Cinsel yolla bulasan hastalik?

Cinsel yolla bulasan bir hastaligimin olup olmadigini nerden ogrenicem hangi bolume gidip hangi testi yaptirmam lazim bide doktora ne dicem ve ucreti falan var mi

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• hiv aids hepatit b hepatit c frengi cybh testleri yaptırcan

intaniye enfeksiyon hastalıkları uzmanı gidicen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İlişki yaşadın mı hiç? Sana ne yapman gerektiği ile ilgili bilgili veririm sonra.

0|0
    0|0
  • Sağlık ocağında kan tahlili yaptırırsan belirtileri öğrenirsin ona göre başka doktorlara falan yönlendiriyorlar

0|0
    0|0
    • Genel olarak kan testi zaten yaptiriyorum ama grip falan oldugumda. astim oldugum icin agir geciyo. cikar mi ki farkli bir test yapmiyolar mi

• deri ve zührevi hastalıklar bölümü

0|0
    0|0
  • ayakta boşalma durumun var mı vajınanda mantar var mı çişini tutamama durumu varmı? ilişkiden 2 hf snra halsızlık felan var mı

0|0
    0|0
  • öncelıkle hastalık belırtısı var mı

0|0
    0|0
    • Hic bir belirti yok en son gecen sene beraberligim oldu fakat eski partnerimin geneleve gittigini ogrendim benimle beraberkende gitmis o yuzden korktum ogrenince

• seninle beraberken ne diye gitmiş salak temiz mıs gibi sevgilisi varken ama sanmıyorum koku yara rahım içinden gelen beyaz mantar kıtlelerı yoksa korkma

• deri ve zührevi hastalıklara gitmen lazım. devlet hastanesinede gidebilirsin özelede. sgk varsa en fazla katkı payı ödersin.

0|0
    0|0
  • ateş, ağrı, enfeksiyon vs benzeri bir belirti varsa dahiliye veya enfeksiyon hastalıkları hekimine muayene olabilirsin.

0|0
    0|0
    • Yokta eski erkek arkadasimin kadina gittigini ogrendim gecen sene ayrilmistik fakat supheye dustum. dahiliyeye ne dicem

• aynısını anlat.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...