Gülmeyin ama kondom nasıl kullanılır?

mesela erkek takar ya kondomu boşalacağı sıra onun içine mi boşalır taşmaz mı ya da patlayıp yırtılmaz mı?

0|1
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Garanti olsun diye siz üzerine çorap geçirin bir de :D

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kondomun paketini acinca onu penisin ucuna yerlestirirsin byle kondomun ucunda kücük fazlalık yer var erkek onun icine bosalır kondomu takmadan once o fazlalık yerı parmaklarla skstirilir ki icindeki hava cksin da erkegin dölleri icine dolabilsin. Aksi haşde tasar. Snra kondom asaga cekilir

0|0
    0|0
    • kitabını yazmış a... q.. bir ara ders ver bana.

• @AhandaGeldim boyoloji dersinde almanyada cinsel hastalıklar islendiginde onlardan korunma yöntemleri de isleniliyor

• Super anlatmissin.

Erkekler Ne Diyor 24

• bimden alırsa yırtılır :D

2|0
    0|0
  • Erekte olmuş organa takılır.

1|0
    0|0
  • Uç kısımda hava kalmamalıdır. Bunu sağlamak için önce prezervatifin uç kısmına bastırıp, içerideki hava dışarı çıkarılır, ondan sonra prezervatif penise takılır, yuvarlanarak açılır. Ya da prezervatif, uç kısmı içeri doğru üflendikten sonra penise geçirilir ve yuvarlayarak açılır. Bu işlem için daha fazla zaman gerektiğinden, prezervatifin ucunun önceden üfleyerek hazır durumda bekletilmesi önerilir.

1|0
    0|0
  • Le-condom alırsan ölüm tehlikesi bile olur

3|0
    0|0
  • içeriye dikenli tel döşemediyseniz bişey olmaz

1|1
    0|0
  • taşabılır patlak çıkabılır dıkkat edecek eşın ve eışn de takabılır sende eşıne takabılırsın senın takman daha haz verır ben sevıyorum ğarterım once oral yapıp ya da sevışıp sertleşınce kendı takıp kucagıma oturmasını

0|0
    0|0
  • yok yok hiç bir şey olmaz açarken ya da takarken sen yırtıp delmezsen bir o dediklerin olmaz

0|0
    0|0
  • Okey kullanmayın len o patlıyormuş :D

0|0
    0|0
  • onun ucunda boşluk var kaliteli kondom kullanırsanız hiçbir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Evet onun içine boşalıyoruz ve patlamıyor esnek çünkü :) ve ucunda özel bir yer yapmışlar boşluk var

0|0
    0|0
  • yok batlamaz ve o nu dolduracak kadar boşalacak bir erkek yoktur erkeklerin boşalması işimek gibi değil o kadar olmuyo sen çok tecrübesizsin belli oluyo :D hoşuma gitti

0|0
    1|0
    • yo benim sevgilim bir boşalıyordu inanr mısın işemekten bile uzundu ciddiyim :D

• yokya sana öyle geliyor standart erkek ama sen yanlızca onu gördüğün için öyle

• booom diye patlayabilir. adana merkez patlıyo herkez. :)

1|0
    3|1
  • Ben patlattı bir kere :)

0|0
    0|0
  • Ucunda boşluğu var ve esnek olduğu için sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Kondom bol suyla yutulan haptır.

0|1
    1|1
  • egerkı adıyse condom patlar tabıkıde yanı yırtılır oyle dıyım :)

0|0
    0|0
  • ucunu 3cm boşluk kalsın orası men yerı eger takıcaksanda azına sok lap dıye oturt

0|0
    0|0
  • Kullanan bilir yorma sen o kafani

0|0
    0|0
  • Sağlamdır bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • yok dayanıklı onlar geçen youtubede görmüştüm adam prezarvatifi şişiriyordu balon gibi yaptı ama patlamıyor zaten onu taşıracak kadar erkekte sperm bulunmaz

0|0
    0|0
  • Evet onun içine boşalır zedeleyici şekilde takarsaniz yirtilir

0|0
    0|0
  • Uc kısmında biraz boşluk kalıyor taktığında ve zevkin en güzel yerinde hatunun içinden çıkartmadan dibinde boşalmanın keyfini yaşıyorsun, uctaki boşluğa fışkırıyor boşalma

0|0
    0|0
  • Naylon gibi bisey düşün sağlam ama ucunda da depo gibi küçük bir bölme var oraya giriyor kaçırma ihtimali çok az :)

0|0
    0|0
  • İçine boşaliosun yok cikmaz patlama ihtimali var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok merak iyi değil ya eucum yahu, balon gibi şişirip valeybol oynanıyor prezervatifle hıhım :D

0|0
    0|0
  • kaliteli alman lazım bu yüzden

0|0
    0|0
  • Ten tene değmesi daha güzel boşver sen kondomu

0|0
    0|0
    • öyle diyonda eski sevgilimle kondomsuz yaptık az kalsın hamile kalıyodum *

• Hem zararı olmuyo hemde sperm kaçsada öldürüyo spermleri, hadi diyelim öldüremedi ve yumurta ile döllendi o zamanda döllenmiş yumurtayı rahim duvarına yapışmadan atıyo rahimden. %95 çözüm.

• 18ine girince taktırabilirsin

Yükleniyor...