Ortalama Penis boyu ne kadar olmalı? Erkekler Penis boyunu yazarmısınız takıntı yaptı bende bu soru?

Arkadaşlar herkez farklı bişey diyo bende takıntı oldu sizce ideal penis boyu kaç cm olmalıdır?

0|1
3|11

En İyi Kız Görüşü

• 14-18 arası ideal bence fazlasını düşünenler ya abartanlar ya da hiç yapmamış olanlar

0|2
    0|0
    • Benim ki 15 - 16 yı zorluyo 18 yaşıma bu ay girdim daha fazla uzar mı acaba?

En İyi Erkek Görüşü

• 200 milimetre

0|2
    0|0
    • Yani?

• Çok haklı ve doğru konuşuyosun abi..!

• her zamanki halim hani yanlış olmasın :D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Türkıye ortalaması 15 civarıdır penisin kadına zevk verdiği ve zevk aldığı kısmı ilk 5 cmlik kısmıdır kalanı karın boşluğuna gider ;)

0|1
    0|1
    • 5 değilde 9 diye duymuştum.

• yok dostum kadındada 5 erkektede 5 tir durduk yere -10 olanları depresyona sokma :)

• ahahahah :D tamam taamam jajajjkasd Güldürdün ya :D

• En kucuk ama is goren penis boyunun 9,5-10 arasi oldugunu duymustum bunun altindakiler sıkıntı.

0|1
    0|0
  • 14-15 yeter en ideali.

0|1
    0|0
  • Ortalama 14 cm olur

0|1
    0|0
  • 20 cm Felan :)

0|0
    0|1
  • 13 cm enine boyuna 18 cm yaş 20
    takma kafana 9 cm olanı duydum öyle olsa keser atarim daha iyi 😂

0|1
    0|0
    • Genişliğini nasıl ölçüyosun cetveli yan tutarak mı benimki 3 çıktı. s

• ha öylee bende şey var neydi metre var onlan yapsam olurmu?

• olur canin ne istiyorsa onla ölç mesela bir kağıt kes penisini çevresini sar kağıt ıle sonra normal cetvel ile o kağıt ın boyunu ölç :)

• benimkisi 16-17 cm

0|1
    0|0
    • Benimki 15-16 keşke 17 olsa

• kısmet 9ortak iyi kullanırsan srun yk memnun olmalısın pek bir fark yk

• 22 cm falan

0|1
    0|1
    • OOhaaa oohaa senin ki o kadar mı * benim ki 15- 16 yı zorluyo.

• Benimki gercekten 20-22 cm arasi ve inan bana 15 cm olmasini tercih ederdim, cünkü tamamen zevk almam icin hepsini sokmayi istiyorum ama cogu zaman sorun yaratiyor, bir keresinde dikkat etmedim, kadin acidan , sancidan agladi..

• 22 de çok be aga 18 felan iyi bence.

• Benimki de 11 cm. Evlenmek bile istemiyorum. Hayattan sogudum resmen. Ez az 15 cm olmali bence. Daha asagisiysa evlenmeye de gerek yok nasilsa kadin doymicak mutsuz olcak ve gözü hep baska erkeklerde olcak.

0|1
    0|0
    • Ben 18 yaşıma yeni girdim sakallarım yeni yeni terliyo ve 15 cm uzarmı acaba?

• Herkes. De ne varsa odur. Dost.:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...