Bakire olmadığımı biliyordu ve ciddi olmasa bu kadar şeye katlanır mıydı ?

1.5 yıldır çıktığım birisi var en başından beri benim bakire olmadığımı biliyordu ve kabul etti. O geceleri çalıştığı için org çalıyor ortamından dolayı bu ara çok kıskançlık yaptım aramızda baya gerginlik oldu sorunlu bi zaman geçirdik o zmn ben ayrılmayı bile düşündüm ona bunuda söyledim kabul etmedi ben ayrlmak istemiyorum dedi öncedende ara ara tartışırdık ama hiç ayrılmadık. Bu kavgamızda çok sinirlenmiş annesiyle konuşmuşlar neden ayrılcaksınız falan demiş annesi benim onu kullandığını düşünüyor demiş anneside sormuş brkte oldunmu diye oda bnden önce bi uzun çıktığı olmuş onunla brlkte olmuş demeye getrmiş lafı ilkym desem ne biçim adamsınderdi dedi annesi geçmişine bakma seninle olduğu zamana bak demiş falan bunu annesine söylemiş benim haberim yoktu ondan snra annesiyle görüştük annesi bana yine çok iyi davrandı bana daha snra söyledi böyle bişeyi bu yüzden ben ck kzdm ona nsl bkçm annenn yüzüne dedim bana dedi bz seni böyle kabul ediyoruz sen neden sorun ediyorsun dedi takma falan bn seni kabul ediyorum ve edicemde dedi sizce gerckten seviyor mu eğer annesi ters bi tepki verseydi bana karşı davransları değişrmiydi ?

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• mutluluklar diliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• öncelikte gerçekten çok düşündürücü ve çok güzel bir soru. ancak şunu unutma biz ne dersek diyelim hiçbirşeyi kanıtlamaya yetmez.herşey seninle sevgilin arasında olan şeyler.. ama şunu sormadan edemiyorum: umarım yanlış anlamazsın ( hiç birlikte olmak istediğinden bahsetti mi veya birlikte olma isteğinde bulundu mu ? cinsel anlamda

0|0
    0|0
  • yorumsuz ne alıe be sımdıden yatak odası muhabbetı

1|2
    0|0
  • seninle beraber olmak için annesinden izin alacaksa ondan hayır gelmez...

0|0
    0|0
  • sevgiyi kabul edip bakireliğe bağlamamışlar ne bakireler var vajina dışında her yeri iş yapan...

0|0
    0|0
  • ciddi olmasa katlanmazdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu kuruntulara sevglinin başını ağrıtma bence ailecek seni böyle sevmş kabul etmişler daha ne istiyorsn

2|0
    0|0
  • o halinle seni kabul etmiş aile , helal yani fazla kurcalama...

0|0
    0|0
Yükleniyor...