İsteksiz ilişki sonrası?

Eşimle çok yakında boşanacağız fakat dün isteksiz bir şekilde yani zorla/tecavüz ilişki yaşadık. Oldukça zorlama oldu ve dünden beri kanamam var. Pazartesiye randevu alabildim sma neyden ötürü böyle olabilir ne olmus olabilir? Karnımın sağ tarafında cok ciddi ağrı var kanda Regl kanı gibi değil durmadan kan kaybediyorum.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bir an önce doktora gitsen ve rapor alsan mahkemede de çok işine yarar sağlığında da..

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• eşinle hiç ilişkiye girmemiş miydin?

0|1
    0|0
    • Tabiki girdim 3 yıllık evlilik fakat ilk defa zorla oldu , zorlama oldu

• o şeklde de kanama oluyo mu yaa bilmiyodum ve karnın ağrıyo , geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 14

• Islanmdan zorladıysa olur kanama. Niye zorla yapıyor ki?

0|0
    0|0
  • Yırtılma olmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • 33.media.tumblr.com/...m2powcsEMk1qg4blro3_500.gif kızlığını kaybetmiş olmayasın bazılarınki çok esnekmiş

0|0
    0|0
  • vajina duvarlarına Zarar vermiş olabilir isteksiz olduğum için kendini Kasip siktin Bu yüzden de içine girmesi zor oldu doğal olarak birbirlerine Zarar vermiş Bence bunu eşin yapıyorsa Bir an önce boşan

1|0
    0|0
  • Zorlami

1|1
    0|0
  • sen kendini kastın Rıza'n olmadığı halde haliyle zevk te olmadığı için oslanmada olmadı o şerefsiz tezavüzcü zorladığı için tahriş olup kanamada olmuştur aklıma başka bir açıklama gelmedi

0|0
    0|0
  • Kuru kuru yapılmasından dolayı olmuştur

0|0
    0|0
  • Muhtemelen, zedelenme olmuştur, boşalamadığın için kaygan değildir, iyice canın yanmıştır.
    Yuh, kaçıncı devirde kaldık zorla buna nasl imkan sağlanabilir..

1|0
    0|0
  • burada bir kizda zorla yapti demisti rahim duvarini zedelemisti sanirim o adamda surunsun

0|0
    0|0
  • fena doktora git, ama büyük ihitimalle parmak soktuysa rahim iç duvarlarına zarar vermiştir

1|0
    0|0
  • Perine yirtilmasi olabilir mi?

0|0
    0|0
  • öleceksin yırtmış adam

0|0
    0|0
  • Ciger ye kan yapar:))

0|0
    3|1
  • Mutlaka Doktora git göster, kanama durmuyorsa acil'e git. Ayrıca Evli olan Ailelerde zorlada olsa cinsel iliski "Tecavüze" girmez, cünkü erkegin hakkıdır kadınından faydalanmak. Zina'ya düsmektense karısıyla yapmak zorundadır.

1|0
    3|0
    • Allah Allah yok öyle bir dünya arkadaş. Eşin oldu diye kölen olmadı o kadın senin. Sakın kalkıp kuranı Kerim de şu yaziyo bu yaziyo diye boş yapma kuranı Kerim'in özünü bilen bir insan bunun yanlış olduğunu bilir zaten.

• Amca eşler bosaniyor zaten neyin kafasını yaşıyorsun?

• @Gereksizbirbayan Tamam, bosanana kadar hakkı var faydalanacaktır.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadın doğum hastanesi varsa bulunduğun ilde onun aciline yoksa en büyük hastanenin acikune gitmende fayda var. İhmal edilecek bir durum değil.

1|0
    0|0
  • Ablacim acile gitsene. Öleceksin kan kaybından

0|0
    0|0
Yükleniyor...