadaşlar merhaba 21 yasındayım. Dün sevgilimle aramızda biraz yakınlaşma oldu. Tayt giymiştim kıyafet üzerinden biraz sürtünme oldu, içeri girme gibi değil. Ertesi gün öğleden sonra bir de baktım kan var iç çamaşırımda. Adet kanı gibi katımsı gibi. Biraz da yanma var idrar yaparken. Sizce bakireliğimin bozulmasıyla mı ilgili yoksa baska bir durum mu?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Çok baskı yaptıysa zedelenmiş olabilir.. Aşırı baskıdan bozulmuşta olabilir.

0|0
    0|0
  • bide böyle hastalıklı icatlar çıkardı yobaz reziller.
    ya adam gibi sevişin ya hiç bulaşmayın. sizinki çatalla çorba içmeye benzer.
    biraz bilinçlenin artık. ya adam gibi namuslu olun namus kriterlerinize göre. ya kriter koyup sonra onu delme çabalarına girmeyin.
    sene olmuş 2015 dünya nereleri keşfediyo biz hala nerdeyiz. yazık yaa.
    bu yaşa kadar boşunamı yaşadınız anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Endişelenmene gerek yok.. Sürtünmeden dolayı biraz aşınmıştır derin.. Hassas bölge çünkü.. Kızlık zarı biraz içeride kalıyor, korkma..

0|0
    0|0
  • İçine girmediyse bozulmaz, bence o yakınlaşmadan Adet zamanınız biraz değişmiş

0|0
    0|0
  • Kızıllığın bozulması için vajinal içerisine penis veya benzere birşeylerin girmesi lazım aksi takrirde kızlık zarının yırtılması mümkün değil o gelen kan ya adet kanı ya da sürtünmeden oluşan tahrik sonrası meydana gelen bir durum

0|0
    0|0
    • Bakirelik önemli değil mühim bir şey mi diye endişelendim

• Okadarına bilemicem ama şüphelendiğin bir durum varsa doktora git derim

• tahriş bebeğim sadece korkma en az 7cm grecekki bommmlasın

0|0
    0|0
  • Akillan bida yapma

0|0
    0|0
  • artık bir kadınsın

0|0
    0|0
  • En fazla zedelenmiştir

0|0
    0|0
  • zedelenmiştir

0|0
    0|0
  • ahanda gitmiş zarcık

0|0
    0|0
  • sen tayt üzerinden sürtünme derken, belkide adam içine girdi haberin yok

0|0
    0|0
  • belki zorlanma olmustur

0|0
    0|0
    • İçeri doğru bir girişim olmadı ama

• üstten baskı zorlama olabilir zar saglamdır ama zedelenmeden kanama olabilir

• sanmam ben

0|0
    0|0
  • regl olmuşsun bacım

0|0
    0|0
  • bozulmuş gibi sanki

0|0
    0|0
  • bakeret olsa o anda olur hemen orda ertesi güne kalmaz kan gelme olayı takma kafana

0|0
    0|0
    • Bakireliğin gitmesi çok önemli değil, kist kanser falan olmasın da

• o kadarını doktora git artık

• Yılların verdiği Haydar Dümen tecrübesine göre kızlığın sağlam. Sakın taytını çıkarma.

1|0
    0|0
  • regl zamanın gelmişmiydi.

0|0
    0|0
    • İki hafta önce bitti adet kanamam

• endişeleneceğin birşey olmayabilir. aynı gün bilirdin. bir gün sonrası zor. ama yinede içinde kuşku varsa hekime görün. psikolojik olarak rahatlarsın.

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok sürtünme yavrucum kıvılcım falan çıkar mazallah :D
    Ha bir de sen şimdi bir zarı koruyosun diye bakireyim de dersin kendine dimi :D

3|1
    0|0
    • aaaaaah...
      yalan söylüyo laf olsun diye olan sorular bunlar

• Niye son sevgilin. Evlencekmisiniz oyle mi diyor. Yahahahahahahaha

• Bilmem. Bişey demesine gerek var mı sence ben onu son sevdiğim olarak görüyosam

• Yanma varsa idrar yolları enfeksiyonu olabilir sürtünme ile dediğinin mümkün olması çok düşük ihtimal

0|0
    0|0
  • Yok canim bakireliginle ilgisi yok yanma varsa büyük ihtimal idrar yollarinda enfeksion vardir doktora görün

0|0
    0|0
  • tahriş olmuştur

0|0
    0|0
  • Alakasi yok

0|0
    0|0
  • sen adet olmuşssun ablam rahat ol :D

0|0
    0|0
    • Ama iki hafta önce bitti adet kanamam