Başım derte yardim lutfen?

Arkadaşlar ben bir hata yaptim ve çok utaniyorm çünķu ben boyle bir insan degilim eski nişanlım bana yalvardı yakardı günlerce resim at diye vucudunu ve yolladım aptal gibi allah belami versin ve silmemiş tehtit edio ona donmem icin ailemle ugrasiyo kardesimle. Babam sinirli birisi anneme soylemek istiyorum soyliyemiyorum felçlik gecirdi daha once napicami bilmiyorum valla cok utaniyorum kendimden oyle biri degilim cunku insan sevince bazen kendine hakkim olamiyor demeki. Kardesimi ariyo hergun daha 17 yasinda kardesim bilio durumu ama bende suç bulmiyor çunku biliyor oyle biri degilim kardeşim tehtit edio silahla felan korkusuz eski nişanlım babamda oylee.. kan dokulcek diyor babam tehtit yuzunden resimleri bilmiyor tabi anneme soylesemiki napiyim sizce yardim lutfen dalga gecmeyin lutfen.

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Seni boyle tehdit eden evlendiginde satarda

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç korkuyor gibi yapma tatlım. Göster babam seni önce vurur de. Naparsan yap ben savcılığa şikayetimi de verdim sen bana böyle baskı yaparak ruh sağlığımı tehdit ettin de. Bununla ilgili bir rapor al ve tehdit mesajlarını sakın silme. Başının belada olduğunu birkaç hafta sonra evine gelecek olan mahkeme dosyasının sonrasında savunma ve tazminat için hazırlık yapması gerektiğini özgüvenle söyle. En fazla ne yapabiliryapsın sonra da hiç tınma tahrik edici mesajlarına cevap bile verme hatta engelle gitsin sinirinden kafayı yesin herşey olacağına varır zatende gerçekten seni ve aileni üzerse sende acısını çıkar bunun git gerçekten dava et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sen ys troll ya koca bir salaksın
    Bize redim istendiğinde göndereyim mi diye sormalıydın. Göndetip başın poka batınca değil

0|0
    0|1
  • Adamı silahla tehdit ederseniz adamdan önce sizin başınız belaya girer. Tehdit etmeyin yapacaksanız yapın. Aksi halde haklıyken haksız durumuna düşersiniz.

0|1
    0|0
  • kız manyaklık sende eskı nışanlına sen gıdıpte cıbıldak foto atıyon yenı eşın olacak adama ıhanet etmış gıbısın sen ben olsam bır dk bakmazdım yuzune basardım tekmeyı zaten. gelelım soruna akılsızlık sende gıt şimdi polıse baş vur benı tehdıt edıyor dıye resımlerı alıp sıldırırsın sonra ıstersen vaz geçersın ya da çekerler kulagını bırakırlar başkada bır bk olmaz ışlerı daha kotuleştırme bence :d

0|0
    0|0
  • Kesinlikle tehditlere boyun eğme şikayet et mesaj varsa elinde polise ya da dövdürt birilerine ipneyi mk çocuğu

0|0
    0|0
  • diyetisyen cezası çok var Bence direk savcılığa suç duyurusunda bulun belasını bulur serefsiz keske fotoğrafları atarken yüzünü göstermeseydin inkar ederdin

0|0
    0|0
  • Polise git diyeceğim de, onlar da ilgilenirmi bilmiyorum. Gerçekten çok acayip bir ülke olduk. Böyle olaylar her yerde oluyor evet ama en azından çözümü de oluyor. Ülkede hak hukuk yok ki. Yine de git polise.

0|0
    0|0
  • Ne şerefsiz adam bulmuşsun nişanlanacak
    alsın resmi bitarafına soksun kardeşin sana inanıyorsa zaten korkma bir b*k yapamaz, hatta polise verin alıp getirsinler emniyete..

0|0
    0|0
  • en basiti seni savcıya veririm de vede git savcıya şikayette bulun bu tür olayların şakasına bile ceza kitliyorlar mapustan kurtulamaz.

0|0
    0|0
  • öyle bir durum varsa babanın bilmesi durumu dahada zor hale getiri

0|0
    0|0
  • Peki neden savcılığa suç duyurusunda bulunmuyorsun

0|0
    0|0
  • polise git

0|0
    0|0
  • ölünce geçer

0|0
    0|0
  • şikayet et

0|0
    0|0
  • ya trolsün ya kaşarsın mağdura yatıyorsun ya da gerçekten salaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• başa gelen çekilir. dediğin gibi kusura bakma ama aptallık sende. bitmiş bir şey için uğraşıp adama foto atarsan başın yanar. şimdi ayıkla pirincin taşını.. allah yardımcın olsun.

0|0
    1|0
  • Bence şikayet et. Ne kadar etkili olur bilmiyorum ama vazgecer en azından bu durumdan

0|0
    0|0
  • Bak kardeşim öncelikle sakin ol herşey inşallah yoluna girer. Bu senin suçun değil o şerefsizin suçu adam olsa bunun lafını bile yapmaz. Ben anlamadım niye geri dönmeni istiyor seviyor mu. Peki kendinle tehdit etmeyi denedin mi? Mesela ben sana dönersemde ölürüm babama gösterirsende kendi canıma kıyarım ve seni sorumlu bırakırım de. Sen seç de eğer adam olmaya karar verirsen belki sevgine inanmaya ve karşılık vermeye başlarım de.

0|0
    0|0
  • Bence oglanla baris bulus bulustugunda sil butun fotolarini sonra s*ktri bas oglana

0|0
    0|0
  • Direk polise şikayet et

0|0
    0|0
Yükleniyor...