Adetlıyken mast yapmak?

adetlıyken mast yapmak zararlı mı? gusül gerektırır mı?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Maide suresi 6 Ey âmenû olanlar (Allah’a yaşarken ulaşmayı, teslim olmayı dileyenler)! Namaza kalktığınız zaman yüzlerinize ve dirseklerinize kadar ellerinizi yıkayın ve başlarınıza meshedin ve ayaklarınızı da topuklarınıza kadar yıkayın. Eğer cünüp iseniz o taktirde iyice yıkanıp temizlenin (boy abdesti alın). Eğer hasta veya yolcu iseniz veya biriniz tuvaletten gelmişse veya kadınlara dokunmuş (temas etmiş) ise, eğer su bulamazsanız, o zaman temiz bir toprağa teyemmüm edin. Ve de ondan yüzlerinize ve ellerinize mesh edin, (sürün). Allah size güçlük çıkarmak istemez, sizi temizlemek ve sizin üzerinizdeki nimetini tamamlamak ister. Umulur ki böylece siz şükredersiniz.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Burada tamamını yazmıştım aynı soru , tekrar aynı cevap vermiş olmayalım bu linkten oku

www.kizlarsoruyor.com/.../q4024584-adetliyken-mast-yaparsam-yinede-hemen-abdest-almam-gerekir-mi

0|0
    0|0
  • İşte güzel bir soru. Bence güzel olur ve gusülden de yırtarsın. Adetliyken alamayacağına göre abdestini. Yap gitsin anasını satayım. Hohoyyyt rinna rinnanayy
    Neyse normale dönelim. Bişi olmaz ama çok kurcalama...

0|0
    0|0
  • Akıntı varken nasıl bir mast yapıorsun böyle şeyler yapma lütfen adetin bitsin doya doya yap yaptır zevkini çıkar

0|0
    0|0
  • adetli iken değil mast. erkek prezervatif kullandığı sürece ilişkiye girmekte zararlı değil ama kanlı kanlı pek tercih edilen bir şey de değil tabi (((: gusül gerektirir mi? bu tartışılır bir konu beni aşar..

0|0
    0|0
  • Caiz değil evladım sakıncalı ama yapacaksanız sorun yok ulen yap gitsin işte ne olacak gusül şart tabi

0|0
    0|0
  • Ne kadar iğrençsin.

0|0
    0|0
  • Yapma Elini kana bulama
    Zaten cunupsun

0|0
    0|0
  • zararını bilmem ama gusül alsan ne olacak zaten adetlisin

0|0
    0|0