Boşalınca kan geldi?

Boşalınca meni kanlı geldi. Neden olabilir acaba? Ciddi bir durum mu?

0|1
28

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen önemli bir şey yoktur. Yine de gitmende fayda var. Kısırlık öyle durduk yere olacak bir şey değil. Prostat sıkıntı yapmış olabilir. Bir kaç kere üst üste yapınca olabiliyor. Aşırı uyarılmadan dolayı da bazen kanama olabiliyor. Kanama şeklinde bir süre devam ettiyse ciddi sıkıntı olabilir. Orgazm sırasında meni ile birlikte geldiyse pek dert edecek durum yok. Yine de doktora gözük. Kısırlık olacağını sanmıyorum için rahat olsun.

0|0
    0|0
    • Belki partnerimden bir şey bulaşmıştır diye düşündüm başta da. onda bir sorun yokmuş ama. Ama gideceğim ikinci de biraz kanlıydı ama bir daha olmadı. Muhtemelen yolda bir sıkıntı var gibi.

• İdrar yollarında enfeksiyon olabilir diye düşünüyorum. Genç adamsın prostatta o kadar sıkıntı çıkacağını ve ya enfeksiyon olacağını sanmam. Yine de hor kullanmamak lazım bedeni.

• Teşekkür ederim sağolun.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• doktora git yarın

0|0
    0|0
  • meni zaten kan ki vücut sıcaklığı ile renk değiştirik beyaz renk alıyor galiba 5-6 kez boşaldıysan kan gelebilir ama ilk seferde kan gelmişse doktora gitmelisin

0|0
    0|0
    • İlk seferde geldi. Bariz kandı yani. Hani sanki sonradan bulaşmış gibi pıhtı halinde. Ikinci de homojen kanlı geldi

• Gittim zaten bu sabah. Üretrit olmuş. Antibiyotuk verdi iki tane. İdrar ile meni yolunun kesiştiği yer iltihaplanmış.

• geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 7

• Ürolojiye gözük dostum yarın neden olduğunu bilmiyorum ama sıkıntı bir durum olabilir

0|0
    0|0
  • idrarla aynı kanallardan geldiği için idrardan kaynaklıdır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İdrar yolu enfeksiyonu olabilir.

0|0
    0|0
  • aynı sıkıntı 1 kere basıma gelmıstı ama bende madde kulanım yoluyla oldu doktora gıttım kan tahlılı bıde men tahlılı hıccbı sıkıntı cıkmadı ama gıt derım yınede

0|0
    0|0
  • Bosaldgnda kan gelmesi ciddi bir durumdur pasa

0|0
    0|0
    • Kısırlık falan gibi bir şey olmaz dimi. Çok fena tırstım

• Dostum zamaninda biyerde okumistum bosaldgnda kan gelmesinin sebepleri vardi tam hatirlamiyom gecmis zmaan aralarindan sadece bitanesi korkulcak bisey dgldi ama diger tum sebepler ciddi bir sorundu boyle bir durumda hemen doktora gorunmesi gerekir falan yaziyodu

• doktora git dostum tarraktan kan gelmesi sıkıntıdır !!!

0|0
    0|0
  • fazla asılmaktan kılcal damarları kanatmışsındır az ara ver

0|0
    0|0
    • Partnerim var.

• yok be alakası yok kılcal damarlar kanamış ondan

• Hmm. Bakalım ne çıkacak ya. İnşallah dediğin gibidir.

Yükleniyor...