Kanlı çarşaf olayı ?

hala gerdek gecelerinde kapı önlerin de kanlı çarşaflar bekleniyor mu ?

bekaret değil fakat şu çarşaf olayı sizce ne kadar mantıklı ?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• çarşaf olayı sacma bi olayda evlenecegim kişide bekaret ararım yani olmasa evlenmem herkesin bi kuralı vardır bazı arkadaşlar önemsemeye bilir ama bir çok insan için hala önemli bence

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Yok şimdilerde kızlar bekaretini önceden kaybetiği için gerdek gecesini adet gününe denk getiriyorlarmış.

1|0
    1|1
  • saçmalıktan öte bişey değil sonuçta genetik olarak esnek zarlarda mevcut kimisi doğum sırasında bozuluyor. öyle bir kıza denk gelirse gerçekten kötü olur

1|0
    0|2
  • Ailelerinize müsaade etmeyin gençler. Sakın ola kabul etmeyin. Sizler aklı başında yetişkinlersiniz. Kendinizi aşalanmasına izin vermeyin. Utanılacak birşey bu.

1|0
    0|1
  • Kız yokki kanlı çarşaf olsun tavukmu kescez :()

1|1
    2|2
    • güzel bir cevap vermişin

• bakir erkek dee yook adam gibi adam daa yook kızlara o.. gözüyle bakıyosunuz daa sanki erkekler çok namusluularr daa hep kızlar sorumluluk alcak kız için cinsellik öcüü erkek için ihtiyaç erkek yapar o üstündür kızz o olurr o zaman erkekteen o... dırr mantığı buu

• sakin ol şampiyon ben sadece dogruları söyledim hem artık kız da aramıyoz az kullanılmış olsun kafi ;)))

• saçmalık. insanlar bekareti ne kadar önemsiyor ya. seks doğanın kanunlarından birtanesi ama bunu insanların aklına sokmak uzun yıllar daha alıcak. bakire olsan ne olmasan ne olur

3|0
    1|3
  • nöbet tutuyorlarmış, biz öyle duyduk. A.M.M. -Acil Müdahale Mangası sldkfskjhdfsdf

1|0
    1|2
  • Kapıda bekleyen yok ama kocan içten içe bekliyor haberin olsun

1|0
    0|1
    • benim açımdan sorun yok bakirelik kavramını biçok kız yerden ytere vursada ben önem veririm namus bu başka şeye benzemez sorun şu kapıda beklemek çok gerice geliyor

• Şimdi öyle bir uygulama yok merak etme . Çok eskide kalan bir şey.

• bizde öyle birşey yok..

0|0
    0|0
  • malesef devam ediyordur bir sürede eder sanırım

0|0
    0|2
  • ikisi de mantikli degil

0|0
    0|2
  • japon bayrağı olayını mi diyon yok la onlar 20sene önce oluyormuş :)

0|0
    0|0
  • bi arkadaşsmdan duymustum anadolu da bazı yerlerde hala devam

0|0
    0|0
  • bazı yörelerde var hatta japon bayargı gb asıyorlar

0|0
    0|0
  • kırsal kesimlerde ve özellikle doguda halen var oldugunu duynuştum yazıkk...

0|0
    0|0
  • Memlekette bakire gelin kalmadığı için bu geleneğin son 10 yıl içinde unutulduğunu düşünüyorum

0|1
    1|2
  • öyle bişey artık yok diye biliyorum

0|0
    0|1
  • öle bişey yok.filmlerde o

0|0
    1|1
  • bu devirde artık yok çünkü kızlar erkeklerin beynini yıkamış,benden öncesi önemli değil diyen erkeklere acıyorum

0|2
    1|0
  • nasıl oluyor o yaa mntıksız bişi

1|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 8

• gerikafalılar kalmamıştır umarım.

0|0
    1|2
  • çok utanç verici bir durum

2|0
    0|1
  • bakir erkek dee yook adam gibi adam daa yook kızlara o.. gözüyle bakıyosunuz daa sanki erkekler çok namusluularr daa hep kızlar sorumluluk alcak kız için cinsellik öcüü erkek için ihtiyaç erkek yapar o üstündür kızz o.. olurr o zaman erkekte o... durr mantığı buu o yapına aman koçum evladım yaşa sen deniliyo bölesi zihniyetin içine tükürsünler...

0|0
    0|1
  • Malesef bizde suruyor daha

0|0
    0|1
  • bazı yerlerde hala var bu gelenek. bzm koyde de var. bna coksacma gelıo sonucta kocan bılıyo neyın ne oldgnu buyuklere gostermenın bı anlamı yok

0|0
    0|1
  • eşin olcak adamın ailesine bak , eğer gelenekçi değilselr olmaz öyle şeyler anadoluda bazı yerlerde var bu adet , çarşaf kızlık bozulmasını temsil eder.

0|0
    0|0
  • çok mantıksız şeyler, daha yapılıyodur sanırım iğrenc birşey isnan utanır

0|1
    0|2
  • afrikada bazı yerlerde erkeğin annesi gelinle damadın ilk ilişkisini aynı odada oturup izliyormuş kızın bakireliğini görmek için :)) bizimkiler gene kapıda beklermişler..

0|2
    0|2
Yükleniyor...