Arzular şelale fakat 10 gunluk yasak?

Sekse duskunlugum yuzunde 3. kez bel sogukluguna yakalandim gercekten kotu bir hastalik allah kimseye vermesin ama dayanamiyorum igneyi yedim antibiyotugide aldim duzeldim su anda fakat doktor 10 gun yasak koydu seks ve mastrbasyon yok nasil olcak boyle napmaliyim?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• farklı kadınlarla beraber olanlarda mı oluyor bu hastalık?

0|0
    0|0
    • Hayir mikrobuvtasiyan kandinla birliktw olman yeterli

• evet doğal olarak ben kimden kaptığımı bilmiyorum aslında son zamanlarda cinsellik konusunda azıttım cezasını çekiyorum böyle

• gizlenin.

En İyi Erkek Görüşü

• Neden korunmuyorsun arkadaşım? kısırlık tehlikesi var

0|0
    0|0
    • Kafama sicayim ya en buyuk korkum o zaten ama prezervatiften nefret ediyorum zevk alamiyorum ereksiyon skintisi yasiyorum prezervatifle

• En iyisi evlenmek diyorum artik benim basima ne geliyosa bu uckur sevdasina geliyor

• Aynen öyle ya evlen ya düzenli birini bul ve sık sık da kontrole git

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl bir hastalık nasıl bulaşıyor?

0|0
    0|0
    • Cinsel yolla ozellikle anal ve zorlama olan iliskilerde idrar yolunda iltihaplanma oluyor iserken feci bir yanma oluyor bunun onlemi evlenmek ve tek esli bir iliski yasamak zaten evlencem artik

• Evlenince, kadının poposunda bakteri olmayacak mı enfeksiyon v. s?

• Anal temizlikle bu giderilebilir zaten bir kere ten uyumu saglandimi birbirine hastalik bulastirilamaz yani evlilik sart degil bir kisiyle iliski yasamak daha saglikli

Erkekler Ne Diyor 1

• belsoğukluğu tedavisi var en kötüsü hiv aids yakalanır sın tedavisi yok

1|0
    0|0
    • hiv testi yaptır

• belsoğukluğu geçirenlerin hiv aids hepatit b hepatit c frengi yakalanma riski yüksek

• Korkuttun simdi beni

Yükleniyor...