Kız arkadaşımdaki değişimler...Yardımcı olursanız sevinirim?

Kız arkadaşım, konuşmalarımızda anlattıklarına göre, belli geçmişi olan bir insan... benim düşüncem tabiki. Gel gelelim bana söylediklerinde geçmişinin açılmasını hiç istemeyen bir insan konusu geçtiğinde ağlayıp sızlanan bu yakarışlarla konuyu hemen kapatıp sıkıldım başka bir konu aç ya da telefonu kapatan, uykum geldi gibi bahaneler yapan bir insan.

Şimdilerde cinsellik üzerine muhabbet açtığımda beni hiç dinlemeyen kız gitti, yerine tamamen o kadar anlayışlı bir insan geldi ki görmelisiniz.

Hal ve hareketleri tamamen sevgiliyi andıran.

Bu durumda benim davranışım hep bu yönlü mü olmalı yoksa bağlılık olmasın diye yol mu vermeliyim?

Güncellemeler:
kız arkadaşım sevdiğim değil ileri yok.

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• kız arkadaşını bir ilişki yaşamış ve incinmiş olabilir... bundan pişmanlık duyuyor olabilir... ama ona asıl suçlunun kendisi olmadığını anlatman iyi olabilir... ama yaşadığı olayları kesinlikle anlatmasını sağlamalısın... hatta ona bunu anlatmadığı ana kadar içinin rahat olmayacağını söyle...neden beni internette senle ilgili tavsiye alacak duruma getiriyorsun diye kız:) ama kendisi de olayları kavrayabilecek durumda olmayabilir.. yani ham halde dağınık birşeyler olabilir.. yine de ona güven verirsen çok zorlamadan mutlaka kendini rahatlatacak olan dışa aktarımı yapacaktır..ona şefkat göster belki anlatır, şefkat seksin açamadığı kapıları da çabilir.. ne de olsa her duygu başka kapılara açılıyor..kendimizin de ihtiyacı olan şefkati sevginden esirgeme derim..ve son bir uyarı. biz erkekler çok güçlü olduğumuzu sanarız.kadınımız karşısında eziklik gibi düşünürüz duygusallaşmayı.. oysa öyle değildir.. erkeklerin bazı konularda bazı anılarını anlatırken güçsüz olmaları da önemlidir... güçsüz, kırgın, ağlayan yanlarımızla da kadınlarımızı kucaklayalım.. örneğin parasızlığımızı, örneğin sadakatsizliğimizi, örneğin cinsel saplantılarımızı, boşaldıktan sonra pişman olmalarımızı anlatabiliriz... eğer yaşıyorsak tabiki.. amacım sadece bunların ilişkiyi geliştireceği ve kadınlarla erkeklerin birbirlerini tanımalarının önünün açılması..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sen bu kızla gelecek düşünüyor musun? onu gerçekten seviyor musun demicem çünkü gerçekten seven bu soruyu sormaz.

0|0
    0|0
  • Yol vermek demeyelim de güzel bi dille onunla artık görüşmediğini söyle. Yazık kızın hayatından çalma. Onu üzme boş yere..

0|0
    0|0
    • üzüleceği ne olabilir ki sadece ilişkiye bu yönlü bakıyorsa ben buna sadece sapık derim

• Ben kızın seni sevdiği anlamında vermiştim o cevabı.

• Ben tam olarak meseleyi anlamadim.

0|0
    0|0
  • Onu kendine bağlama madem sevmiyosun bitir ilişkinizi yazık kıza da...

0|0
    0|0
  • hayatından çıkarsan ikiniz için en iyisi olacagını düşünüorum

1|0
    0|0
  • Neden bağlılığın olmasını istemiyosun ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bana göre kız seni sevgili olarak görmek istiyor. Önceki ilişkilerini anlatmak istememesinin sebebi de bu bence.

0|0
    0|0
  • tabiiki tek o yönlü olmamalı.. cinsellik üzerine böyle birşeyi yaptıysa, belki de senden hayatınızda eksik olan bir şeyi bekliyordur dostum, olamaz mı?.. ;) bilemedim.. bağlanma konusunu bilemeyeceğim. hal, istek ve tavırlarından belli olur sanırım. :S

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsun ama halen devam ediyorsan açı çekmeyide göze alıyorsun demektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...