Türk kadınlarının erkek fobisi

Erkekler ne ister ?

Bu soruya insanların vereceği ilk cevabı bilmek zor değil. Özellikle bizim toplumumuzdaki kadınların o malum cevabı soruya yakıştırdıklarından hiç şüphem yok ancak bu kadar kolay mı erkek dünyasını kavrayabilmek ? Günümüzde Türk erkeği için Türk kadının yaptığı en hatalı olduğunu düşündüğüm abaza yada abazan yakıştırması ne kadar doğru ? Gerçekten erkek, o yeşilçam filmlerinden tanıdığınız gibi bir karakter midir ? Kadınların fobiye dönüşmüş bu erkek modelinden dolayı kaybettikleri bir çok güzel şeye hitaben yazıyorum... Geçenlerde bir arkadaş ortamında sevgilisinden ayrılmış, salya sümük ağlarken dinlediğim bir kadının şu sözleriyle başlayalım '' Beni kullandı ve işi bitince bir iç çamaşırı gibi fırlatıp attı '' Bahsettiği erkek türlü şaklabanlıklarla kendi ekonomik durumunu aşacak şekilde sevgilisini şımartmış. Yılbaşı hediyeleri, lüks restoranlarda yemekler, doğum gününde yapılan süprizler, yazılan şiirler, hafta sonu tatilleri, yapılan jestler... Yaklaşık 6 ay birlikte olmuşlar ve iki kez sevişmişler. Ortalama olarak yıllar süren ilşkilerde bile buradaki kadar emek harcandığını göremezsiniz. Ben kendi adıma konuşuyorum bir kadına bu kadar özen göstermedim. Bu yazıyı okuyan arkadaşlardan ricam gooogle arama motoruna bir zahmet girip, ''Eskort kadın'' yazdıktan sonra karşınıza çıkacak o ''MUSTEHCEN'' siteleri bir incelemeniz. Göreceksiniz ki, sosyal hayatta nadiren karşılaşacağınız güzelikte fiziği olan, bir erkeği yatakta bir çoğunuz gibi gözlerini kapatıp uzanmak yerine, tatmin edebilecek şekilde hizmet sunan bir çok şehirde ve çok fazla sayıda, ekonomik açıdan oldukça ucuz seçenekler bulabiliyorsunuz. Burada bir kadının kuaför masraflarıyla bu işe ayrılacak bütçeyi karşılaştırırsanız erkeklerin cinsel anlamda ne kadar zengin bir dünyada yaşadığını görürsünüz. Tabiki konumuz eskortlar değil, acaba siz erkek olsaydınız, yukarıdaki örnekte verdiğim ilşkidedki gibi, muhtemelen kocaman poponuzla yada kıllı tüylü bacaklarınızla haftalarca yada aylarca sizi yatağa atmak için bu kadar uğraşır mıydınız ? Peki televizyonda, internette pc başında, telefonda yolda yürüken reklam afişlerinde çıplak kadın görmekten sıkılmış erkekler sizce hayat kadınlarına bu kadar rabet gösterse bunların fiyatı bu kadar ucuz olur muydu ? Türk erkeğine abaza yakıştırmasını yapan kadınların, erkeklerin tek amacının cinsellik olduğuna inananların, dönüp bir kendisine bakmasını istiyorum. En alt ekonomik düzeyde bile yaşasalar erkekler diledikleri zaman sevişmek için kadın bulabiliyor ve sizin hayal bile edemeyeceğiniz fantezileri yaşıyor. Siz ise '' bütün bu erkekler beni yatağa atmak için uğraşıyor'' kezbanlığını yapıp masturbasyonla sınırlı cinsel hayatınızı nimetten sayıyorsunuz. Tekrar düşündüğünüzde, yukarıdaki ilşkinin neden sonra erdiğini, bunca fedakarlıktan sonra bu kadar değer verdiği bir kadını bir erkek neden terkeder yada neden soğur ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• okudum bizi buralara iten bir sürü neden var en başta aileden geliyor sen kızsın otur sen kızsın sus sen kızsın kahve içme vs vs annemde derdiki hiç unutmam cinsel bölgene sakın dokunma ister inanın ister inanmayın ben cinselliği bilmeden evlendim masturbasyonun erkeklerin yaptığını biliyordum kızlar hiç bir sey yapmazlar evlenince eşleriyle birleşme olur ve her birleşmede kanın geldiğini düşünür korkudan ölürdüm evlendim 5 günde bekaretim zorla bozuldu peki ben bunu kız olduğum için mi hakettim!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkekler yemek ister,erkekler evinin hanımı olacak biri ister, erkeklerg*tister.demişler ya erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer diye.ulan birisi de demiyor ki sanki hizmetçi alıyor* kodumun? peki ülkede ki kadın şiddeti? onu da gidip biz yapmıyoruz.küçük yaşlardan beri bak kızsın dıye bışey yapmıyorum diyenlerle büyüdük.benım karşıma öyle biri çıksa ağzını burnunu kırmadan bırakmam.kadın-erkek eşittir.bunu da beyninize kazıyın.TÜRKİYE CİNSEL AÇLIĞIN AFRİKASIDIR

2|1
    0|0
  • '' En alt ekonomik düzeyde bile yaşasalar erkekler diledikleri zaman sevişmek için kadın bulabiliyor ve sizin hayal bile edemeyeceğiniz fantezileri yaşıyor. Siz ise '' bütün bu erkekler beni yatağa atmak için uğraşıyor'' kezbanlığını yapıp masturbasyonla sınırlı cinsel hayatınızı nimetten sayıyorsunuz. ''

he canım hee he.

0|0
    0|0
  • Detayı okumadım.Şu kadarını söyleyim, Türk erkeği tercihimdir.

Tabi göbekli, bıyıklı, kel olanlarını değil.

Modern Türk Erkeği.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...