Evlendikten sonra ya da vajinal ilişki yaşamaya başladıktan sonra adet? ?

Evlendikten sonra ya da vajinal ilişki yaşamaya başladıktan sonra adet düzene girer mi ve daha çok olmaya başlar mı? Kendi mi bildim bileli adet düzensizliğim var ve olduğunda da kısa sürüyor az geliyor çabuk bitiyor. İlaç doktor demeyin yıllarca doğum kontrol hapinden baska bsey vermediler ilaci bıraktığımda 2 3 aya tekrar düzensizlikleri başlıyor yani ben ilaclarla mi yaşayacağım ömür billah bilemedm :( yaşın küçük büyü düzelir dediler büyüdüm düzelmedi evlenince hormon seviyelerin değişir diyorlar duzelirmis fikriniz var mı bu konuda?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• evlendikten sonra adet agrıları kalmıyor diye biliyorum ama düzen konusunu bilmiyorum. birde dogum kontrol hapları çok saglıklı degil kısırlıga götürüyor bilin istedim sadece.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evlendiği n zaman günü uzar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Pek bir bilgim yok ama sanki düzenli cinsel ilişkin olunca erkekte kadında vücudu organları daha sağlıklı oluyor diye biliyorum... ;)

1|0
    0|0
  • az olup çabuk bitmesi ne güzel işte evlilik için bşr avantaj

0|0
    0|0
    • Ama sağlıklı değil sanki bir kadın için 3 gun bişey kalmıyor olduğu günlerde de dolu dolu bir Ped hiç atmadım hep çok az oluyor

• çok kan gelmesi şartmı bu merette hiç olmazsa ne yapacaktın

• Bisey sormak istiyorum ileride bu haplari kullandiginiz icin çocuğunuz olmaz dedi mi doktor?

0|0
    0|0
    • Hayır demedi aksine düzgün adet olamamak yumurtlamanin az olması demek çocuğum tedavi ile olabilirmis

• E tamam hersey normal

• Doktor nedem oyle demis acaba bu bizim kafamizi kurcaliyo yani cok etkili bir dogum kontrol hapi var mı cocuk olmayacak kadar.

• senin ilacın o mu :)

0|0
    0|0
  • hayır, deşişmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• var öyle bişey ama genelde kesiliyor falan diyolar bilemiycem

0|0
    0|0
  • Bence evlenince adet düzene girer inancı koca bir sacmalik. Annemden biliyorum en azından :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...