Kızlık zarı hakkında bazı sorularım olacak

kızlık zarı dikimi yaptıran var mı ?

ne kadar maal oluyo?

kesin garantili mi? tecrubeli arkadaşlardan cevap bekliyorumm

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Değişiyor fiyatı. Ben 300'e yaptırdım. 2 tipi var. Birincisi beraber olmadan 3-5 gün önce yaptıracağın, bunda hiç kontrole gerek olmadan 3-5 gün içinde ilişkiye gireceksin ve kan gelecek. Bir de uzun süreli olan var, bunda beraberlikten önce doktora 1 kez kontrol ettirmen yeterli. Ben 2.sini yaptırmıştım. Beraberlik yaşadığımda kan geldi. Doktorunu iyi seçersen kesinlikle garantili. Hiç acı falan da yok, için rahat olsun. Dişini çektirmekten daha kısa süreli ve acısız.

3|0
    4|8

Erkekler Ne Diyor 12

• Var, yapılıyor ve ucuzmuşta diye duymuştum. Ama sadece kulaktan duyma bir bilgi.

Şunuda belirtmek isterim ki, kızlık zarı diktirip aa bak ben namusluyum demek Dünya`nın en yanlış hareketidir. Karşındakine dürüst olmamakla zaten baştan kaybediyorsun... Ruhunun zarı yırtık olduktan sonra, istediğin kadar diktir kızlık zarını. Temizlenemezsin. Temizlenebilmek için önce, ne olduğunu kabul etmelisin ve hayatına giren kişiyle bunu paylaşmalısın.

0|2
    2|0
    • sylesem ölüm çıkar evden.. kabul etmezler bizde biliyoruz doğrucu davutluğu yapmayıda işler öyle klavyeden yazmakla olmuyo canım

• bılıyorum ama yapacak başka bişeyim yok. o zaman sen kürtajıda yanlış buluyosundur şimdi ? e onlar napsın ? hem kabul etceğinide sanmıyorum evleneceğim kişinin

• Yalan üzerine kurulmuş bir evlilikten sana hayır gelmez. Demedi deme ..

• O degilde bogasim geldi seni

1|3
    3|0
  • Maliyet konusunda bir şey söyleyemeyeceğim. Ancak her doktor yapmaz.

Yasa dışıdır. Kesin garantili değildir. Kendiliğinden de yırtılabilir.

0|0
    0|0
  • Kizlik zari dikimi 200 liradan basliyo ortalama 500 ile 750 arasi ama hangisini istedigine gore degisir bir cok yolu var...

0|0
    0|0
  • arkadaşlar hala şeriat mantalitesinden kurtulamıyorsunuz taşlayın bakalım bu soruyu soranı... nerden biliyorsunuz ahlak dışı bir ilişki yaşadığını hem sizene... direk bilen varsa soruyu cevaplasın

2|0
    0|1
  • kızlık zarı dikilmez öyle bir şey yok.evlenecegin kişiye anlatırsın dururmu,kabul etmesini sağlarsın.

0|0
    0|0
  • Dikilse bile tekrar kanayacağı garanti değildir. Dikilse ve kanayacak olsa bile en fazla 1 gün evvel diktirmek gereklidir.yani bir günden daha uzun bir süre önce dikilirse %100 kanamayacaktır. kanamıyorsada niye bıçak altına yattın , ne anlamı kaldı?

0|0
    0|0
    • işte bende onu diyorum.. ama kalıcı olanıda varmıs da güvenebilir miyim blmyrm

• bi bayan arkadaşım yaptrıdı,sonrada evlendi ve evliliği devm ediyo

2|0
    0|1
  • MTV Vergisini ödemeyi unutmayın zira şubat ayı geldi cezaya kalmayın

0|0
    1|0
  • Yok diktiren değil de ... :D

0|0
    0|0
    • İğrenç birşey bu ya :S

• tatlım evlenıcez dedı işler öyle olmdı kımse kımseyı kınamasın yaşamadan bilemezsin

• Öyykkk geldi yaa artık :S

alın işte zar :D

çaresiz değilmiş dmeek ki :))

@soran; kınamak değil bu bizde 27 yaşındayız gördük geçirdik mantıklı gelmiyor bana bu işler.

• geçende diktim daha en son, 1250 tl ye yapıyorum. kanama garantili

0|0
    0|0
  • evet şahsen 1 ay önce kız arkadaşım yapmıştı. . 1500 TL ye yaptırmıştım kalıcı tabiki . . İlk 2 gün sancısından işe gidemedi ama 1 haftadan sonra düzeliyor. . Kalıcı ameliyatta hergün pansuman yapman gerekiyor bunuda unutma

0|0
    0|0
    • pansuman derken ?

• Yani ameliyat 1 saat sürüor ve ameliyattan sonra 3 gün duş almaman gerektiğini ve ilaçlarını düzenli kullanman gerektiğini söylüyor doktor ve o bölgeye tampon yapmak zorundasın ilk 3 gün

Kızlar Ne Diyor 6

• Gerekli olan zamandan kısa bir müddet önce yaptırılıyor bildiğim birkaç gün önce gibi , kaça malolur bilmiyorum sorman lazım , özel muayenehanelerden ...

0|0
    0|1
  • Promosyonlu olanları var. Dürüstlük belgesi hediye ediyorlar. Yoksa liste fiyatından mı istersin?

3|2
    2|0
    • başına ne geldi anlamadan saldırıyorsunuz belki ilişkiye girmedi kaza sonucu oldu

• İnsanın başına herşey gelebilir, kazada olabilir kendi isteği ilede birlikte olabilir. Hiçbirini yadırgamam. Ancak hayatına alacağı insan dürüstlüğü hakediyordur. Eğer yalanla başlarsa bir ilişki hep de yalanla devam eder. Kendisini kabul edecek insan bu haliyle kabul etmiyorsa zaten sevgisine değmeyendir. Kızdığım nokta dürüst olmayışı.

• tamam siz doğrucusunuz..

• Evet garanti belgesi ve ikiyüzlülükte başarı belgesi ile birlikte veriyorlar!

1|0
    1|1
    • :D kazadır belki , bilmedne konuşmamak lazım :))

• peki sence sen ve ben bunları konuşuyoruz diye yapmak istediğini yapmayacak mı?

Benim demek istediğim bu, bu karar verilerek sorulmuş bir soru sen ya eğlenerek cevap ver yada verme güzel kız :)

Senin bu konuda ki düşüncelerin aşikar zaten lafım yok :)

• he şöyle eğlen, eğlenirken de kırma :DDDDD

olay zarda değil biliyoruz :)

Ama kime göre:) birçoğuna göre zar çok önemli ve ben buna sonsuz saygı duyarım :)

Zar önemli değil diyene de en az o kadar saygı duyarım:)

• yapdırmadım hayatım boyuıncada yapdırmayacağım...zarın bize faydası yokki.

2|0
    1|2
  • canım kendin mi bozdun yoksa sevgili kazası mı ?

0|1
    1|1
  • bilgim biraz var 1000 - 1500 tl son yöntemle dikiliyor , kesin kanama garantisi vardır... özel olamzsa kaza ile mi yırtıldı yoksa , pişman oldun diktircen mi ?

0|0
    0|0
    • "kanama garantili" sözü çok ilginç. böyle mi pazarlanıyor bu operasyon?

• son yöntem var , direkt deriyi birleştiriyor ve ksein kanıyor :)) ben yaptırmadım da yapanalr var , ŞAHSEN KAZA HARİCİ DİKTİRMEYİ yanlış buluyoruum ve hele söylemeden bakire diye kakalarsan KUL HAKKI VE BÜYÜK VEBALDİR... mazaallah cehenneme adam götürür kul hakkı..

• evet oda var tabii

Yükleniyor...