Bekaretimi ona verdiğimi söylemeli miyim?

1 yıldır çıkıyoruz ve ben ona ilk gecemizi yaşamadan önce daha önce 3 senelik ilişkim oldu bekaretimi o ksiye vermiştim, prezervatiflere de alerjim falan var yok işte ilk tecrübemde üstüne çıkarak yapmıştım dedim. Ama bakireydim. Bakire olmadığımı göstermek istemiştim çünkü 24 yaında ve ilk tecrübemi yaşayacağım için ona çok bağlancağımı düşünmesini istemedim. ilk gecemizde pembe bi kan da geldi hatta bakiremisin diye sormuştu bnde hayır demiştim yine saçmalama falan demiştim. 4 kez falan birlikte olduk çok tecrübem olmadığından da bazen acı duydum ve o anlam veremedi. Sizce artık bekaretimi ona verdiğimi söylemelimiyim?

Güncellemeler:
ya da başkasına verdiğimi mi düşünmeye devam etmeli :(
arkadaşlar nası soylucem peki

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir öküzle yatağa girmek nasıl bir duygu anlaması güç...İnsan hala nasıl anlamaz yada bilmezden gelir ?..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bu kafa yapisida bi degisikmis.. benim bildigim daha mutlu olur erkek, mademki sen boyle mutlu olacagini dusunuyorsun ozaman 30 40 kisiye verdim de baride extra sevinsin

2|0
    0|0
  • açıkçası bi kızın benden başka biriyle ilişkisi olduysa o kızı hiçbir zaman sahiplenmem tiksinirim elini tutup gezmem bile senin ilkinin o olduğunu söyle bence sana bakışı değişir

0|0
    0|0
  • uygun bi zamanda açıkla hepsini dürüstçe.

0|0
    0|0
  • çok önemsiz bence...

0|1
    0|1
  • çok enterasansın ya ,açıkla bwnce

1|0
    0|0
  • soyleee soylee

0|0
    0|0
  • evlimisn kardeş sen

0|1
    1|1
  • söyle ama sex esnasında söle yada cok mutlu iken söle

0|0
    0|0
  • Böylesini de ilk defa duyuyorum. Go on sis

1|0
    0|0
  • .alaklık dız boyu

0|0
    0|0
  • Extra bi' rapor vermene gerek yok. Bakın keyfinize.

1|0
    0|0
  • bekaretini söyleme

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erkekler çok giriyor bu triplere, aa ilk ben bozdum falan gibiisnden kapılıyorlar.söylemene gerek yok bence.sonunda onun da ilki sen değilsin

1|0
    0|2
  • tamam saklaman çok hoş da söyleme zamanını geçirmeden söyle bence.

nedenleriyle anlat.

fazla da anlam yükleme onun için birşey ifade etmemesini de seçebilirdi.. sorun yok hersey guzel olucak.

0|1
    0|1
  • valla güzel hikaye okudum beğendim :D

1|0
    0|1
  • ya neden söylemiyosun ki bu onun hoşuna gider bnc :?

0|1
    0|1
  • ya anlamadım işte söylsene sana verdim sevinir işte .D niye öyle yapıyon :))

0|1
    0|1
Yükleniyor...