Regl dönemi öncesi kadınlar neden sinirli oluyor?

Gerçekten kadınlar bu kadar sinirli oluyor mu?
Gerçekten kadınlar bu kadar sinirli oluyor mu ?

0|0
4017

En İyi Kız Görüşü

• Hormonlar sağ olsun, benim hormonlarım bozuk bu sebeple sinirlenmiyorum adeta kısır bir ev kedisiyim. Aslında kötü bir şey ama bu yönden kendimi şanslı hissediyorum :D

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öncesi... Olduğu sırada.. Bitmek üzereyken.. Bitiş haftası... Final.. Ayda 1 hafta sakinler demek ki o da denk gelirsen

6|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 39

• :D :D

cok dogru :)

0|1
    0|0
    • uzak durmak lazım o zaman sizden :)

• tabıı tabıı. burdan erkekler soruyor mesela :) regl zamanı sevgılıme nasıl davranayım dıye :) cıkolata ver herseyıne tamam askım de dıyorum :) bır kac gun suruyor o hal ama karıkaturdekı kadarda olabılıyor bazen ;) <3

• o zaman o günlerde size bulaşmamak lazım.. saygılar :)

• Yoo.

0|1
    0|0
  • Hormonların suçu

0|1
    0|0
  • Hormon işte .

0|1
    0|0
  • Yabancı bir ulkede bir kadın bir problemden ötürü eşini öldürüyor. . Fakat az bir ceza alıyor. . Eşini öldürdüğü gün regl baslangiciymis ve bunu kanitlarla hakime sunuyorlar. . Bunun istem dışı ruhsal Sağlık problemi olarak görüp hafifletici neden sayılıyor. .

Akıllı olun beyler :)))

0|0
    0|1
  • Ruh; bütün duyguları öncesi o an ve sonrasında yaşıyor. Aynı anda hüzünlü aynı anda ağlayan aynı zamanda gülen manyak bişiye dönüşüyor. Sinir katsayısı tavan yapıyor aynı zamanda..

0|1
    0|0
  • öncesi mi oluyomuş o? ben adet günlerinde öyle olunuyo biliyodum. tüh bak görüyo musun yanlış zamanda sinirleniyomuşum :S

0|0
    0|0
  • Çok güldüm

0|1
    0|0
  • Bu ben ve esim

0|1
    0|0
  • Olmuyoruz

0|1
    0|0
  • Hormonlarla alakalı..

0|1
    0|0
  • Karikatür tabiki abartı. Evet sinirli oluyoruz ama bu kadar değil.

0|0
    0|0
  • hormonlardandır :)

0|0
    0|0
  • giriş-gelişme-sonuç evreleri var :D bütün evrelerde sinirli oluyoruz :D

0|0
    0|0
  • yok be o kadar değil.

0|0
    0|0
  • Sanane mk ben regl dönemi öncesi değil regl döneminde sinirli olcam belki Allah Allah ona da karışıyolar.

Biri de çıkıp der şimdi Rus kızları regl dönemi öncesi sinirli oluyomuş diye
    bir koycam..

0|0
    0|0
  • O kadar da değil ya çok abartiliyor
    Ama çikolata krizi denilen sey doğru :D

0|0
    0|0
  • baş agrısı çogunlukla olan bişey sinirli olmasının sebebi bu bende sinir oluyorum bide insan doluyo sonucta kan atıcaksın vicudun kirli gibi hissediyosun bundandır hem kadınların genel hali biraz sinirli buda birlesince canavar çıkıyo ortaya :D

0|0
    0|0
  • Hayır yiyolar sizi

0|0
    0|0
  • çünkü karınları şişiyor canları yanıyor ateş basıyor o dönem çok zor geçiyor o yüzden sinirli oluyorlar

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 16

• Kan alttan aktıkça kan basıncı beyin seviyesinin altına iniyor e haliyle beyine kan gitmeyince sapıtıyorlar ya da durumu kullanıyorlar (sinirli oluyorum diyen gruptan bahsediyorum) huzursuz olursunuz anlarımda sinir ne alaka? Oysa benim tanıdıgım hic bir kadın böyle eylemlere girmiyor gayet uysal ve şirin bir şekilde güne devam ediyorlar baş ve mide ağrısı hariç bunlar petlerine güveniyorlar demek ki :)

1|1
    0|0
  • bazıları öyle

0|1
    0|0
  • Hormonların dengesizliği sanıyorum.

0|1
    0|0
  • kaç uzaklaş

0|1
    0|0
  • Vallahi benim hatunum sağ olsun bana hiç kızmıyor, kıyamıyor bende onun üzerine gitmiyorum melek o ya. :) :D

1|1
    1|1
  • reglse bir kız ona pamuk gibi olmak lazım

0|1
    0|0
  • pms dedikleri döneme giriyolar

0|1
    0|0
  • Bu kadar olmasa da yakın olanı gördüm =)

0|1
    0|0
  • öyle yaradılmıslar knk =D

0|1
    0|0
  • abicim kesinlikle doğrı bu olay.

0|1
    0|0
  • canları acıdığından olsa gerek...

0|1
    0|0
  • Erkekler kadınların sinirini çekek zorunda değilsiniz.

0|1
    0|0
  • şımarıklık

0|1
    0|0
  • Bir de istekli oluyorlar. O yönleri güzel. Ama seks olmuyor o da kötü.
    Başka zamanlarda bu kadar istekli olsalar olmazdı sanki :)

0|0
    0|0
  • Alıskanlık diyelim

0|1
    0|0
  • Hormonsal bir durum olsa gerek

0|1
    0|0
Yükleniyor...