Sizce bu adam benimle ciddi mi?

ben evlendim ayrıldım 4 yıl önce ve geçende 2 hafta kadar önce biriyle tanıştım..beni gördü ve çok beğendiğini söyledi.33 yaşında ben 28.şimdi ben buna ilk baştan dedim ben boşandım diye sorun etmedi.sadece sebebini sordu anlattım doğru yapmışsın dedi.neyse bana dediği şu zamn ne getirir bilemem ama hayatımda hep bir yerin olsun isterim.konuşmaları cinsellik üzerine.cisellikte uyumun çok önemli olduğunu söyleyip duruyor.sizce ciddi mi yoksa eğleniyor mu? be anlam veremedim:((siz ne dersiniz?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• konudanda anlasilacagi üzere adam seni sadece o konular üzerinden elinde tutmak istiyor.Demekki dogru bir niyeti yok

Bizim toplumumuz bosanmis bir bayani sadece o konuda bir meta olarak görüyoruz.Beyinsiz insanlar topluluguyuz malasef.

bu yüzden sana tavsiyem o adamla alakani kesmen.

2|1
    0|0
    • çok teşekkür ediyorum kardeş...peki nasıl anlayabilirim karşımdaki erkeğin bana düzgün bir niyetle yaklaştığını?

• çok sağol kardeş.anladım.

• rica ederim bir ise yaradiysa söylediklerim ne mutlu.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Al işte yaaaa...

Nerden buluyorsunuz bu adsamları.Uyum,ten temas vs vs.Cinsellık adamın aklı sadece ayrıldıgın için senınle cınsel açıdan beraber olmak istıyor.Ne yazık ki prım verdıkçe devamı gelecek.Tarzınızı konusturum.Ha dıyorsanız ki böyle birlıktelıge razıyım dıyorsanız siz bilirsiniz.Bana soruyorsanız bedensel mutluluk peşinde.Hiç inandırıcı gelmıyor.Bırakın .Bıtırın derım.Allah korkusu,vicdanı olanlarla karsılaşmanız temennisiyle

1|0
    0|0
  • Adamın derdi seni yatağa atmak, bu kadar basit...

1|0
    0|0
  • dul sun ya :şimdi o sana ne vaatlerde bulunur.ama yatağa girince herşey unutulur.asla güvenme.biz erkekler buyuz malesef .ama hayat senin yaşam senin kararını sen vereceksin.

1|0
    0|0
    • peki dulum diye ciddi düşünen biri çıkmicak mı karşıma?

• elbet çıkacak.ama türk toplumunda özellikle bayanlarda dul oldumu illa dul eş aranıyor.ve yakıştırıyor.sen bu hataya düşme sanki kilometre var araba gibi önce kendine güven ve nasıl 4 yıl önce ince eleyip sık döşediysen yine aynısını yap.önce şu dulum kelimesini kafandan çıkar.28 yaşındasın daha.ve adaylarını biraz daha iyi tartman lazım.niyetlerini öğrenmen gerekli.

• ayartmaya çalışıyor savunmasız olduğunu biliyor

1|0
    0|0
  • seven erkekte cınsellık 2. plandadır

1|0
    0|0
    • o zman sevmiyor mu diyorsun?

• peki kardeş...ben nasıl anlicam birinin benimle cinsellik için değil de sevdiği için beraber olduğunu?

• gercekten seven kışı daha baştan cinsellik konusunu açmaz . biyerde yalnız kaldıgınızda dırek olaya gırmek ıstemez.

• Cinsellik önemli tabi. Evlenmeden cinsel deneyim yaşamak isterse ciddi değildir.

1|0
    0|1
  • tam emin olmadan ciddi düşünme samimiyetinden emin ol

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• özellikle 30 yaşın üstündeki erkeklere çok dikkat etmek gerekiyor çünki çoğunun derdi evliliği kullanarak cinsel ihtiyaçlarını görüp sonra postalamak.. evlenmiş ayrılmış olduğun için bekaret gibi bir derdinin olmadığını düşünüp cinsel anlamda yaklaşıyor olabilme ihtimali çok yüksek bence. biz adamı ve tavırlarını göremediğimiz için burdan yorum yapmamız çok zor ama bunu zamanla hal ve hareketlerinden sen kolaylıkla anlayabilirsin! temkinli yaklaşmanda yarar var ama bunu ona belli etme.. mesela cinselliğe yaklaşımını bi ölç tart..

1|0
    0|0
    • 15 tatild eyanına çağırdı:((((gitmem tabi asla

• şunu unutma.. gerçekten seni sen olduğun için isteyen ve seninle evlilik düşünen erkek, asla seninle evlilik dışında yatma kalkma muhabbetine girmez, hatta sen istesen de o istemez..

• anladım canım çok sağol

Yükleniyor...