Pijama alti ve ic camasiri ve ped varken bir iki damla degmesiyle hamile kalmak mumkun mudur?

Troll soru degil lutfen duzgun cevaplar verin. Pijama ic camasiri ve ped varken 1 2 damla degmesiyle hamile kalmak mumkun mudur?

0|1
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• yok daha neler yaa, bu soruyu ciddi sormadın değil mi

0|0
    0|0
    • Ya ama regl gunum gecti ve ben korkmaya basladim

• :-) deli yaa

• teşekkür ederim tatlım ;-) Sorun olursa sorabilirsin, özelden ya da burdan yaz farketmez

En İyi Kız Görüşü

• kız yok gecikme olması normaldir hele regliysen imkansızdır hamile kalmak, zaten spermler dışarı çıktıktan 3 dakika sonra ölüyor.

0|0
    0|0
    • Ama kahverengi akinti geldi regliyken ve degilkende normal beyaz akinti geldi o kadar cok korktum ki

Erkekler Ne Diyor 19

• Vajinanın içine boşalma olduğu zaman bile hamile kalma oranı belli şartlara bağlı. Kadının regl döngüsünün bitiminden bir sonraki regl olduğu tarihe kadar hamile kalacağı gün sayısı belli. Kuvvetli bir korunma yöntem olmasa bile sırf bu yöntemle bile ilaçsız ve araçsız doğum kontrolü yapan kadınlar var. İkincisi bir boşalmada milyonlarca sper hücresinden ancak bir tanesi yumurta hücresine varabilir. Üçüncüsü erkeğin sperm hücresi belli bir vücut sıcaklıkta yaşayabildiği için açık havada çok kısa süre yaşar. Dördüncüsü sperm hücresi elinde matkap, kırıcı vs taşımadığı için pijama, kilodu ve pedi delip vajina dudaklarını ayırıp kafasını içeri sokacak kadar teknik donanımlı ve becerikli değildir!!! Yani kabaca bırak pedi külodu, vajinanın üstüne boşalsa dahi hamile kalma olasılığın çok çok düşükken bu şekilde hamile kalınması hayal. Bu şekilde hamile kalabiliyorsan zaten bırak o çocuk doğsun. Zira dünyanın en güçlü ve becerikli bebeği olmaya adaydır. İsmini de Herkül koyarsınız!!!

0|0
    0|0
    • Hahahah ya cok tesekkur ederim :D

• O kadar katmanı delip geçici özelliği varsa mümkün tabi. Aaa lütfen troll cevap olarak görmeyiniz ama...

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • bu kadar korumaya tank topu işlemez

0|1
    0|0
  • araya ansiklopedi koysan bile hamile kalabilirsin bence.. Hani pisikolojik olarak ;)

0|0
    0|0
    • Icimi rahatlattiniz ya

• Yaşadığın şey neydi bilmiyorum ama işin ucunda sperm varsa illa bir sevişme türü bişey olmuş sanırım. sevişirken kasıklarında kasılma yaşadıysan ve reglin yakınsa ya da yeni çıkıyorsan döneminden, bu tür akıntılar normaldir

• Tesekkur ederim

• Rahat ol değilsin

0|0
    0|0
    • Ama regl olmadim hala ve reglyken kahverengi bir akinti geldi

• kaba biri olsam yok ebesinin çatısı derdimde
    biraz mantık yahu...

0|0
    0|0
  • Kalırsan zaten dert etme o çocuğu doğur çok başarılı olacaktır

0|0
    0|0
  • ya cahilleşmeyin yaaaaa

0|0
    0|0
  • Değildir!

0|0
    0|0
  • yuh :D o ne oyle ya ora varana kadar yavrucaklar yolda olurler

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hamilesin

0|0
    0|0
  • İhtimali yok ben bolalirken çekiyorum sorunolmjo

0|0
    0|0
  • Öyle birşey olsa tıp tarihine geçersin.

0|0
    0|0
  • Ya sen ne sandın sperm leri :) sanırsan matkap

0|0
    0|0
  • vajinanamı deydi sprem

0|0
    0|0
  • benimkiler duvari bile delip geciyor ona gore :))

0|0
    0|0
  • çok küçük ihtimalle mümkündür

0|0
    0|0
    • Ama cok kucuk degil mi

• sperm vajinana değecek, orada kalacak, banyo yapmadan adetin geçtiğinde içeri girecek döllenecek. bu süre zarfında spermler hayatta kalacak... evet çok kçük ihtimal

• Zaten eve gelir gelmez ic camasiri ve pijamayi degistirdim

• https://pbs.twimg.com/media/BGT5c9oCYAAO68G.jpg

bunun gibi olmuş.

not: bu arada türkiye tur atladı.

0|0
    0|0
    • Ya zaten korkuyorum

• ya yaptığının arkasında dur, bütün riskleri göze al ve zırlama ya da yapma.

Kızlar Ne Diyor 6

• yok kalmazsın.

0|0
    0|0
  • Bebegin kiz olacak.

0|0
    0|0
  • imkansızın da ötesinde

0|0
    0|0
  • en ufak bir engelde çocuk olması mümkün değil

0|0
    0|0
  • saçmalamayı kes.

0|0
    0|0
  • Adet döneminde hamile kalma olasılığın yok gibi zaten hele 1 2 damlayla imkansız

0|0
    0|0
    • Zaten uzerime olmadi sarilirken degdi ilk gunuydu reglimin ve kahverengi akinti geldi reglden kaynaklidir degil mi

• Ondandır tabi hamile kalmak o kadar kolay değil

• Cok tesekkur ederim icimi rahatlattiniz cok sagolun

Yükleniyor...